Olympus Stylus Traveller SH-2: не обтяжуючи кишень

2015-04-22
Olympus Stylus Traveller SH-2: не обтяжуючи кишень

Цифрові фотоапарати Olympus завжди славилися гідною якістю оптики, природним перенесенням кольорів, завидною чіткістю зображення і високою деталізацією. Усі моделі з лінійок Tough, Creator, Traveller і Smart вже давно (і неодноразово) знайшли своїх прихильників.

Нещодавно компанія знову обрадувала нас тим, що готується новинка: цього разу, вона поповнить ряди серії Traveller, матиме назву "Stylus Traveller SH-2" і багато в чому перевершить свого торішнього попередника, Stylus Traveller SH-1.
На перший погляд здається, що оновився тільки дизайн - але це не так. Уся "фішка" - усередині, в його функціоналі. І до речі, новий дизайн зіграв важливу роль в тому, що SH-2 запав в душу багатьом заздалегідь. Ергономічні форми фотоапарата буквально створені для того, щоб не випускати його з рук! Повірте: купуйте - і згадаєте наше слово.
 

Зовнішність Stylus Traveller SH-2


Компактний SH-2 буде витриманий в ретростилі. Виробники обіцяють: він буде настільки легким і маленьким, що фотоаматори зможуть брати його з собою як смартфон або портмоне. Класичний корпус Stylus Traveller SH-2, виконаний в металі сріблястого і чорного кольорів, а комбінації з текстурою "під шкіру" обіцяє виглядати витончено і дорого. Образ доповнить елегантний шкіряний елемент, що прикрашає корпус.

  

Технічні можливості новинки:

  • модель комплектується 16-мегапиксельным CMOS- сенсором, оснащеним ширококутним об'єктивом і таким, що має зворотне засвічення;
  • 24-кратний оптичний zoom дає можливість захоплення фокусних відстаней від 25 до 600 мм;
  • можливість зйомки Full HD зі швидкістю 60 кадрів в секунду;
  • для фотографування передбачений RAW- режим;
  • пристрій комплектується тридюймовим LCD-дисплеєм з роздільною здатністю 460 000;
  • функція "Smart Panorama"("розумна панорама").


Відмітимо ще одну важливу чесноту - вбудований модуль Wi-Fi, який розширить можливості Stylus Traveller SH-2. Наприклад, з його допомогою ви зможете підключитися до пристрою видалено й управляти їм!Орієнтовна вартість новинки від Olympus - €300. Купити девайс можна буде вже у квітні 2015 року.Але є ще невелике приємне доповнення, яке вже розробляється для Stylus Traveller SH-2 відомим дизайн-бюро (хто саме - секрет!). Це аксесуари. Перший - кейс CSCH-120 виконаний з натуральної телячої шкіри й делікатно "обтягуючий" ретро-форми нового фотоапарата. Другий же - стильний наручний ремінець CSS-S110LS, теж теляча шкіра.

 

Ремонт фотоапаратів в Одесі в "SMART-Service"


Ми раді усім - і професіоналам, і тим, хто просто жити не може без того, щоб що-небудь не зафіксувати! Чому? Та тому, що ми з легкістю повернемо до життя фотоапарату або відеокамері будь-якого рівня, і впораємося з будь-якою проблемою, з якою тільки можуть зіткнутися наші клієнти.

Починаючи з налаштування нового девайса під ваші переваги, заміни дисплея/сенсорного дисплея фотоапарата, чищення матриці фотоапарата, заміни байонета і закінчуючи заміною роз'ємів і шлейфів - усе це у владі професіоналів, які працюють у нас.

Ми здійснюємо ремонт цифрових фотоапаратів Olympus, Canon, Kodak, Nikon, Casio, Fuji, Panasonic, Sony, Agfa, Epson, Konica, Hewlett - Packard, JVC, Leica, Minolta, Pentax, Rekam, Ricoh, Rollei, Rover, Sanyo, Sigma, Toshiba, Umax, Yashica... Не знайшли свого бренду в списку? Все одно приходите - допоможемо!

C ювелірною точністю і чітким знанням справи підходять наші майстри до ремонту мініатюрних оптичних деталей сучасних фотоапаратів. І там, де від людини вже мало що залежить, в справу вступає сучасне, суперточне діагностичне устаткування європейських виробників, замовлене нами завчасно для того, щоб жодному клієнтові не довелося відповісти відмовою!