Ремонт моніторів Acer

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 150 грн
Ремонт блоку живлення від 40 хв від 350 грн
Ремонт інвертора від 50 хв від 400 грн
Відновлення прошивки flash-пам'яті від 30 хв від 250 грн
Ремонт плати матриці від 30 хв від 300 грн
Ремонт материнської плати від 40 хв від 400 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 60 хв від 500 грн
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Одним з найпопулярніших виробників комп'ютерної техніки і комплектуючих у всьому світі є компанія Acer. Багато покупців вибирають такі монітори для домашнього користування і офісів, оскільки продукція компанії Acer зарекомендувала себе як виробник надійної і довговічною техніки.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів Acer

Компанія випускає техніку з LED і LCD екранами, яка може відрізнятися різними характеристиками. Найбільш популярними є моделі Predator XB271HKbmiprz, H277HUsmidpx, SA220Qbid і інші. Вибираючи відповідний варіант, ви можете керуватися різними параметрами, включаючи розмір техніки, тип матриці для монітора, характеристики і колірні параметри дисплея, параметри інтерфейсу.

Типові несправності

Від несправності техніки не застрахований жоден користувач. Це може статися навіть з тим обладнанням, в надійності якого ви були впевнені, оскільки придбали його за високою ціною у перевіреного постачальника.

Виникають несправності переважно через механічний вплив. Якщо упустити техніку, можуть пошкодитися зовнішні елементи або внутрішні комплектуючі. В такому випадку на моніторі з'являються різні артефакти - горизонтальні смуги, плями.

Симптоми порушення роботи деталей системи мають певний характер:

  • на початку роботи з ПК техніка не включається, не реагує на натискання кнопки управління;
  • обладнання може включатися не відразу (а, наприклад, з третьої спроби);
  • техніка вимикається під час роботи з ПК, РК панель блимає або зовсім гасне;
  • ви бачите тільки білий екран, на ньому немає зображення або воно ледь помітно (низька яскравість);
  • немає підсвічування;
  • ви бачите вертикальні смуги на зображенні.

Такі симптоми говорять про несправну роботу деталей - блоку живлення, інвертора, мікросхем плати та інших. В такому випадку не обійтися без спеціального сервісу, який за доступною ціною здійснить ремонт або заміну деталей.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту

Дбайливе ставлення до техніки Acer захистить її від несправностей і порушень в роботі. Але якщо таких наслідків уникнути не вдалося, слід звернутися до досвідчених майстрів за допомогою. Сучасні сервіси швидко і просто вирішують такі проблеми, здійснюють ремонт, заміну матриць для рідкокристалічних моніторів та інших елементів.

Переваги ремонту в сервісному центрі SMART-Service в Одесі

Гарантія якісного сервісу - професіоналізм майстрів і використання оригінальних деталей, точність виконання всіх операцій, доступна вартість послуг.

Фахівці SMART-Service проводять весь цикл робіт по ремонту моніторів Acer: здійснюють діагностику, підбирають оригінальні деталі і здійснюють їх заміну, дотримуючись умов співпраці та встановлені терміни.

Для вашої зручності ми розширюємо мережу пунктів прийому техніки в Одесі. Здавайте обладнання на ремонт за найближчою для вас адресою - і ми оперативно вирішимо вашу проблему!

Фото
23.12.2015
Мне понравилось. Сделали довольно быстро…
Сергей
Фото
09.08.2016
Начитался отзывов и с волнением ждал когда сделают мою «соньку» и вот все в порядке. Надеюсь на догое пользование цена ремонта немного большая, но ведь и камера не из дешевых. Спасибо — молодцы. С ув. Павел — ЖЕРЕБКОВО.
ПАВЕЛ ВДОВИН