Ремонт блоку живлення РК моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт блоку живлення РК моніторів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт блоку живлення РК моніторів в сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
☆ Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) 150 грн
✔️ Ремонт блоку живлення 350 грн
☆ Ремонт інвертора 400 грн
✔️ Відновлення прошивки flash-пам'яті 250 грн
☆ Ремонт плати матриці 300 грн
✔️ Ремонт материнської плати 400 грн
☆ Заміна / відновлення шлейфів 500 грн
✔️ Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Ви помітили перебої в роботі монітора? Не варто відкладати похід в сервісний центр.

Якщо вчасно не провести ремонт або заміну комплектуючих елементів, ви можете зіткнутися з необхідністю купівлі нової техніки. Однією з найбільш частих несправностей є вихід з ладу блоку живлення.

Ознаки несправностей блоку живлення

Якщо при підключенні до джерела живлення і включення ПК ви виявили, що монітор не включається, мигає або гасне в процесі роботи, відключається самостійно, можна говорити про несправність блоку живлення.

Типи блоків живлення в РК екранах

Для такої техніки використовуються два типи джерел живлення - зовнішній і внутрішній. Зовнішній є окремий перетворювач напруги, винесений за межі техніки. Внутрішній блок живлення розташований в корпусі монітора.

У РК моніторах використовуються імпульсні блоки живлення з запобіжником для захисту від короткого замикання. Тому найчастіше обладнання виходить з ладу від нестабільної напруги в джерелі живлення і перегріву самої техніки.

Діагностика обладнання

Перш ніж починати ремонт, майстер повинен провести діагностику джерела живлення і його складових елементів. Сучасні сервіс-центри використовують для таких цілей спеціальне обладнання.

Основні принципи ремонту

Для початку заміряються показники напруги для визначення функціонування запобіжника і діодного моста. Якщо ці деталі працюють несправно, слід перевірити роботу транзистора. Якщо екран блимає і працює з перебоями, причина може полягати у виході з ладу конденсатора.

Далі перевіряється робота мікросхеми, діодів. При пошкодженні будь-яких елементів джерела живлення РК дисплея (частою несправністю бувають пробиті діоди, несправна робота діодного моста, деталей запобігання) здійснюється їх заміна або ремонт.

Чому не можна чинити обладнання самостійно?

Є кілька причин, чому не варто самостійно лагодити БЖ РК екрану:
  • якщо деталь знаходиться всередині корпусу, при спробі відкриття можна пошкодити його цілісність, порушити роботу інших комплектуючих;
  • щоб усунути несправність, необхідно виявити її причину: в домашніх умовах це зробити складно;
  • неправильно відремонтовані деталі можуть стати причиною виходу з ладу всього дисплея.

Не ризикуйте - звертайтеся за допомогою в спеціальні сервіси. SMART-Service в Одесі здійснює ремонт моніторів і їх комплектуючих швидко, професійно і за доступними цінами.

Хочете дізнатися більше про роботу нашого сервісного центру і цінах на послуги, що надаються? Звертайтеся в найближчі пункти прийому техніки в Одесі.
Ремонт блоку живлення РК моніторів - фото 2
01.08.2019
Спасибо большое за качественный ремонт iqos 3.0 Все быстро и качественно
Денис
Ремонт блоку живлення РК моніторів - фото 3
18.09.2018
Обожаю этих ребят за: БЫСТРО=КАЧЕСТВЕННО=ДОВЕРИЕ=ЦЕНА! В моей работе мне очень важно СКОРОСТЬ. Всегда очень быстро! ДОВЕРИЕ: я отдаю технику свою со всеми открытыми приложениями паролями, с которыми можно в Африку завтра же улететь))) И Ноут 2 раза и тел уже 3 раза чинили и всегда как надо и не дороже рынка! И объясняют все спокойно и доходчиво, так что и блондинка (как я) все поймет)
МАрина Бахмацкая