Діагностика iMac

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Техніка Apple відома своєю якістю. Але при активній експлуатації, відсутності профілактики або необережному поводженні навіть надійному iMac може знадобитися ремонт. У разі несправності варто довірити її усунення перевіреному сервісному центру, де проведуть якісну діагностику і усунуть джерело і наслідки порушень.

Smart-Service (Одеса) працює з усіма видами техніки Apple і усуває проблеми будь-якої складності. Після огляду наші фахівці вкажуть, скільки коштує лагодження та скільки на нього буде потрібно часу. Ми пропонуємо доступні ціни та виконуємо роботи в стислі терміни.

Основні види і ознаки несправностей Apple iMac

Розбита матриця - несправність, яка може виникнути тільки з вини користувача.  Вимагає повної заміни.

Спотворення зображення, темний екран - джерелом поломки може бути відеокарта або дисплей.

Не включається - проблеми з блоком живлення або системною платою.

Повільно працює, не бачить жорсткі диски - фізичні ушкодження або програмні помилки жорсткого диска.

Не підключає зовнішні пристрої - несправність контролера на материнській платі моноблока.

Некоректна робота OS - виникає при спробі встановити невідповідне пристрою Apple iMac програмне забезпечення.

Етапи і вартість діагностики iMac

Залежно від ознак несправності може змінюватися хід перевірки і ціна ремонту. Якщо несправність виникла в результаті необережного поводження, то її видно неозброєним оком.В такому випадку майстер перевіряє ступінь несправності і її вплив на інші параметри.

Якщо є порушення з боку апаратної частини моноблока при відсутності зовнішніх пошкоджень, то проводиться огляд корпусу. Якщо зі слів користувача виявити причину не вдалося, проводиться діагностика за допомогою спеціальної утиліти, яку Apple включає в свою OS. Утиліта самодіагностики аналізує можливі проблеми в апаратній частині і видає код помилки. На підставі цієї інформації фахівець може провести вже більш спрямовану перевірку.

Правильна діагностика - запорука якісного та швидкого усунення несправності і її виправданої вартості. Сервісний центр Smart-Service в Одесі використовує якісне обладнання для діагностики, що значно скорочує час перебування вашої техніки у нас в сервісі. Також ми маємо в своєму розпорядженні склад оригінальних запчастин і можемо швидко і за доступною ціною провести заміну. Ми пропонуємо послуги оперативного ремонту за розумну вартість. Замовити перевірку або профілактику iMac, дізнатися скільки коштує робота ви можете у фахівців нашого сервісу.

Майстри нашого сервісного центру також проводять такі ремонтні роботи:

Фото
14.05.2018
Отличный сервис, заменили аккумулятор на моём Huawei Nexus 6p. Персонал очень понравился, рассказали обо всех этапах ремонта, сложностях, отдали в руки старый аккумулятор, ответили на все вопросы. Стараются выполнить всё в срок и могут сказать когда забирать гаджет с точностью до часа) Рекомендую
Валерий
Фото
10.08.2015
Грамотные сотрудники, оперативная работа. Остался доволен.
Никита