Заміна динаміка і мікрофона

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів від 40 хв від 320 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Незважаючи на багатофункціональність сучасних смартфонів, їх головним завданням залишається можливість підтримувати зв'язок між людьми на відстані. Тому одними з найбільш важливих елементів у телефоні є динамік і мікрофон. Їх несправна робота може порушити комунікаційні здібності мобільного пристрою. Усунення несправності динаміка або мікрофону - хороший привід звернутися до майстра в центр обслуговування.

Динамік - деталь в смартфоні, призначена для відтворення звуку під час телефонних розмов. Також може програвати музичні записи. Завдяки цьому елементу людина має можливість чути свого співрозмовника. Якщо динамік зламався, власник пристрою може зіткнутися з такими проблемами, як хрип під час відтворення звуку, недостатня гучність або повна непрацездатність деталі. У такому випадку потрібна її заміна на нову, провести яку можуть майстри в наших сервіс-центрах, розташованих в Одесі.

Мікрофон - важлива деталь, призначена для передачі голосу співрозмовника або для запису звуку на телефон. Існує два основних види даного пристрою - цифровий та аналоговий. Головна їхня відмінність - якість звуку, що передається. На смартфонах з операційною системою андроїд можна записувати високоякісні звукові доріжки. Часто несправності роботи мікрофона та динаміка пов'язані з пошкодженням шлейфу. У такому разі основним способом його ремонту буде заміна шлейфу на новий.

Заміна мікрофона необхідна якщо:

  • співрозмовник не чує голос під час розмови по телефону;
  • проблеми зі звуком, що передається, постійні перешкоди, спотворення голосу;
  • недостатньо високий рівень гучності, який не виходить відрегулювати на самому смартфоні.

Будь-яка з перерахованих вище проблем може означати що деталь вийшла з ладу або ж пошкодився шлейф. У такому випадку може знадобитися заміна майстром пошкодженого елемента на новий для усунення несправності. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги з установки високоякісних комплектуючих на мобільний пристрій за доступну ціну.

Причини несправності динаміків і мікрофонів

Основні проблеми зі звуком і передачею голосу в сучасних моделях телефонів під операційною системою андроїд або iOS можуть виникнути з наступних причин:

  • механічні пошкодження через падіння пристрою. Ремонт несправностей з такої причини можуть мати різну вартість, що залежить від ступеня несправностей деталей;
  • попадання води всередину корпусу. Якщо пристрій має ступінь захисту від вологи - ймовірність несправність від такої причини зведена до мінімуму;
  • помилки в роботі операційної системи;
  • перегрів комплектуючих.

Якщо пристрій було піддано одним з перерахованих вище негативних факторів, неробочі деталі потрібно замінити на оригінальні запчастини, які хоч і мають більш високу вартість у порівнянні з китайськими аналогами, відрізняються високою міцністю і довговічністю.

Наш сервіс-центр пропонує послуги з діагностики та ремонту всіх моделей електронних пристроїв. Висококваліфікований персонал і доступні ціни допоможуть усунути несправність за найкоротші терміни.

Вас також може зацікавити:

Фото
15.02.2016
Не работала кнопка включения на гелекси нот, сделали все быстро. Очень доволен работой и результатом, надеюсь в ближайшее время проблемы с кнопкой не будет. Спасибо.
Артур
Фото
14.05.2018
Отличный сервис, заменили аккумулятор на моём Huawei Nexus 6p. Персонал очень понравился, рассказали обо всех этапах ремонта, сложностях, отдали в руки старый аккумулятор, ответили на все вопросы. Стараются выполнить всё в срок и могут сказать когда забирать гаджет с точностью до часа) Рекомендую
Валерий