Чистка рідкокристалічних моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 150 грн
Ремонт блоку живлення від 40 хв від 350 грн
Ремонт інвертора від 50 хв від 400 грн
Відновлення прошивки flash-пам'яті від 30 хв від 250 грн
Ремонт плати матриці від 30 хв від 300 грн
Ремонт материнської плати від 40 хв від 400 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 60 хв від 500 грн
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Пил, сліди від пальців рук, розводи - в процесі експлуатації на поверхні рідкокристалічних моніторів з'являються різні забруднення. Щоб забезпечити тривалу роботу техніки, необхідно вчасно позбуватися від них.

Основні види забруднень: чим їх усунути?

Ви переносили і переставляли монітор і залишили на ньому сліди від пальців рук, або ваші діти люблять торкатися до його поверхні, залишаючи плями? Неправильно почистили екран і залишили на ньому розводи або сліди від бризок різних рідин? Забруднення з'являються постійно, тому техніці необхідний регулярний догляд.

Почистити її можна самостійно, в домашніх умовах. Необхідно лише використовувати спеціальні безпечні засоби і інструменти.

Важливо розуміти, що звичайні тканинні серветки, змочені у воді, і сухі паперові серветки використовувати не можна. Вони не тільки не очищають поверхню від забруднень, але і залишають розводи, подряпини. Кращим рішенням стане серветка з мікрофібри. Матеріал відмінно збирає пил і бруд, не пошкоджуючи дисплей.

Догляд за моніторами з матовим покриттям

Чистка складається з декількох етапів:
  1. Вимкніть обладнання від джерел живлення.
  2. Сухою серветкою з мікрофібри слід протерти поверхню, не натискаючи на неї.
  3. Нанесіть спеціальний розчин на мікрофібру - він м'яко і дбайливо очищає обладнання від забруднень.
  4. Серветкою з мікрофібри потрібно акуратно протерти техніку. Якщо є великі плями, не відтирайти їх - спеціальний спрей усуває їх самостійно за кілька хвилин.
На завершення техніку можна протерти сухою серветкою з м'якого матеріалу.

Догляд за екранами з глянцевим покриттям

Глянцева поверхня більш схильна до появи подряпин і розводів ніж матова. Її можна протирати мікрофіброю або іншими м'якими матеріалами, змоченими в спеціальному розчині. Сухі краще не використовувати навіть по завершенню чищення, оскільки вони можуть пошкодити дисплей.

Безпечні миючі засоби

Спеціальні спреї не містять агресивних компонентів, тому вони легко розчиняють плями, не вступаючи в реакцію з покриттям, очищають обладнання і не дряпають його. Наносити їх і протирати поверхню з їх допомогою можна, використовуючи тільки м'які НЕ ворсисті матеріали.

Чи можна використовувати підручні засоби?

Ви зможете приготувати очищувальну рідину, яка легко позбавить екран від плям, з дистильованої води і винного оцту. Дитяче мило використовувати не рекомендується: мильний розчин покриває обладнання і залишає сліди.

Навіщо потрібна послуга професійного чищення?

Якщо ви не хочете ризикувати або не маєте потрібних матеріалів вдома, краще віднести техніку в сервісний центр. Наші майстри зроблять це професійно і за доступною ціною.

У нашому сервіс-центрі в Одесі ми використовуємо спеціальні інструменти і розчини, які дозволяють дбайливо усувати забруднення, без пошкоджень.

Щоб докладніше дізнатися про сервіс, що надається в компанії SMART-Service (ремонт моніторів, ноутбуків, планшетів, чистка техніки), і актуальні ціни, зверніться в один з пунктів прийому в Одесі.

Фото
26.02.2019
Хочу сказать вам большое спасибо за быстрый ремонт моего телефона. Полностью восстановили его работу после того, как он у меня искупался :) работает все, и данные не потерялись!
Arkadiy
Фото
25.09.2015
Спасибо большое, ремонтировали электронную книгу, очень быстро и качественно. Мне кажется, на Канатной 80 лучший сервисный центр в городе в каком я была.
Анастасия