Ремонт моніторів Viewsonic

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 150 грн
Ремонт блоку живлення від 40 хв від 350 грн
Ремонт інвертора від 50 хв від 400 грн
Відновлення прошивки flash-пам'яті від 30 хв від 250 грн
Ремонт плати матриці від 30 хв від 300 грн
Ремонт материнської плати від 40 хв від 400 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 60 хв від 500 грн
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Обираючи монітор для персонального комп'ютера, покупець звертає увагу на різні параметри, але головна особливість - його марка, назва компанії-виробника. Серед українських покупців сьогодні особливою популярністю користується продукція компанії Viewsonic.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів Viewsonic

Компанія виробляє моделі обладнання, що розрізняються такими параметрами, як:

  • розширення,
  • тип матриці для монітора,
  • інтерфейс,
  • контрастність,
  • наявність різних функціональних деталей на корпусі.

Залежно від таких параметрів, можна вибрати найбільш відповідне обладнання для відеоігор, роботи з різними інженерними та дизайнерськими програмами, навчання. Зараз попитом користуються моделі VX2776-SMHD, VA1903A, XG2401 і інші.

Типові несправності моніторів Viewsonic

Навіть модель, куплена за найвищою ціною, може вийти з ладу. Причиною тому можуть стати механічні несправності (удар, падіння), пошкодження плати, блоку живлення, інвертора і інших комплектуючих.

Якщо несправність пов'язана з порушенням роботи елементів обладнання, проблеми можуть проявлятися по-різному:

  • при натисканні на кнопки управління техніка не реагує, не включається або включається з запізненням, не відразу;
  • ЖК екран періодично блимає або зовсім гасне, з часом може виключатися, причому спонтанно;
  • немає підсвічування на дисплеї, яскравість дуже низька або відсутня зовсім, але картинка проглядається, якщо посвітити на неї яскравою лампою;
  • зображення відсутнє, видно тільки білий екран (підсвічування працює);
  • на поверхні з'явилися вертикальні смуги.

Якщо матриця для LCD і LED моніторів Viewsonic була пошкоджена (техніка падала або її вдарили), на ній з'являються різні артефакти - горизонтальні смуги, плями, биті пікселі. У такому випадку може знадобитися купівля нового обладнання в зв'язку з неможливістю проведення ремонту.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту

Профілактику несправностей необхідно проводити ще з моменту купівлі обладнання. Захистити техніку від ударів або падіння можна за допомогою використання спеціальної коробки для транспортування, розміщення її на стійкій поверхні.

Але якщо механічних пошкоджень уникнути не вдалося, і рідкокристалічна техніка Viewsonic працює неправильно, вам допоможе тільки сервісний центр. Не намагайтеся провести ремонт вдома.

Так, такі роботи проводяться за певною вартістю, але якісний сервіс дозволить усунути негаразди і запобігти появі їх в майбутньому.

Переваги ремонту в сервісному центрі SMART-Service в Одесі

Команда досвідчених майстрів здійснює комплексну діагностику обладнання, проводить ремонт моніторів і інших видів техніки (планшетів, ноутбуків).

Ми надаємо якісний і оперативний сервіс за доступними цінами, тому багато жителів Одеси звертаються до нас для швидкого усунення несправностей і надійного рішення проблем.

Фото
28.09.2015
Неоднократно обращался в данный сервис и каждый раз всё делали на 5+. Отличная скорость работы. Ноутбуки отдавали в тот же или максимум на следующий день. Также радует факт приветливости и дружелюбия персонала по приемке техники на ремонт =).
Отличный сервис, весьма доступные цены.
Максим
Фото
25.09.2015
Спасибо большое, ремонтировали электронную книгу, очень быстро и качественно. Мне кажется, на Канатной 80 лучший сервисный центр в городе в каком я была.
Анастасия