Ремонт smart-годинникiв на виїзд

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ремонт smart годинників з виїздом

Розвиток сучасних технологій привело в наше життя багато нових технічних новинок і гаджетів. Smart годинник - один з цих предметів. Ще недавно ця назва здавалася дивною і незвичною, а сьогодні - це частина іміджу. З'єднання невеликого корпусу з масою корисних властивостей привернуло цінителів інновації в галузі техніки. Головна функція пристрою позбавити людину від необхідності знаходитися всюди зі своїм смартфоном. У реальності, це аналог дисплея телефону.

Ремонт smart годинників

Але, як би не розвивалися сучасні технології, виключити поломку лептопів або інших гаджетів неможливо. Міцність корпусу і стандарти рівнів захисту не дозволяють повністю убезпечити Smart годинник від механічних пошкоджень і попадання вологи. Не можна також виключати заводський брак або низьку якість прошивки пристрою.

Загальна класифікація несправностей виглядає наступним чином:

  • проблеми з програмним забезпеченням;
  • дуже швидка розрядка акумулятора або повна її відсутність;
  • не відображається зображення на дисплеї;
  • відсутність стабільного зв'язку зі смартфоном.
Ціни на ремонтні роботи:
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 10 хв  від 200 грн
Заміна акумулятора від 15 хв від 350 грн
Заміна дисплея / екрану від 20 хв від 400 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 350 грн
Корпусні роботи від 20 хв від 300 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 400 грн
Оновлення (програмний ремонт) від 15 хв  від 350 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 350 грн
Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем від 60 хв від 500 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Часто на практиці зустрічаються звернення до сервісного центру по причині того, що на електроніку потрапила рідина. При цьому сік або газована вода більш згубно впливають на мікросхеми, ніж звичайна вода.

Переваги ремонту розумних годинників з виїздом майстра

При появі будь-яких дивацтв в роботі розумних годинників необхідно звернутися до майстрів сервісного центру. Особливо це важливо, якщо покупка зроблена недавно і пристрій ще на гарантії. Тут кваліфіковані фахівці проведуть діагностику будь-якого пристрою, не тільки годинників, але і телефона, і визначать справжню причину несправності. Також в центрі підберуть оригінальні запчастини, які допоможуть виконати ремонт.

Працездатність зазвичай відновлюється декількома методами:

  • перепрошивка софта;
  • заміна акумулятора або ремонт роз'єму для зарядного пристрою;
  • відновлення монітора або установка нового шлейфу;
  • перевірка і налаштування модулів зв'язку, інфрачервоного порту.

Основна проблема полягає в тому, що сервісні центри працюють вдень і, щоб потрапити туди потрібно відпроситися з роботи. Тому дуже зручною є послуга виклик майстра додому. Після попередньої діагностики фахівець виконає ремонт або забере годинник з собою, для того, щоб виконати заміну необхідних деталей в сервісі.

Чому варто замовляти у нас

Сервісний центр Smart-Service знаходиться в Одесі. Після узгодження заявки з менеджером, клієнт замовляє виклик додому. Вартість замовлення попередньо вказати дуже складно. Вона визначається тільки після діагностики.

Фінальна ціна враховує швидкість виконання роботи і відновлення пристрою. Терміновість і вартість замінених деталей оплачуються додатково. Підбір фахівців проводиться з урахуванням необхідної кваліфікації. Тільки в цьому випадку можна гарантувати клієнтам якість виконаної роботи.

Фото
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия
Фото
08.12.2015
На днях разбил сенсорное стекло на телефоне. После пару часов поиска в нете «конторы», где будет ремонтироваться мой смартфон, я остановился на данном сервисе. Причины почему именно ОНИ: 1.Стоимость. В остальных центрах цена была на на 10−15% больше (даже у знакомого и то на 100 грн дороже). 2.Сроки. В других центрах ремонт занимал 3−5 дней, тут телефон сделали в течении дня. 3. Качество. Советую всем!) Отличные ребята, профессиональный коллектив)
Роман