Прокачування будь-яких пристроїв на iOs і Android

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
iOs и Android

Ціни на послуги:
 

Прошивка телефону (висить на заставці, не працюють програми, повільно працює, додатки не відкриваються) від 20 хв 300-550 грн
Відновлення та прошивка телефону (стертий бут сектор, цегла, ніяк не реагує на кнопки після іншого сервісного центру, після невдалої прошивки або відключення живлення під час прошивки) від 40 хв 450-1150 грн
Створення акаунтів App Store/Play Market 15 хв уточнюємо
Встановлення ігр, завантаження фільмів 15 хв уточнюємо
Встановлення офісного та системного ПЗ, інформаційних, розвиваючих програм, інтернет-сервісів, соціальних мереж, навігаційних програм від 15 хв уточнюємо


* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

 

Установка величезної кількості корисних цікавих додатків і програм (в світ і- прокачування) дозволяє вам перетворити ваш девайс в справжній комплекс розваг, незамінного помічника і масштабний мультимедіа-центр.

Модель пристрою не має першорядного значення: як правило, додатки залишаються повністю працездатними і для більш старших версій девайсів, а при наявності відповідного «заліза» - чудово працюють на гаджетах молодших поколінь.


Один з профілів сервісного центру "SMART-Service" - професійне прокачування iPhone 5S, (iPhone 5, 4, 4S, 3GS, 3G), прокачування планшета Apple iPad, плеєрів iPod, а також прокачування всіх існуючих пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android.

Професійна прошивка телефонів на Android, прокачування смартфонів на Андроїді перетворить ваш мобільний пристрій в переносний комп'ютер з безліччю функцій, доступних останньому.

Наші послуги

При купівлі сучасного пристрою, у 80% користувачів виникає цілий ряд питань, які заважають їм використовувати девайс «на повну»: «як завести аккаунт в Apple Store», «як завантажити додатки в смартфон», «які програми варто завантажувати», «як прошити  телефон на Андроїд», «невже доведеться купувати все потрібні програми» і т. п."SMART-Service" працює з більшістю мобільних пристрої в на вітчизняному ринку з моменту їх появи, тому ми зможемо допомогти вам з усіма питаннями, пов'язаними з ними.
 

Наші роботи з прокачування пристроїв на iOs і Android:

 • оновлення прошивки телефону, планшета і інших пристроїв;
 • створення акаунтів App Store / Play Market;
 • закачування, установка, підтримка і оновлення програм;
 • установка ігор, закачування фільмів;
 • консультаційна підтримка з усіх питань, пов'язаних з встановленими додатками.


Ми гарантуємо вам швидку і професійну установку, оновлення прошивки Андроїд і iOs, а також відновлення та підтримку додатків самої різної спрямованості:

 • офісне та системне ПЗ (Adobe Reader, Office HD, Adobe Photoshop Numbers, iFiles, Pages, Record, Remote);
 • інформаційні додатки (перекладачі, тлумачні словники, юридичні довідники, електронні журнали газети, календарі);
 • розвиваючі та навчальні програми;
 • інтернет-сервіси;
 • соціальні мережі (Однокласники, VK, Facebook та ін.);
 • ділові додатки (iМоніторінг, цінні папери, акції);
 • навігаційні програми (IGO, Вокруг Света, Guide, City, iMetro, World Atlas);
 • мультимедіа (фото / аудіо / відео);
 • гри і багато іншого.

Як це працює?

У технічному сенсі, процедура являє собою завантаження та інсталяцію на пристрій різних додатків, що збираються в медіатеку. Вона складається з платних або безкоштовних програм для різних цілей;  як правило, в медіатеці знаходиться кілька дорогих і дуже необхідних додатків - офісні пакети.  навігатори, топові ігри (лідери App Store, наприклад).

Сенс замовляти послугу в сервісному центрі? Професіонал, прекрасно орієнтується в цьому питанні, швидко відбере для вас перевірені офіційні додатки, що дозволить вам відразу ж почати користуватися всіма привілеями, які дарують нам популярні додатки.


До слова, поки ви не є зареєстрованим користувачем в App Store, ви не зможете самостійно оновлювати програмне забезпечення за допомогою сервісу. Деякі звертаються до сервісних центрів за повторним прокачуванням, в процесі якого «одним махом» встановлюються поновлення на всі програми. Робити це потрібно раз на півроку або рік, паралельно додаючи в свою медіатеку новітні додатки.

Також, ви завжди можете замовити у нас послугу створення акаунтів в App Store і Play Market. Один і той же Apple ID ви зможете використовувати в iCloud, iTunes, FaceTime, iMessage та інших службах.

Є два типи акаунтів Apple ID: з прив'язкою до кредитної карти і без. Природно, аккаунт, прив'язаний до карти дозволяє вам завантажувати платні додатки, без прив'язки - тільки безкоштовні.

Ціна на прокачку пристрою, найчастіше, включає тільки вартість роботи по інсталяції програм і не має ніякого відношення до вартості самих додатків.  Але якщо порівнювати вартість ПЗ в App Store, прокачування обходиться в 10 разів дешевше, ніж купівля додатків в сервісі Apple.

Чому вам варто вибрати наш сервісній центр:

 • повний спектр послуг по прошивці пристроїв на iOs і Android;
 • найбільш адекватні ціни на подібні послуги в місті;
 • швидке і професійне виконання роботи;
 • гарантований результат;
 • ретельний відбір програмного забезпечення виходячи з його актуальності і ваших завдань;
 • наявність готової колекції додатків, яка своєчасно поповнюється новинками;
 • консультації з усіх питань, пов'язаних з встановленими нами додатками.


Кожна наша дія, незалежно від того, прокачуємо ми планшет, або ремонтуємо і налаштовуємо ваш ноутбук направлена на досягнення максимально комфортного і продуктивного користування вашою технікою. Після нашої роботи, ваш пристрій зміниться в кращу сторону до невпізнання, не ставши при цьому «N-кілограмовою цеглою». Для більшості користувачів це дуже важливо.

Хотілося б доповнити список наших переваг тим, що ми просто обожнюємо ту справу, якою займаємося! Але в такій згадці немає необхідності - ви і самі в цьому переконаєтеся, коли довірите нам свій девайс!

Крім того, Вас може зацікавити:

Фото
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий
Фото
29.08.2015
Спасибо огромное за квалифицированный ремонт! Очень остался доволен вашим сервисом! Спасибо за скидки! Девушкам за стойкой отдельное спасибо за их приветливость и оперативность. На все мои пропущенные звонки в сервис девушки со стойки перезвонили, вежливо извинились и быстро обработали мои вопросы!
Влад Чижевский