Ремонт техніки HP

HP: дві голови краще


Чергова пара геніальних інженерів створила в 1934 році компанію, покликану стати легендарної корпорацією в майбутньому. А починалося все в крихітному приміщенні, де Біллом Хьюлеттом і Дейвом Паккардом був винайдений перший аудіоосціллятор HP Model 200A. Пристрій мав небувалий успіх - навіть Disney звернули на нього увагу і замовили аж 8 штук!

У 60-х HP переживає бурхливий розвиток: число співробітників обчислюється вже тисячами, доходи - мільйонами. HP стає одним з найбільших гравців на ринку електроніки.

1966 рік ознаменувався першими випусками ЕОМ. HP створюють свій перший НР 2116A.
В кінці 60-х компанія представляє нову обчислювальну машину - калькулятор 9100A з розширеним функціоналом і накопичувачем на магнітних картах.

У 1972 HP створюють науковий кишеньковий калькулятор HP-35.
2001 рік вважається переломним моментом в історії HP - відбувається злиття з брендом Compaq, великим виробником комп'ютерів. Співпраця з ним відкриває перед HP нові можливості розвитку в серверному напрямку.

Інновації Hewlett-Packard

Серед інновацій HP особливо виділяються наступні:

  • HP ENVY x2 - планшет і ноутбук в одному, оснащений процесором Intel Atom, що працює під управлінням Windows 8, з живим, яскравим дисплеєм HD Touch.1;
  • HP Moonshot System - представник нового покоління серверів, і на сьогоднішній день він - єдиний в своєму роді. Сервера Moonshot адаптуються до певних навантажень, пропонуючи оптимальний рівень продуктивності, низький рівень споживання енергії та забезпечуючи 8-кратний приріст ефективності масштабування і впровадження інновацій.
  •  

Сервісний центр Hewlett-Packard в Одесі «SMART-Service»

Наш сервіс центр HP в Одесі вже протягом 7 років відомий на півдні України як компанія, що пропонує ремонт HP пристроїв на високопрофесійному рівні. Ми знаємо, що для того, щоб щось отримати - потрібно спочатку вкластися.
У «SMART-Service» кращі фахівці працюють на кращому європейському ремонтному устаткуванні - і це дає можливість гарантувати найкращий результат роботи.


У списку послуг сервісного центру HP: