Ремонт блоку живлення РК моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт блоку живлення РК моніторів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт блоку живлення РК моніторів в сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
☆ Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) 150 грн
✔️ Ремонт блоку живлення 350 грн
☆ Ремонт інвертора 400 грн
✔️ Відновлення прошивки flash-пам'яті 250 грн
☆ Ремонт плати матриці 300 грн
✔️ Ремонт материнської плати 400 грн
☆ Заміна / відновлення шлейфів 500 грн
✔️ Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Ви помітили перебої в роботі монітора? Не варто відкладати похід в сервісний центр.

Якщо вчасно не провести ремонт або заміну комплектуючих елементів, ви можете зіткнутися з необхідністю купівлі нової техніки. Однією з найбільш частих несправностей є вихід з ладу блоку живлення.

Ознаки несправностей блоку живлення

Якщо при підключенні до джерела живлення і включення ПК ви виявили, що монітор не включається, мигає або гасне в процесі роботи, відключається самостійно, можна говорити про несправність блоку живлення.

Типи блоків живлення в РК екранах

Для такої техніки використовуються два типи джерел живлення - зовнішній і внутрішній. Зовнішній є окремий перетворювач напруги, винесений за межі техніки. Внутрішній блок живлення розташований в корпусі монітора.

У РК моніторах використовуються імпульсні блоки живлення з запобіжником для захисту від короткого замикання. Тому найчастіше обладнання виходить з ладу від нестабільної напруги в джерелі живлення і перегріву самої техніки.

Діагностика обладнання

Перш ніж починати ремонт, майстер повинен провести діагностику джерела живлення і його складових елементів. Сучасні сервіс-центри використовують для таких цілей спеціальне обладнання.

Основні принципи ремонту

Для початку заміряються показники напруги для визначення функціонування запобіжника і діодного моста. Якщо ці деталі працюють несправно, слід перевірити роботу транзистора. Якщо екран блимає і працює з перебоями, причина може полягати у виході з ладу конденсатора.

Далі перевіряється робота мікросхеми, діодів. При пошкодженні будь-яких елементів джерела живлення РК дисплея (частою несправністю бувають пробиті діоди, несправна робота діодного моста, деталей запобігання) здійснюється їх заміна або ремонт.

Чому не можна чинити обладнання самостійно?

Є кілька причин, чому не варто самостійно лагодити БЖ РК екрану:
  • якщо деталь знаходиться всередині корпусу, при спробі відкриття можна пошкодити його цілісність, порушити роботу інших комплектуючих;
  • щоб усунути несправність, необхідно виявити її причину: в домашніх умовах це зробити складно;
  • неправильно відремонтовані деталі можуть стати причиною виходу з ладу всього дисплея.

Не ризикуйте - звертайтеся за допомогою в спеціальні сервіси. SMART-Service в Одесі здійснює ремонт моніторів і їх комплектуючих швидко, професійно і за доступними цінами.

Хочете дізнатися більше про роботу нашого сервісного центру і цінах на послуги, що надаються? Звертайтеся в найближчі пункти прийому техніки в Одесі.
Ремонт блоку живлення РК моніторів - фото 2
26.02.2019
Мне очень понравился ваш сервисный центр. Именно у вас прямо в день обращения по вполне приемлемой цене мне поставили новый корпус на телефон. Рекомендую вас!
Леша
Ремонт блоку живлення РК моніторів - фото 3
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий