Ремонт блоку живлення РК моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ви помітили перебої в роботі монітора? Не варто відкладати похід в сервісний центр.

Якщо вчасно не провести ремонт або заміну комплектуючих елементів, ви можете зіткнутися з необхідністю купівлі нової техніки. Однією з найбільш частих несправностей є вихід з ладу блоку живлення.

Ознаки несправностей блоку живлення

Якщо при підключенні до джерела живлення і включення ПК ви виявили, що монітор не включається, мигає або гасне в процесі роботи, відключається самостійно, можна говорити про несправність блоку живлення.

Типи блоків живлення в РК екранах

Для такої техніки використовуються два типи джерел живлення - зовнішній і внутрішній. Зовнішній є окремий перетворювач напруги, винесений за межі техніки. Внутрішній блок живлення розташований в корпусі монітора.

У РК моніторах використовуються імпульсні блоки живлення з запобіжником для захисту від короткого замикання. Тому найчастіше обладнання виходить з ладу від нестабільної напруги в джерелі живлення і перегріву самої техніки.

Діагностика обладнання

Перш ніж починати ремонт, майстер повинен провести діагностику джерела живлення і його складових елементів. Сучасні сервіс-центри використовують для таких цілей спеціальне обладнання.

Основні принципи ремонту

Для початку заміряються показники напруги для визначення функціонування запобіжника і діодного моста. Якщо ці деталі працюють несправно, слід перевірити роботу транзистора. Якщо екран блимає і працює з перебоями, причина може полягати у виході з ладу конденсатора.

Далі перевіряється робота мікросхеми, діодів. При пошкодженні будь-яких елементів джерела живлення РК дисплея (частою несправністю бувають пробиті діоди, несправна робота діодного моста, деталей запобігання) здійснюється їх заміна або ремонт.

Чому не можна чинити обладнання самостійно?

Є кілька причин, чому не варто самостійно лагодити БЖ РК екрану:
  • якщо деталь знаходиться всередині корпусу, при спробі відкриття можна пошкодити його цілісність, порушити роботу інших комплектуючих;
  • щоб усунути несправність, необхідно виявити її причину: в домашніх умовах це зробити складно;
  • неправильно відремонтовані деталі можуть стати причиною виходу з ладу всього дисплея.

Не ризикуйте - звертайтеся за допомогою в спеціальні сервіси. SMART-Service в Одесі здійснює ремонт моніторів і їх комплектуючих швидко, професійно і за доступними цінами.

Хочете дізнатися більше про роботу нашого сервісного центру і цінах на послуги, що надаються? Звертайтеся в найближчі пункти прийому техніки в Одесі.
Фото
26.05.2018
Спасибо смарт-сервису за ремонт ноутбука. Очень бистро качественно отремонтировали, бесплатно обновили драйвера, приятный персонал. Ранее ремонтировал у них телефон, могу сказать лишь то что они мастера своего дела.
Сергей
Фото
20.02.2019
Спасибо вам за хорошее обслуживание. Чинили электронную книгу, у меня перестала работать подсветка и вы быстро смогли исправить данную проблему. Теперь устройство работает отлично.
Ростислав