Ремонт рідкокристалічних моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт рідкокристалічних моніторів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 150 грн
Ремонт блоку живлення від 40 хв від 350 грн
Ремонт інвертора від 50 хв від 400 грн
Відновлення прошивки flash-пам'яті від 30 хв від 250 грн
Ремонт плати матриці від 30 хв від 300 грн
Ремонт материнської плати від 40 хв від 400 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 60 хв від 500 грн
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Монітор - це елемент обладнання, без якого неможливо працювати з персональним комп'ютером. Від нього залежить не тільки якість зображення, але і комфорт користувача, його здоров'я. Тому необхідно відповідально підійти до питання вибору техніки.

Монітори LED, LCD, TFT: в чому відмінність?

LCD являє собою обладнання, робота якого заснована на застосуванні рідких кристалів - електропровідної рідини. Вона підсвічується за допомогою флуоресцентних або люмінесцентних елементів.

LED обладнання працює за схожим принципом, тільки в якості підсвічування використовуються діодні лампи.

TFT - це різновид рідкокристалічного обладнання, заснований на використанні активної матриці для моніторів з тонкоплівковими транзисторами.

Типові несправності РК моніторів

Користувачі РК обладнання найчастіше стикаються з такими несправностями:

 • обладнання не включається і не подає ознак життя, що може говорити про вихід з ладу блоку живлення, процесора, або материнської плати;
 • екран блимає або гасне, що відбувається переважно при включенні, - також вірна ознака виходу з ладу деталей блоку живлення;
 • обладнання вимикається протягом роботи і потім не відразу включається;
 • відсутнє зображення, немає підсвічування, низька яскравість (при цьому картинка проглядається при наближенні до обладнання яскравої лампи) - ознака несправності плати інвертора;
 • на дисплеї з'являються вертикальні або горизонтальні смуги;
 • немає зображення при працюючому підсвічуванні (білий екран);
 • монітор сповіщає, що немає сигналу - проблеми з роз'ємами на платі;
 • поява «дивних» смуг і битих пікселів - вийшов з ладу екран монітора, рішення - тільки заміна матриці;
 • екран «загоряється» через раз - можливо, здулися або пересохли конденсатори;
 • він може мерехтіти, спотворювати зображення і кольори;
 • монітор може видавати нестандартні звуки і т. п .;
 • відновлення після попадання рідини;
 • при натисканні на кнопки управління обладнання не реагує.

Профілактика несправностей

Щоб запобігти появі артефактів, необхідно забезпечити правильний догляд за обладнанням. Так, для захисту від бруду і пилу слід вибирати спеціальні рідини і тканини. Ні в якому разі не можна використовувати для таких цілей звичайну воду і жорсткі серветки, оскільки вони можуть стати причиною пошкоджень поверхні обладнання.

Специфіка ремонту в сервісному центрі SMART-Service

Проведення ремонту обладнання передбачає проведення нашими фахівцями наступних робіт:

 • діагностику: за лічені хвилини ви отримуєте повну інформацію про причини несправності монітора, перелік ремонтних робіт, терміни, необхідні на їх виконання, і їх економічну доцільність;
 • ремонт або повну заміну блоку живлення дисплея;
 • очистку плат монітора ультразвуком;
 • перевірку стану, заміну ламп підсвічування монітора;
 • усунення несправностей роботи інвертора.

Саме тому ми рекомендуємо не проводити ремонт на дому.

Переваги сервісного центру SMART-Service

Крім ремонту найпоширеніших моделей, ми також беремо техніку наступних брендів:

 • Apple,
 • Benq,
 • Dell,
 • Sony.

Ремонт обладнання, заміна матриць для моніторів і інших комплектуючих проводиться з використанням оригінальних деталей. Ми прагнемо створити надійний сервіс, щоб швидко і за доступною ціною вирішувати поставлені завдання.

Саме тому ми рекомендуємо не проводити ремонт на дому. Якісний і професійний сервіс дозволить надійно усунути несправність швидко і за доступною ціною. Сервісний центр SMART-Service в Одесі гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ремонт рідкокристалічних моніторів - фото 3
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий
Ремонт рідкокристалічних моніторів - фото 4
05.10.2015
Выражаю огромную благодарность компании за качество обслуживания, а именно за доходчивость в разъяснении проблемы, милое и очень корректное общение, быстрые сроки ремонта и за незабываемые улыбки на ресепшне) зы. Ира :)))
Aleksey