Ремонт блоку живлення РК моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт блоку живлення РК моніторів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт блоку живлення РК моніторів в сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
☆ Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) 150 грн
✔️ Ремонт блоку живлення 350 грн
☆ Ремонт інвертора 400 грн
✔️ Відновлення прошивки flash-пам'яті 250 грн
☆ Ремонт плати матриці 300 грн
✔️ Ремонт материнської плати 400 грн
☆ Заміна / відновлення шлейфів 500 грн
✔️ Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Ви помітили перебої в роботі монітора? Не варто відкладати похід в сервісний центр.

Якщо вчасно не провести ремонт або заміну комплектуючих елементів, ви можете зіткнутися з необхідністю купівлі нової техніки. Однією з найбільш частих несправностей є вихід з ладу блоку живлення.

Ознаки несправностей блоку живлення

Якщо при підключенні до джерела живлення і включення ПК ви виявили, що монітор не включається, мигає або гасне в процесі роботи, відключається самостійно, можна говорити про несправність блоку живлення.

Типи блоків живлення в РК екранах

Для такої техніки використовуються два типи джерел живлення - зовнішній і внутрішній. Зовнішній є окремий перетворювач напруги, винесений за межі техніки. Внутрішній блок живлення розташований в корпусі монітора.

У РК моніторах використовуються імпульсні блоки живлення з запобіжником для захисту від короткого замикання. Тому найчастіше обладнання виходить з ладу від нестабільної напруги в джерелі живлення і перегріву самої техніки.

Діагностика обладнання

Перш ніж починати ремонт, майстер повинен провести діагностику джерела живлення і його складових елементів. Сучасні сервіс-центри використовують для таких цілей спеціальне обладнання.

Основні принципи ремонту

Для початку заміряються показники напруги для визначення функціонування запобіжника і діодного моста. Якщо ці деталі працюють несправно, слід перевірити роботу транзистора. Якщо екран блимає і працює з перебоями, причина може полягати у виході з ладу конденсатора.

Далі перевіряється робота мікросхеми, діодів. При пошкодженні будь-яких елементів джерела живлення РК дисплея (частою несправністю бувають пробиті діоди, несправна робота діодного моста, деталей запобігання) здійснюється їх заміна або ремонт.

Чому не можна чинити обладнання самостійно?

Є кілька причин, чому не варто самостійно лагодити БЖ РК екрану:
  • якщо деталь знаходиться всередині корпусу, при спробі відкриття можна пошкодити його цілісність, порушити роботу інших комплектуючих;
  • щоб усунути несправність, необхідно виявити її причину: в домашніх умовах це зробити складно;
  • неправильно відремонтовані деталі можуть стати причиною виходу з ладу всього дисплея.

Не ризикуйте - звертайтеся за допомогою в спеціальні сервіси. SMART-Service в Одесі здійснює ремонт моніторів і їх комплектуючих швидко, професійно і за доступними цінами.

Хочете дізнатися більше про роботу нашого сервісного центру і цінах на послуги, що надаються? Звертайтеся в найближчі пункти прийому техніки в Одесі.
Ремонт блоку живлення РК моніторів - фото 2
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь
Ремонт блоку живлення РК моніторів - фото 3
23.12.2015
Мне понравилось. Сделали довольно быстро…
Сергей