Ремонт iPhone 6

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт iPhone 6
Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone 6
Ціни на ремонтні роботи
Ремонт Iphone 6
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 1300 грн
Заміна дисплея 30 хв від 500 грн
Заміна акумулятора 20 хв 350 грн
Заміна корпуса 40 хв від 300 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 250 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 300 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 250 грн
Заміна шлейфу зарядки 40 хв 350 грн
Заміна динаміка 40 хв 250 грн
Заміна мікрофона 40 хв 250 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 350 грн
Заміна підсвітки дисплея 60 хв 600 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв 1050 грн
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв 940 грн
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв 940 грн
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки вмикання 30 хв 500 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесору від 180 хв 1050 грн
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Компанія Apple вперше випустила смартфони айФон 6 в 2014 році. Гаджет став не просто смартфоном, а незамінним супутником користувачів в повсякденному житті і роботі. Тим більше відчутний дискомфорт, коли смартфон ламається. Найчастіше причина криється в необережному поводженні, але за час експлуатації деякі деталі смартфона могли вийти з ладу через закінчення ресурсу використання. В кожному окремому випадку фахівці «SMART-Service» допоможуть вам за низькою ціною повернути айФон 6 до життя.

Часті причини несправності iPhone 6

  • Волога - Дана версія смартфонів не здатна витримати занурення в воду, тому при контакті з вологою не зволікайте, а зверніться в сервісний центр. Там корпус телефону розкриють, видалять рідину і очистять всі елементи, схильні до окислення;
  • Удари і падіння - Ця модель айФон не має захисного сапфірового скла, тому при падінні дисплей може тріснути. Проблема вирішується заміною скла. У більш складних випадках може знадобитися ремонт контактів і заміна шлейфу;
  • Домашні тварини - Вихованців нерідко цікавлять анімовані зображення на екрані. В результаті в ремонт потрапляють телефони зі слідами зубів на екрані, зламаними кнопками і вм'ятинами на корпусі. Наші фахівці вирівняють корпус і зроблять заміну елементів дисплея, які вийшли з ладу.

Перша допомога iPhone 6 при падінні в воду

Якщо в смартфон потрапила волога, не варто намагатися видалити її самостійно. Ви можете зустріти безліч порад про просушування смартфона на батареї, використанні фена або навіть поглинаючих властивостей звичайного рису. Але поки ви не розкрили корпус смартфона, не вилучили воду і не очистили контакти, весь його вміст знаходиться під загрозою. При проникненні води необхідно відразу ж звернутися в «СМАРТ-Сервіс», де проведуть вірну чистку, повну діагностику і ремонт.

Міняти дисплей або матрицю?

При падінні або контакті з тваринами часто страждає екран телефону. Якщо ви помітили тріщини на екрані, але при цьому сенсор смартфона добре відгукується на торкання, а зображення не має явних артефактів, можливо, досить буде замінити тільки скло. В інших випадках потрібен ремонт матриці.

Заміна батареї Apple iPhone 6


Переваги звернення в наш сервісний центр

Сервісний центр «SMART-Service» в Одесі здійснює ремонт будь-якої складності. В ремонті iPhone 6 ми використовуємо тільки оригінальні запчастини. З технікою працюють досвідчені майстри, які є не тільки кваліфікованими інженерами, а й активними користувачами техніки марки Apple. Це допомагає оперативно виявити причину несправності. На всі види послуг ми надаємо гарантію і пропонуємо доступні ціни.  Ви можете бути спокійні за збереження і конфіденційність інформації в телефоні, майстри ретельно зберуть і встановлять на місце всі елементи. Уточнити вартість, задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісі в Одесі.

Ремонт iPhone 6 - фото 3
09.07.2018
Дякую за вчасне виконання замовлення. Дуже приємно!
Володимир
Ремонт iPhone 6 - фото 4
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий