Заміна дисплея цифрових фотоапаратів і відеокамер

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
 
Вартість ремонтних робіт
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 150 грн
Заміна матриці від 40 хв від 350 грн
Заміна дисплея/екрану від 30 хв від 300 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 250 грн
Чистка матриці (повнорозмірної/неповноразмірної) від 30 хв від 750грн/від 650грн
Корпусні роботи (кришки акб, кнопки, скла) від 40 хв від 500 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 600 грн
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 450 грн
Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем від 60 хв від 500 грн
Ремонт механіки затвора і взводу дзеркала від 30 хв від 1200 грн
Чищення об'єктива від 60 хв від 750 грн
Юстирування об'єктива від 40 хв від 900 грн
Ремонт механіки об'єктива від 50 хв від 900 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різні якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

При роботі з цифровими фотоапаратами та відеокамерами не остання роль віддається дисплею.  З його допомогою оцінити результати зйомки можна в момент її проведення, створюючи тим самим високоякісні знімки і фільми.  Несправність екрану - одна з найчастіших причин звернення в сервісні центри в Одесі.  Пошкодження можуть мати різні причини, але усунути їх без послуг майстрів практично неможливо.

Основні причини поломки дисплеїв

Монітори цифрових камер робляться з досить міцних матеріалів, але в ряді випадків вони можуть не впоратися з навантаженням. Часті причини виходу з ладу цієї деталі фотоапаратів і відеокамер включають:

  • проникнення всередину вологи;
  • механічні пошкодження (удари, падіння, високий тиск).

Попадання усередину рідини

При проникненні вологи під корпус апарату видимих ​​пошкоджень не спостерігається. Основні ознаки виходу пристрою з ладу в такому випадку:

  • білий монітор;
  • відсутність зображення,
  • безбарвні плями на зображенні.

Також ці ознаки можуть свідчити про пошкодження шлейфу. При попаданні всередину вологи необхідна заміна екрану, виконати яку можуть майстра «SMART-Service». Окремо відремонтувати шлейф також неможливо, тому доведеться замінити весь дисплейний блок.

Механічне пошкодження

При ударі або падінні ціна, складність ремонту залежать не тільки від моделі пристрою, а й обсягу пошкоджень. У ряді випадків можлива зміна тільки верхнього, захисного скла монітора цифрової камери.

При частковій роботі монітора його заміна необхідна, так як ушкодження згодом збільшуються через випадкових ударів, вібрацій, інших причин.

Несправність підсвічування

При пошкодженні підсвічування РК-монітор не припинить функціонувати, але зображення стане занадто темним і буде важко помітним. Звернення до «СМАРТ-Сервіс» дозволить відновити функції дисплея без його повної заміни, що істотно знизить вартість ремонту. Досвідчений майстер проведе діагностику фотоапарата або відеокамери, а потім змінить всю підкладку або окремі світлодіоди. 

Чому варто звернутися в «SMART-Service»

Самостійне відновлення обладнання пов'язане з багатьма труднощами, так як вимагає наявності спеціальних інструментів, навичок і досвіду. Головні труднощі при усуненні неполадок дисплея фотоапарата або відеокамери складаються в правильному демонтуванні дисплейного модуля, зніманні панелі управління, від'єднанні контактів шлейфу від плати і зворотній збірці пристрою.
Звернення до нашого сервісу в Одесі — гарантія якісного і швидкого усунення несправностей. Досвідчені майстри протягом кількох годин проведуть діагностику пристрою, виявивши проблему, її причини, і здійснять необхідний ремонт.

Низька вартість послуг і особливий підхід до проблем замовників   те, чим ми пишаємося по праву.

Фото
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь
Фото
06.11.2018
Заказывала зарядное устройство для ноутбука HP ProBook 6560b. Быстро перезвонили, все согласовали, наличие и цена соответствовали заявленными на сайте, также быстро доставили. Огромное спасибо и удачи!
Светлана