Ремонт ігрових приставок на виїзд

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ремонт ігрових приставок з виїздом

Ігрова приставка - це відмінний спосіб весело провести час у колі сім'ї. Можливість підключення декількох джойстиків дозволяє перетворити просту гру в справжнє змагання. Це легкий спосіб дізнатися, у що грають ваші діти, трохи розслабитися і зануритися в світ електроніки. Сьогодні комп'ютерні ігри перестали бути захопленням школярів, багато дорослих люблять битися в футбол або поганяти на віртуальній Формулі-1. Компанія Smart-Service надає послуги з ремонту ПК з виїздом на дім. 

Ремонт ігрових приставок

Цифрові технології додали багато додаткових характеристик до звичних. На ігровій приставці можна не тільки грати, але і дивитися відео, слухати музику, переглядати новини. Це комп'ютер суміщений з музичним центром. Також вони можуть мати функції 3D і інші модні особливості.

Але, як і вся вироблена техніка, приставки виходять з ладу. Причини пошкоджень бувають різними:

  • скачки напруги і відсутність стабілізаторів в домашній електромережі;
  • виробничий брак;
  • падіння потрапляння води або інших рідин.

Ціни на ремонтні роботи:
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв  від 150 грн
Ремонт / заміна HDMI роз'єму від 40 хв від 400 грн
Ремонт / заміна блоку живлення від 20 хв від 700 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 300 грн
Профілактика (чистка системи охолодження, кольорів, заміна термопасти) від 40 хв від 350 грн
Не включається «синій вогонь» від 120 хв від 1200 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 400 грн
Відновлення / заміна відеочипа від 120 хв від 1000 грн
Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем від 60 хв від 650 грн
Заміна модулів зв'язку WI-Fi, Bluetooth від 120 хв від 700 грн
Заміна жорсткого диска (HDD) від 20 хв від 350 грн
Заміна курка - L2 / R2 від 20 хв від 350 грн
Заміна аналогового стику від 40 хв від 400 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Навіть найвідоміші бренди не можуть гарантувати стовідсоткову надійність пристроїв. Фахівці Smart-Service допоможуть виправити будь-які несправності. Вони забезпечать швидкість і якість виконання ремонту. На замовлення вони приїдуть в будь-який район міста Одеси.


Всі поломки можна розділити на два великі класи:

  • пристрій не включається;
  • приставка включається, але працює нестабільно, із затримкой реагує на натиск клавіш, зависає. 
     

Що може вийти з ладу в цьому непростому електронному механізмі? Нерідко зустрічаються роздавлені джойстики та зламані стіки. Після перепаду напруги може згоріти мікросхема. Зустрічаються програмні несправності. Вони, як правило, пов'язані з проблемами зчитування дисків і супроводжуються світловою сигналізацією. Проблеми зі зміною якості зображення пов'язують з працездатністю монітора.

Переваги ремонту ігрових приставок з виїздом майстера

На поїздку в сервісний центр потрібен час. До того ж, всі вони працюють тільки вдень і, за рідкісним винятком, у вихідні дні. Тому послуга "виїзд майстра додому" для відновлення працездатності пристрою затребувана.

Плюси полягають в тому, що ви не тільки заощадите свій час, але і в більшості випадків отримаєте позитивний результат відразу. Майстер бере з собою необхідні запчастини, грунтуючись на розмові менеджера з клієнтом. Якщо заміна деталей не вимагає спеціального устаткування, лагодження буде виконано на місці.

Чому потрібно замовляти у нас 

Майстри виконають ремонт будь-якої складності не тільки в ігрових приставках, а й в обладнані Apple. Smart-Service працює з електронікою вже більше восьми років. Замовити виклик можна оформивши заявку на сайті компанії. У вартість роботи враховується ціна запчастин і терміновість. Після виконання замовлення клієнта видається гарантія. При ремонті встановлюються тільки оригінальні запасні частини. Оплата проводиться як готівкою безпосередньо з майстром, так банківською карткою на рахунок компанії.

Фото
20.02.2019
Обращался к вам впервые. Хочу сказать большое спасибо за быстрый ремонт моего телефона. Поставили новый корпус и отремонтировали динамики. Телефон стал выглядеть и работать как новый.
Боря
Фото
14.05.2018
Отличный сервис, заменили аккумулятор на моём Huawei Nexus 6p. Персонал очень понравился, рассказали обо всех этапах ремонта, сложностях, отдали в руки старый аккумулятор, ответили на все вопросы. Стараются выполнить всё в срок и могут сказать когда забирать гаджет с точностью до часа) Рекомендую
Валерий