Ремонт iPhone 8

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

 
Ціни на ремонтні роботи
Ремонт Iphone 8
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 850 грн
Заміна дисплея 30 хв від 1850 грн
Заміна акумулятора 20 хв 750 грн
Заміна корпуса 40 хв 2150 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 500 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 1380 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 940 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 550 грн
Заміна динаміка 40 хв 665 грн
Заміна мікрофона 40 хв 785 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 500 грн
Заміна підсвітки дисплея 60 хв 800 грн
Заміна скла камери 40 хв 665 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв 1270 грн
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв 1600 грн
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв 1600 грн
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки вмикання 30 хв уточнювати
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв 1270 грн
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Майстри сервісу «SMART-Service» в Одесі здійснюють оперативний і якісний ремонт будь-яких несправностей iPhone 8. Ми проведемо швидку діагностику, озвучимо вам точну вартість і терміни виконання робіт. Після їх узгодження наші майстри приступлять до ремонту, і ви зможете отримати свій гаджет як новий, так як в роботі ми використовуємо оригінальні деталі. Користувачі смартфонів айФон 8 нерідко звертаються в сервісний центр. Найчастіше проблеми пов'язані з неохайним використанням або заводським браком. Ми маємо великий досвід в роботі з цією серією смартфонів Apple і пропонуємо оперативний ремонт.

Основні причини несправності iPhone 8

Наслідки падіння

Одним з найбільш слабких місць пристрою є дисплей. При падінні або ударі страждає не тільки скло, але і матриця. Ми пропонуємо кілька варіантів ремонту. Це може бути заміна одного лише скла, що вийде дешевше. Якщо несправність буде більш серйозною, ми зробимо заміну матриці, відновимо кнопки, перепаяємо контакти і перевстановимо шлейф. Також для додаткового захисту в подальшому можна встановити захисне скло, що запобігає пошкодженню від контакту з твердими предметами або при падінні.

Наслідки падіння в воду

Нерідко до нас звертаються користувачі, смартфони яких побували у воді. Якщо ви намочили свій айФон 8, не варто намагатися усунути проблему самостійно шляхом просушування на батареї або за допомогою фена. За цей час вода може потрапити на материнську плату, в результаті чого відбудеться коротке замикання і відновити пристрій вже буде неможливо. Також може статися, що ви усунете основну масу води, але невелика її кількість залишиться під корпусом і буде поступово виводити смартфон з ладу. Щоб повністю позбутися від наслідків контакту з вологою, необхідно розкрити корпус і провести ретельну діагностику.

iPhone 8 не заряджається

Якщо смартфон перестав заряджатися, джерелом проблеми може бути зарядний пристрій, або ви тривалий час тримали смартфон на холоді або спеці. Варто негайно видалити акумулятор і замінити його на новий. «СМАРТ-Сервіс» пропонує швидку заміну будь-яких комплектуючих на аналогічні оригінальні деталі.

Чому нам довіряють

Сервісний центр «SMART-Service» гарантує високу якість виконання робіт і швидке обслуговування. Ви можете бути спокійні за збереження і конфіденційність своїх даних, при зборці всі деталі до останнього гвинтика встановлюються на свої місця. У роботі ми використовуємо професійне обладнання і оригінальні запчастини.

На всі види робіт пропонується гарантія. Перед початком ремонту ми проведемо діагностику і озвучимо вам підсумкову ціну і терміни виконання. Після їх узгодження наші майстри приступають до ремонту. Ви зможете забрати свій телефон в чітко зазначені терміни. Уточнити ціну послуг і задати питання можна за телефоном або в нашому сервісному центрі в Одесі.

Фото
01.08.2017
Покупал зарядку для Dell. Доволен на все 100%. Все быстро, внимательно, все оригинальное, работает на ура. Спасибо, парни !)
Андрей
Фото
04.03.2019
Отличный сервисный центр и я рад, что обратился именно к вам. теперь мой телефон работает и выглядит как новый. Новый корпус поставили аккуратно и починили динамики.
Алекс