Ремонт моніторів Acer

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Одним з найпопулярніших виробників комп'ютерної техніки і комплектуючих у всьому світі є компанія Acer. Багато покупців вибирають такі монітори для домашнього користування і офісів, оскільки продукція компанії Acer зарекомендувала себе як виробник надійної і довговічною техніки.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів Acer

Компанія випускає техніку з LED і LCD екранами, яка може відрізнятися різними характеристиками. Найбільш популярними є моделі Predator XB271HKbmiprz, H277HUsmidpx, SA220Qbid і інші. Вибираючи відповідний варіант, ви можете керуватися різними параметрами, включаючи розмір техніки, тип матриці для монітора, характеристики і колірні параметри дисплея, параметри інтерфейсу.

Типові несправності

Від несправності техніки не застрахований жоден користувач. Це може статися навіть з тим обладнанням, в надійності якого ви були впевнені, оскільки придбали його за високою ціною у перевіреного постачальника.

Виникають несправності переважно через механічний вплив. Якщо упустити техніку, можуть пошкодитися зовнішні елементи або внутрішні комплектуючі. В такому випадку на моніторі з'являються різні артефакти - горизонтальні смуги, плями.

Симптоми порушення роботи деталей системи мають певний характер:

  • на початку роботи з ПК техніка не включається, не реагує на натискання кнопки управління;
  • обладнання може включатися не відразу (а, наприклад, з третьої спроби);
  • техніка вимикається під час роботи з ПК, РК панель блимає або зовсім гасне;
  • ви бачите тільки білий екран, на ньому немає зображення або воно ледь помітно (низька яскравість);
  • немає підсвічування;
  • ви бачите вертикальні смуги на зображенні.

Такі симптоми говорять про несправну роботу деталей - блоку живлення, інвертора, мікросхем плати та інших. В такому випадку не обійтися без спеціального сервісу, який за доступною ціною здійснить ремонт або заміну деталей.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту

Дбайливе ставлення до техніки Acer захистить її від несправностей і порушень в роботі. Але якщо таких наслідків уникнути не вдалося, слід звернутися до досвідчених майстрів за допомогою. Сучасні сервіси швидко і просто вирішують такі проблеми, здійснюють ремонт, заміну матриць для рідкокристалічних моніторів та інших елементів.

Переваги ремонту в сервісному центрі SMART-Service в Одесі

Гарантія якісного сервісу - професіоналізм майстрів і використання оригінальних деталей, точність виконання всіх операцій, доступна вартість послуг.

Фахівці SMART-Service проводять весь цикл робіт по ремонту моніторів Acer: здійснюють діагностику, підбирають оригінальні деталі і здійснюють їх заміну, дотримуючись умов співпраці та встановлені терміни.

Для вашої зручності ми розширюємо мережу пунктів прийому техніки в Одесі. Здавайте обладнання на ремонт за найближчою для вас адресою - і ми оперативно вирішимо вашу проблему!

Фото
31.12.2015
За пол часа, 31 декабря, в 3 часа дня, поменяли экран в пятёрке! С собой не оказалось налички. Любезно съездили со мной в гостиницу. Спасибо ребята!) с Новым Годом!
Никита
Фото
10.11.2015
Отнесла в ваш сервис смартфон. Вскоре мне вернули рабочий телефон, подпаяли чтото. Денег не берут. Дорогие одесситы! В нашем городе с меня не взяли денег за ремонт телефона!!! Хотела оставить хотя бы 200гр. Не взяли!!! У меня нет слов, одни эмоции. Всю технику я буду ремонтировать только в этом центре. Ребята, спасибо большое.
Марченко Татьяна Анатольевна