Заміна дисплея цифрових фотоапаратів і відеокамер

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

При роботі з цифровими фотоапаратами та відеокамерами не остання роль віддається дисплею.  З його допомогою оцінити результати зйомки можна в момент її проведення, створюючи тим самим високоякісні знімки і фільми.  Несправність екрану - одна з найчастіших причин звернення в сервісні центри в Одесі.  Пошкодження можуть мати різні причини, але усунути їх без послуг майстрів практично неможливо.

Основні причини поломки дисплеїв

Монітори цифрових камер робляться з досить міцних матеріалів, але в ряді випадків вони можуть не впоратися з навантаженням. Часті причини виходу з ладу цієї деталі фотоапаратів і відеокамер включають:

  • проникнення всередину вологи;
  • механічні пошкодження (удари, падіння, високий тиск).


Попадання усередину рідини

При проникненні вологи під корпус апарату видимих ​​пошкоджень не спостерігається. Основні ознаки виходу пристрою з ладу в такому випадку:

  • білий монітор;
  • відсутність зображення,
  • безбарвні плями на зображенні.

Також ці ознаки можуть свідчити про пошкодження шлейфу. При попаданні всередину вологи необхідна заміна екрану, виконати яку можуть майстра «SMART-Service». Окремо відремонтувати шлейф також неможливо, тому доведеться замінити весь дисплейний блок.

Механічне пошкодження

При ударі або падінні ціна, складність ремонту залежать не тільки від моделі пристрою, а й обсягу пошкоджень. У ряді випадків можлива зміна тільки верхнього, захисного скла монітора цифрової камери.

При частковій роботі монітора його заміна необхідна, так як ушкодження згодом збільшуються через випадкових ударів, вібрацій, інших причин.

Несправність підсвічування

При пошкодженні підсвічування РК-монітор не припинить функціонувати, але зображення стане занадто темним і буде важко помітним. Звернення до «СМАРТ-Сервіс» дозволить відновити функції дисплея без його повної заміни, що істотно знизить вартість ремонту. Досвідчений майстер проведе діагностику фотоапарата або відеокамери, а потім змінить всю підкладку або окремі світлодіоди. 

Чому варто звернутися в «SMART-Service»

Самостійне відновлення обладнання пов'язане з багатьма труднощами, так як вимагає наявності спеціальних інструментів, навичок і досвіду. Головні труднощі при усуненні неполадок дисплея фотоапарата або відеокамери складаються в правильному демонтуванні дисплейного модуля, зніманні панелі управління, від'єднанні контактів шлейфу від плати і зворотній збірці пристрою.
Звернення до нашого сервісу в Одесі — гарантія якісного і швидкого усунення несправностей. Досвідчені майстри протягом кількох годин проведуть діагностику пристрою, виявивши проблему, її причини, і здійснять необхідний ремонт.

Низька вартість послуг і особливий підхід до проблем замовників   те, чим ми пишаємося по праву.

Фото
18.10.2016
Качественный и быстрый сервис! Приятные цены и и скорость работы радует! Продолжайте в том же ритме! ;)
Виктория
Фото
11.07.2015
Ребёнок открыл Нетбук Eee PC X101CH в обратную сторону, сделали за 3 дня. Понравились цена ремонта и вежливость персонала. Хороший сервис. На днях думаю телефончик занести на замену сенсора…
Лилия Петрова