Ремонт моніторів Viewsonic

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Обираючи монітор для персонального комп'ютера, покупець звертає увагу на різні параметри, але головна особливість - його марка, назва компанії-виробника. Серед українських покупців сьогодні особливою популярністю користується продукція компанії Viewsonic.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів Viewsonic

Компанія виробляє моделі обладнання, що розрізняються такими параметрами, як:

  • розширення,
  • тип матриці для монітора,
  • інтерфейс,
  • контрастність,
  • наявність різних функціональних деталей на корпусі.

Залежно від таких параметрів, можна вибрати найбільш відповідне обладнання для відеоігор, роботи з різними інженерними та дизайнерськими програмами, навчання. Зараз попитом користуються моделі VX2776-SMHD, VA1903A, XG2401 і інші.

Типові несправності моніторів Viewsonic

Навіть модель, куплена за найвищою ціною, може вийти з ладу. Причиною тому можуть стати механічні несправності (удар, падіння), пошкодження плати, блоку живлення, інвертора і інших комплектуючих.

Якщо несправність пов'язана з порушенням роботи елементів обладнання, проблеми можуть проявлятися по-різному:

  • при натисканні на кнопки управління техніка не реагує, не включається або включається з запізненням, не відразу;
  • ЖК екран періодично блимає або зовсім гасне, з часом може виключатися, причому спонтанно;
  • немає підсвічування на дисплеї, яскравість дуже низька або відсутня зовсім, але картинка проглядається, якщо посвітити на неї яскравою лампою;
  • зображення відсутнє, видно тільки білий екран (підсвічування працює);
  • на поверхні з'явилися вертикальні смуги.

Якщо матриця для LCD і LED моніторів Viewsonic була пошкоджена (техніка падала або її вдарили), на ній з'являються різні артефакти - горизонтальні смуги, плями, биті пікселі. У такому випадку може знадобитися купівля нового обладнання в зв'язку з неможливістю проведення ремонту.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту

Профілактику несправностей необхідно проводити ще з моменту купівлі обладнання. Захистити техніку від ударів або падіння можна за допомогою використання спеціальної коробки для транспортування, розміщення її на стійкій поверхні.

Але якщо механічних пошкоджень уникнути не вдалося, і рідкокристалічна техніка Viewsonic працює неправильно, вам допоможе тільки сервісний центр. Не намагайтеся провести ремонт вдома.

Так, такі роботи проводяться за певною вартістю, але якісний сервіс дозволить усунути негаразди і запобігти появі їх в майбутньому.

Переваги ремонту в сервісному центрі SMART-Service в Одесі

Команда досвідчених майстрів здійснює комплексну діагностику обладнання, проводить ремонт моніторів і інших видів техніки (планшетів, ноутбуків).

Ми надаємо якісний і оперативний сервіс за доступними цінами, тому багато жителів Одеси звертаються до нас для швидкого усунення несправностей і надійного рішення проблем.

Фото
30.06.2015
Не понравился сервис! Не говорят цену ремонта сразу, а разводят на диагностику, хотя поломка была очевидной. Нужно было менять сенсор. Очень дорого оценили и ремонт и запчасть. Никаких чеков и актов проведенных работ не выдают (((
Ирина
Фото
12.02.2016
Достойный сервис. В очень короткие сроки отремонтировали мой телефон iPhone 5. В предыдущих сервисах не брались за ремонт ссылаясь на замену платы. У мастеров smart service получилось, очень благодарна им. Приятные ребята на приемке, все объяснили четко и лаконично. Всем советую!
Юлия