Ремонт iPhone 6 Plus

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone 6 Plus

Ціни на ремонтні роботи
 
Ремонт Iphone 6 Plus
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 1500 грн
Заміна дисплея 30 хв від 500 грн
Заміна акумулятора 20 хв 350 грн
Заміна корпуса 40 хв від 300 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 250 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 300 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 250 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 350 грн
Заміна динаміка 40 хв 250 грн
Заміна мікрофона 40 хв 250 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 350 грн
Заміна підсвітки дисплея 60 хв 600 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна контролера сенсора 120 хв 1050 грн
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв 940 грн
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв 940 грн
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки вмикання 30 хв 500 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв 1050 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Смартфон iPhone 6 Plus став одним з найпопулярніших гаджетів в лінійці айФон. Виробники наділили його якісною камерою і потужним процесором, що зробило пристрій незамінним в повсякденному житті і роботі. Активна експлуатація може призвести до випадкової несправності, в результаті чого усунути проблему своїми силами буде неможливо. У будь-якій з ситуацій на допомогу приходить сервісний центр «SMART-Service» в Одесі. Ми пропонуємо доступні ціни та гарантуємо якість виконаних робіт.

Часті причини несправності iPhone 6 Plus

  • Падіння і удари - Смартфон серії 6 Плюс має досить міцний, як для сенсора, екран, але навіть в цьому випадку скло може розбитися. При падінні з висоти або сильному ударі пошкоджується скло, а в деяких випадках і матриця дисплея. Якщо після падіння на екрані з'явилися тріщини, але дисплей продовжує реагувати на торкання, значить потрібна тільки заміна скла. Якщо додатково на екрані з'явилися артефакти, буде потрібна перепайка контактів і перевстановлення шлейфу;
  • Вигин - Смартфон має досить тонкий корпус, тому його так легко пошкодити, якщо сісти на нього або сильно притиснути. Щоб усунути дефекти, потрібно замінити скло і виконати рихтування корпуса;
  • Попадання вологи - В разі проникнення вологи в пристрій, не варто намагатися провести ремонт власними силами за допомогою фена або просушування на батареї. Ви не зможете швидко видалити вологу, і за цей час можуть окислюватися важливі елементи начинки. При зверненні в «СМАРТ-Сервіс» смартфон розкриють, видалять воду, очистять контакти і проведуть повну діагностику;
  • Зустріч з домашніми тваринами - Часто в сервіс звертаються власники, смартфони яких постраждали від зубів домашніх вихованців. У такому випадку потрібна заміна дисплея, рихтування корпуса телефону, відновлення кнопок;
  • Несправність акумулятора - При використанні неоригінальних зарядних пристроїв акумулятор поступово виходить з ладу.  Також він може роздутися, якщо тривалий час піддавати смартфон контакту з дуже високими або низькими температурами.  Якщо ви помітили проблему в процесі зарядки або задня частина корпусу смартфона здулася, зверніться до ремонту. Там видалять старий акумулятор, зроблять чищення і встановлять новий.

Відео чистки роз'єму iPhone 6 Plus від бруду

 
 

Сервісний центр «SMART-Service» здійснює ремонт будь-якої складності. Ми працюємо з усіма моделями смартфонів айФон 6 Плюс, використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини. Всі наші майстри є досвідченими інженерами і активними користувачами техніки марки Apple, тому причина несправності вашого пристрою буде виявлена ​​в максимально короткі терміни. Ми пропонуємо доступні ціни та зручні строки виконання ремонту. Уточнити вартість послуг або задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісному центрі в Одесі.

Фото
27.05.2015
Ремонтировал здесь Canon 550D. Что могу сказать — только положительные эмоции. Приняли вежливо, вразумительно объяснили варианты диагностики и ремонта. На просьбу сделать по возможности быстрее (я из другого города) — пошли на встречу. Сервис-мастер починил камеру очень быстро. Так что рекомендую!
Жариков Дмитрий
Фото
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь