Прокачування будь-яких пристроїв на iOs і Android

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
iOs и Android

Установка величезної кількості корисних цікавих додатків і програм (в світ і- прокачування) дозволяє вам перетворити ваш девайс в справжній комплекс розваг, незамінного помічника і масштабний мультимедіа-центр.

Модель пристрою не має першорядного значення: як правило, додатки залишаються повністю працездатними і для більш старших версій девайсів, а при наявності відповідного «заліза» - чудово працюють на гаджетах молодших поколінь.

Один з профілів сервісного центру "SMART-Service" - професійне прокачування iPhone 5S, (iPhone 5, 4, 4S, 3GS, 3G), прокачування планшета Apple iPad, плеєрів iPod, а також прокачування всіх існуючих пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android.

Професійна прошивка телефонів на Android, прокачування смартфонів на Андроїді перетворить ваш мобільний пристрій в переносний комп'ютер з безліччю функцій, доступних останньому.

Наші послуги

При купівлі сучасного пристрою, у 80% користувачів виникає цілий ряд питань, які заважають їм використовувати девайс «на повну»: «як завести аккаунт в Apple Store», «як завантажити додатки в смартфон», «які програми варто завантажувати», «як прошити  телефон на Андроїд», «невже доведеться купувати все потрібні програми» і т. п."SMART-Service" працює з більшістю мобільних пристрої в на вітчизняному ринку з моменту їх появи, тому ми зможемо допомогти вам з усіма питаннями, пов'язаними з ними.
 

Наші роботи з прокачування пристроїв на iOs і Android:

 • оновлення прошивки телефону, планшета і інших пристроїв;
 • створення акаунтів App Store / Play Market;
 • закачування, установка, підтримка і оновлення програм;
 • установка ігор, закачування фільмів;
 • консультаційна підтримка з усіх питань, пов'язаних з встановленими додатками.

Ми гарантуємо вам швидку і професійну установку, оновлення прошивки Андроїд і iOs, а також відновлення та підтримку додатків самої різної спрямованості:

 • офісне та системне ПЗ (Adobe Reader, Office HD, Adobe Photoshop Numbers, iFiles, Pages, Record, Remote);
 • інформаційні додатки (перекладачі, тлумачні словники, юридичні довідники, електронні журнали газети, календарі);
 • розвиваючі та навчальні програми;
 • інтернет-сервіси;
 • соціальні мережі (Однокласники, VK, Facebook та ін.);
 • ділові додатки (iМоніторінг, цінні папери, акції);
 • навігаційні програми (IGO, Вокруг Света, Guide, City, iMetro, World Atlas);
 • мультимедіа (фото / аудіо / відео);
 • гри і багато іншого.

Як це працює?

У технічному сенсі, процедура являє собою завантаження та інсталяцію на пристрій різних додатків, що збираються в медіатеку. Вона складається з платних або безкоштовних програм для різних цілей;  як правило, в медіатеці знаходиться кілька дорогих і дуже необхідних додатків - офісні пакети.  навігатори, топові ігри (лідери App Store, наприклад).

Сенс замовляти послугу в сервісному центрі? Професіонал, прекрасно орієнтується в цьому питанні, швидко відбере для вас перевірені офіційні додатки, що дозволить вам відразу ж почати користуватися всіма привілеями, які дарують нам популярні додатки.

До слова, поки ви не є зареєстрованим користувачем в App Store, ви не зможете самостійно оновлювати програмне забезпечення за допомогою сервісу. Деякі звертаються до сервісних центрів за повторним прокачуванням, в процесі якого «одним махом» встановлюються поновлення на всі програми. Робити це потрібно раз на півроку або рік, паралельно додаючи в свою медіатеку новітні додатки.

Також, ви завжди можете замовити у нас послугу створення акаунтів в App Store і Play Market. Один і той же Apple ID ви зможете використовувати в iCloud, iTunes, FaceTime, iMessage та інших службах.

Є два типи акаунтів Apple ID: з прив'язкою до кредитної карти і без. Природно, аккаунт, прив'язаний до карти дозволяє вам завантажувати платні додатки, без прив'язки - тільки безкоштовні.

Ціна на прокачку пристрою, найчастіше, включає тільки вартість роботи по інсталяції програм і не має ніякого відношення до вартості самих додатків.  Але якщо порівнювати вартість ПЗ в App Store, прокачування обходиться в 10 разів дешевше, ніж купівля додатків в сервісі Apple.

Чому вам варто вибрати наш сервісній центр:

 • повний спектр послуг по прошивці пристроїв на iOs і Android;
 • найбільш адекватні ціни на подібні послуги в місті;
 • швидке і професійне виконання роботи;
 • гарантований результат;
 • ретельний відбір програмного забезпечення виходячи з його актуальності і ваших завдань;
 • наявність готової колекції додатків, яка своєчасно поповнюється новинками;
 • консультації з усіх питань, пов'язаних з встановленими нами додатками.

Кожна наша дія, незалежно від того, прокачуємо ми планшет, або ремонтуємо і налаштовуємо ваш ноутбук направлена на досягнення максимально комфортного і продуктивного користування вашою технікою. Після нашої роботи, ваш пристрій зміниться в кращу сторону до невпізнання, не ставши при цьому «N-кілограмовою цеглою». Для більшості користувачів це дуже важливо.

Хотілося б доповнити список наших переваг тим, що ми просто обожнюємо ту справу, якою займаємося! Але в такій згадці немає необхідності - ви і самі в цьому переконаєтеся, коли довірите нам свій девайс!

Крім того, Вас може зацікавити:

Фото
28.01.2019
Без обманов, а главное - быстро и качественно. Спасибо!
Иван Дерун
Фото
29.08.2015
Спасибо огромное за квалифицированный ремонт! Очень остался доволен вашим сервисом! Спасибо за скидки! Девушкам за стойкой отдельное спасибо за их приветливость и оперативность. На все мои пропущенные звонки в сервис девушки со стойки перезвонили, вежливо извинились и быстро обработали мои вопросы!
Влад Чижевский