Ремонт телефонів HTC

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Мы ремонтируем:
HTC U Ultra
HTC Desire 12
HTC Desire 12s
HTC U11 Eyes
HTC U11 Plus
HTC U11
HTC 10 evo
HTC U12 Plus
HTC U12 Life
HTC M8
HTC Nexus One (G5)
HTC One E8 Dual Sim
HTC One E9
HTC One M10
HTC One M7 (801)
HTC One M7 (801e)
HTC One M7 (801n)
HTC One M7 (802)
HTC One M7 (802E)
HTC One M7 (802T)
HTC One M7 (802 Вт)
HTC One M8
HTC One M8 mini
HTC One M8 mini 2
HTC One M8e
HTC One M9
HTC One M9 Plus
HTC One Max (803n T6)
Показати всі

Телефони і смартфони від компанії HTC - одні з найпоширеніших мобільних пристроїв у всьому світі. Завоювали вони таку популярність за рахунок використання інноваційних рішень в своїх девайсах. Також не менш важливою особливістю є дизайн HTC, який поєднує в собі тонкість корпусу і вишуканий стиль оформлення. Телефони від даного виробника завжди мають просунуті характеристики і можливості. Якість, інновації та доступність - три головних переваги HTC продукції.

Щоб зберігати працездатність брендового смартфона після ремонту, потрібно використовувати тільки оригінальні комплектуючі, які мають високий рівень якості. Сучасні технології, які використовуються в мобільних пристроях від даного виробника, вимагають особливі навички при проведенні ремонтних робіт. Тому при виникненні будь-яких неполадок необхідно звернутися до висококваліфікованої майстру, який має відповідне обладнання та комплектуючі.

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги ремонту будь-яких моделей смартфонів. Невисока ціна і після ремонту гарантія дозволять уникнути великих витрат на обслуговування девайса.

Причини виникнення несправностей смартфонів HTC

Як і будь-яка інша техніка, телефони від HTC можуть частково або повністю вийти з ладу. Для того щоб визначити серйозність пошкоджень, потрібно дізнатися причину несправності.

Наступні негативні фактори призводять до поломки комплектуючих:

  • попадання вологи всередину пристрою призводить до корозії струмопровідних і металевих елементів - якщо в корпус пристрою потрапила вода, його потрібно вимкнути і як можна швидше віднести в сервісний центр;
  • падіння з висоти, сильні удари об тверду поверхню, подряпини і відколи - все це завдає істотної шкоди працездатності пристрою; незважаючи на високу міцність продукції HTC, сильний негативний механічний вплив може пошкодити будь-яку деталь девайса;
  • перевищення допустимої температури дисплея, центрального процесора або батареї призводить до неминучих поломок, наслідки яких усунути досить складно.​

Переваги ремонту телефону HTC в «Smart Service»

Будь-який з перерахованих вище варіантів може послужити причиною виникнення несправності. Щоб якісно відремонтувати пристрій, радиться звернутися в наш сервіс-центр в Одесі.

Доступна ціна, наявність оригінальних комплектуючих до будь-яких моделей і швидка робота допоможуть знизити витрати на обслуговування девайса до мінімуму.

Вас також може зацікавити:

Фото
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия
Фото
19.04.2016
Меняли дисплей на Meizu M2 note. Он был под заказ. В среду заказала, в четверг уже перезвонили, что есть. Поменяли в течении дня. Все быстро и качественно! Спасибо! Рекомендую!
Анна