Ремонт IPhone 6s Plus

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Ремонт Iphone 6S Plus
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 1850 грн
Заміна дисплея 30 хв від 600 грн
Заміна акумулятора 20 хв 500 грн
Заміна корпуса 40 хв від 300 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 300 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 350 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 300 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 400 грн
Заміна динаміка 40 хв 300 грн
Заміна мікрофона 40 хв 300 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 400 грн
Заміна підсвітки дисплея 60 хв 700 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 40 хв 300 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 400 грн
Заміна підсвітки дисплея 60 хв 700 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв 1050 грн
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв 940 грн
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв 940 грн
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки вмикання 30 хв 500 грн
Пайка (Складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв 1050 грн
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Техніка Apple відома високою якістю комплектуючих, тому несправності з нею трапляються нечасто.  Але якщо iPhone 6S Plus все-таки ламається, провести заміну пошкоджених деталей допоможуть професіонали «СМАРТ-Сервіс».  Невисока вартість, швидкість і якість послуг роблять наш сервіс в Одесі найкращим місцем для ремонту мобільних пристроїв.

Причини несправностей Айфон 6s Плюс

Користувачі iPhone 6S Plus рідко стикаються з незначними несправностями у вигляді проблем з програмним забезпеченням або браку окремих деталей.  В такому випадку ремонт проводиться в сервісних центрах Apple по гарантії.  Але якщо поломка сталася з вини власника, заміна деталі в нашій майстерні буде такою ж якісною, але обійдеться в меншу ціну.  Головні причини виходу з ладу пристрою включають:

  • потрапляння всередину вологи,
  • пил,
  • механічні ушкодження.

Потрапляння вологи

Водонепроникний чохол може вберегти мобільний пристрій від прикрих неприємностей у вигляді проникнення всередину вологи.  Але при його відсутності пролита чашка кави або падіння гаджета в раковину приведе вас до звернення до майстрів сервісного центру для лагодження кнопки «Home» або заміни шлейфу.

Забруднення роз'ємів

Неакуратне поводження, робота в запилених брудних приміщеннях призводить до засмічення виходу для гарнітури, роз'єму для підключення зарядного пристрою, динаміка.  Фахівці «SMART-Service» позбавлять вас від цих проблем швидко і недорого.

Сильні удари

Хоча Айфон 6s Плюс відомий своєю міцністю, удари об тверді предмети стають найчастішою причиною звернень від користувачів в майстерні Одеси.  Майстри швидко і якісно проведуть ремонт тріснутого дисплея, заміну деформованого корпусу, поклеють протиударне скло для захисту екрану, перепаяють пошкоджені контакти шлейфа або плати.  Зі спеціальним обладнанням лагодження обійдеться в невисоку ціну, а мобільний пристрій запрацює як новий.

Прості застережні заходи

Частою причиною критичних несправностей стають спроби самостійного ремонту поламаного смартфона.  Саме тому важливо вчасно скористатися послугами професіоналів.  У «SMART-Service» здатні впоратися з неполадками будь-якої складності.

Ми легко повернемо телефон в робочий стан після невдалої спроби поліпшити програмне забезпечення гаджета, заново встановивши відповідну версію iOS.
Врятувати iPhone 6S Plus, випадково роздавлений в задній кишені брюк, також здійсненне завдання.  За короткий термін ви зможете милуватися новеньким тачскріном, користуючись усіма перевагами MultiTouch отApple, або гладкими, рівними поверхнями корпусу.

У будинку, де є діти, уберегти гаджет від несправностей в кілька разів важче.  Маленькі бешкетники легко знаходять пристрої навіть в найбільш недоступних місцях, можуть викупати їх в унітазі, помішати липку кашу або просто впустити дорогий пристрій.

 З нашим професіоналізмом і високоякісними оригінальними комплектуючими Айфон 6с Плюс ще довго зможе радувати вас бездоганним виконанням своїх функцій після ремонту.

Фото
14.07.2019
Отличный сервисный центр и я рад, что обратился именно к вам. теперь мой телефон работает и выглядит как новый. Новый корпус поставили аккуратно и починили динамики. Остался доволен произведенным ремонтом. После того, как ваши сотрудники поработали, на планшете снова стала работать камера. Не зависает и фотографии четкие!
Василий
Фото
23.12.2015
Мне понравилось. Сделали довольно быстро…
Сергей