Заміна динаміка і мікрофона

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів від 40 хв від 320 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Незважаючи на багатофункціональність сучасних смартфонів, їх головним завданням залишається можливість підтримувати зв'язок між людьми на відстані. Тому одними з найбільш важливих елементів у телефоні є динамік і мікрофон. Їх несправна робота може порушити комунікаційні здібності мобільного пристрою.

Динамік - деталь в смартфоні, призначена для відтворення звуку під час телефонних розмов. Також може програвати музичні записи. Завдяки цьому елементу людина має можливість чути свого співрозмовника. Якщо динамік зламався, власник пристрою може зіткнутися з такими проблемами, як хрип під час відтворення звуку, недостатня гучність або повна непрацездатність деталі. У такому випадку потрібна її заміна на нову, провести яку можна в наших сервіс-центрах, розташованих в Одесі.

Мікрофон - важлива деталь, призначена для передачі голосу співрозмовника або для запису звуку на телефон. Існує два основних види даного пристрою - цифровий та аналоговий. Головна їхня відмінність - якість звуку, що передається. На смартфонах з операційною системою андроїд можна записувати високоякісні звукові доріжки.

Заміна мікрофона необхідна якщо:

  • співрозмовник не чує голос під час розмови по телефону;
  • проблеми зі звуком, що передається, постійні перешкоди, спотворення голосу;
  • недостатньо високий рівень гучності, який не виходить відрегулювати на самому смартфоні.

Будь-яка з перерахованих вище проблем може означати що деталь вийшла з ладу. У такому випадку може знадобитися заміна пошкодженого елемента на новий. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги з установки високоякісних комплектуючих на мобільний пристрій за доступну ціну.

Причини несправності динаміків і мікрофонів

Проблеми зі звуком і передачею голосу в сучасних моделях телефонів під операційною системою андроїд або iOS можуть виникнути з наступних причин:

  • механічні пошкодження через падіння пристрою. Ремонт несправностей з такої причини можуть мати різну вартість, що залежить від ступеня несправностей деталей;
  • попадання води всередину корпусу. Якщо пристрій має ступінь захисту від вологи - ймовірність несправність від такої причини зведена до мінімуму;
  • помилки в роботі операційної системи;
  • перегрів комплектуючих.

Якщо пристрій було піддано одним з перерахованих вище негативних факторів, неробочі деталі потрібно замінити на оригінальні запчастини, які хоч і мають більш високу вартість у порівнянні з китайськими аналогами, відрізняються високою міцністю і довговічністю.

Наш сервіс-центр пропонує послуги з діагностики та ремонту всіх моделей електронних пристроїв. Висококваліфікований персонал і доступні ціни допоможуть виправити несправність за найкоротші терміни.

Вас також може зацікавити:

Фото
26.02.2019
Хочу сказать вам большое спасибо за быстрый ремонт моего телефона. Полностью восстановили его работу после того, как он у меня искупался :) работает все, и данные не потерялись!
Arkadiy
Фото
30.06.2015
Не понравился сервис! Не говорят цену ремонта сразу, а разводят на диагностику, хотя поломка была очевидной. Нужно было менять сенсор. Очень дорого оценили и ремонт и запчасть. Никаких чеков и актов проведенных работ не выдают (((
Ирина