Ремонт прасок

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт прасок
Зворотній дзвінок


Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 20 хв від 350 грн
Ремонт від 40 хв від 350 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Праска - один з найпопулярніших видів побутової техніки. Сьогодні важко уявити будинок, в якому б його не було. Однак, незважаючи на повсюдне використання, люди до сих пір роблять одні й ті ж помилки при прасування білизни. Тим часом саме недотримання інструкції виробника є основною причиною поломок прасок, які скорочують термін експлуатації. Усунути несправність допомагають майстра сервісного центру SMART-Service в Одесі, в розпорядженні яких є все необхідне для ремонту побутової техніки.

Які праски піддаються ремонту?

Сервісний центр SMART-Service приймає заявки на діагностику, ремонт і технічне обслуговування старих і нових прасок, парогенераторів і парових систем. Наші майстри працюють з технікою будь-якого бренду і року випуску. Сучасні праски мають складну конструкцію, але при цьому оснащуються деталями, які легко знайти і замінити. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками, які надають нам оригінальні комплектуючі.

Ситуація зі старими прасками трохи складніше. Однак в більшості випадків вони мають якісну конструкцію, тому заміна деталей тут потрібно рідше. Іноді досить перепаять контакти схеми або очистити прилад, щоб повернути його до ладу. Ремонт дешевих прасок китайської зборки, як правило, недоцільний.

Типові несправності прасок

Середній термін експлуатації пристрою, призначеного для прасування білизни, становить 5 років.Скоротити його можна при недотриманні інструкції виробника, недбалому ставленні, частих механічних впливах і використанні не за призначенням. В цьому випадку праска:

 • не включається,
 • швидко вимикається,
 • недостатньо нагрівається,
 • протікає,
 • залишає сліди накипу,
 • прилипає до одягу,
 • б'є струмом.

При виявленні ознак поломки рекомендується викликати майстра і провести діагностику приладу.

Як проводиться лагодження в сервісному центрі «SMART-Service»?

Сервісний центр SMART-Service в Одесі надає повний список ремонтних послуг - від діагностики до заміни комплектуючих. Для цього ми зібрали команду досвідчених інженерів і майстрів, які займаються ремонтом ноутбуків , побутової і кухонної техніки. Матеріально-технічна база СЦ включає сучасне високоточне обладнання, яке дозволяє швидко визначити джерело проблеми. За результатами діагностики майстри складають план робіт, в який може входити ремонт або заміна:

 • підошви,
 • мережевого шнура,
 • системи харчування,
 • термостата,
 • бойлера,
 • помпи,
 • електромагнітного клапана,
 • плати харчування і управління,
 • корпусних деталей.

Діагностика також допомагає визначити кошторис майбутнього технічного обслуговування. Ціна залежить від складності поломки, терміновості, використовуваних матеріалів і запчастин. Довіривши нам свою праску, можете розраховувати на швидке усунення неполадки і гарантію якості.

Як викликати майстра?

Щоб викликати майстра для ремонту праски на дому або в офісі в Одесі, заповніть онлайн-форму для зворотного дзвінка. Консультанти зателефонують, щоб прийняти заявку і призначити час візиту. Можете також написати оператору онлайн-чату або зателефонувати за номерами в шапці сайту, де прикріплений графік роботи сервісного центру.

Ремонт прасок - фото 2
23.05.2017
Менял битое стекло на телефоне, телефон покупал в Цитрусе и соответственно в первую очередь обратился к ним. Мне назвали сумму на 400грн дешевле чем в Смарте, но почитав комментарии в интернете решил забросить эту идею и обратился в Смарт. В итоге остался доволен, телефон как новенький, ремонт в короткие срок. Сотрудник даже придержал закрытие магазина лично для меня пока я ехал на такси забрать телефон :) Спасибо ребята !!!
Жэка
Ремонт прасок - фото 3
11.07.2015
Делали замену памяти на Google nexus 7 2013. Единственный сервис где приняли, везде отказали за отсутствием технической возможности. Поменяли за два дня. Планшет как новый, так держать ребята!
Белошидский Михаил