Ремонт iPhone 6

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone 6
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 1300 грн
Заміна дисплея 30 хв от 500 грн
Заміна акумулятора 20 хв 350 грн
Заміна корпусу 40 хв від 300 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 250 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери мин 300 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 250 грн
Заміна шлейфу зарядки 40 хв 350 грн
Заміна динаміка 40 хв 250 грн
Заміна мікрофона 40 хв 250 грн
Заміна шлейфу кнопок гучності 30 хв 350 грн
Заміна підсвічування дисплея 60 хв 600 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряду Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після залиття рідиною від 30 хв уточнювати
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки включення 30 хв уточнювати
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Компанія Apple вперше випустила смартфони айФон 6 в 2014 році. Гаджет став не просто смартфоном, а незамінним супутником користувачів в повсякденному житті і роботі. Тим більше відчутний дискомфорт, коли смартфон ламається. Найчастіше причина криється в необережному поводженні, але за час експлуатації деякі деталі смартфона могли вийти з ладу через закінчення ресурсу використання. В кожному окремому випадку фахівці «SMART-Service» допоможуть вам за низькою ціною повернути айФон 6 до життя.

Часті причини несправності iPhone 6

  • Волога - Дана версія смартфонів не здатна витримати занурення в воду, тому при контакті з вологою не зволікайте, а зверніться в сервісний центр. Там корпус телефону розкриють, видалять рідину і очистять всі елементи, схильні до окислення;
  • Удари і падіння - Ця модель айФон не має захисного сапфірового скла, тому при падінні дисплей може тріснути. Проблема вирішується заміною скла. У більш складних випадках може знадобитися ремонт контактів і заміна шлейфу;
  • Домашні тварини - Вихованців нерідко цікавлять анімовані зображення на екрані. В результаті в ремонт потрапляють телефони зі слідами зубів на екрані, зламаними кнопками і вм'ятинами на корпусі. Наші фахівці вирівняють корпус і зроблять заміну елементів дисплея, які вийшли з ладу.

Перша допомога iPhone 6 при падінні в воду

Якщо в смартфон потрапила волога, не варто намагатися видалити її самостійно. Ви можете зустріти безліч порад про просушування смартфона на батареї, використанні фена або навіть поглинаючих властивостей звичайного рису. Але поки ви не розкрили корпус смартфона, не вилучили воду і не очистили контакти, весь його вміст знаходиться під загрозою. При проникненні води необхідно відразу ж звернутися в «СМАРТ-Сервіс», де проведуть вірну чистку, повну діагностику і ремонт.

Міняти дисплей або матрицю?

При падінні або контакті з тваринами часто страждає екран телефону. Якщо ви помітили тріщини на екрані, але при цьому сенсор смартфона добре відгукується на торкання, а зображення не має явних артефактів, можливо, досить буде замінити тільки скло. В інших випадках потрібен ремонт матриці.

Заміна батареї Apple iPhone 6


Переваги звернення в наш сервісний центр

Сервісний центр «SMART-Service» в Одесі здійснює ремонт будь-якої складності. В ремонті iPhone 6 ми використовуємо тільки оригінальні запчастини. З технікою працюють досвідчені майстри, які є не тільки кваліфікованими інженерами, а й активними користувачами техніки марки Apple. Це допомагає оперативно виявити причину несправності. На всі види послуг ми надаємо гарантію і пропонуємо доступні ціни.  Ви можете бути спокійні за збереження і конфіденційність інформації в телефоні, майстри ретельно зберуть і встановлять на місце всі елементи. Уточнити вартість, задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісі в Одесі.

Фото
15.02.2016
Не работала кнопка включения на гелекси нот, сделали все быстро. Очень доволен работой и результатом, надеюсь в ближайшее время проблемы с кнопкой не будет. Спасибо.
Артур
Фото
04.03.2019
Остался доволен произведенным ремонтом. После того, как ваши сотрудники поработали, на планшете снова стала работать камера. Не зависает и фотографии четкие!
Алексей