Прокачування будь-яких пристроїв на iOs та Android

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Прокачування будь-яких пристроїв на iOs та Android
Зворотній дзвінок
iOs и Android

Ціни на послуги:
 

Прошивка телефону (висить на заставці, не працюють програми, повільно працює, додатки не відкриваються) від 20 хв 300-550 грн
Відновлення та прошивка телефону (стертий бут сектор, цегла, ніяк не реагує на кнопки після іншого сервісного центру, після невдалої прошивки або відключення живлення під час прошивки) від 40 хв 450-1150 грн
Створення акаунтів App Store/Play Market 15 хв уточнюємо
Встановлення ігр, завантаження фільмів 15 хв уточнюємо
Встановлення офісного та системного ПЗ, інформаційних, розвиваючих програм, інтернет-сервісів, соціальних мереж, навігаційних програм від 15 хв уточнюємо


* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

 

Установка величезної кількості корисних цікавих додатків і програм (в світ і- прокачування) дозволяє вам перетворити ваш девайс в справжній комплекс розваг, незамінного помічника і масштабний мультимедіа-центр.

Модель пристрою не має першорядного значення: як правило, додатки залишаються повністю працездатними і для більш старших версій девайсів, а при наявності відповідного «заліза» - чудово працюють на гаджетах молодших поколінь.


Один з профілів сервісного центру "SMART-Service" - професійне прокачування iPhone 5S, (iPhone 5, 4, 4S, 3GS, 3G), прокачування планшета Apple iPad, плеєрів iPod, а також прокачування всіх існуючих пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android.

Професійна прошивка телефонів на Android, прокачування смартфонів на Андроїді перетворить ваш мобільний пристрій в переносний комп'ютер з безліччю функцій, доступних останньому.

Наші послуги

При купівлі сучасного пристрою, у 80% користувачів виникає цілий ряд питань, які заважають їм використовувати девайс «на повну»: «як завести аккаунт в Apple Store», «як завантажити додатки в смартфон», «які програми варто завантажувати», «як прошити  телефон на Андроїд», «невже доведеться купувати все потрібні програми» і т. п."SMART-Service" працює з більшістю мобільних пристрої в на вітчизняному ринку з моменту їх появи, тому ми зможемо допомогти вам з усіма питаннями, пов'язаними з ними.
 

Наші роботи з прокачування пристроїв на iOs і Android:

 • оновлення прошивки телефону, планшета і інших пристроїв;
 • створення акаунтів App Store / Play Market;
 • закачування, установка, підтримка і оновлення програм;
 • установка ігор, закачування фільмів;
 • консультаційна підтримка з усіх питань, пов'язаних з встановленими додатками.


Ми гарантуємо вам швидку і професійну установку, оновлення прошивки Андроїд і iOs, а також відновлення та підтримку додатків самої різної спрямованості:

 • офісне та системне ПЗ (Adobe Reader, Office HD, Adobe Photoshop Numbers, iFiles, Pages, Record, Remote);
 • інформаційні додатки (перекладачі, тлумачні словники, юридичні довідники, електронні журнали газети, календарі);
 • розвиваючі та навчальні програми;
 • інтернет-сервіси;
 • соціальні мережі (Однокласники, VK, Facebook та ін.);
 • ділові додатки (iМоніторінг, цінні папери, акції);
 • навігаційні програми (IGO, Вокруг Света, Guide, City, iMetro, World Atlas);
 • мультимедіа (фото / аудіо / відео);
 • гри і багато іншого.

Як це працює?

У технічному сенсі, процедура являє собою завантаження та інсталяцію на пристрій різних додатків, що збираються в медіатеку. Вона складається з платних або безкоштовних програм для різних цілей;  як правило, в медіатеці знаходиться кілька дорогих і дуже необхідних додатків - офісні пакети.  навігатори, топові ігри (лідери App Store, наприклад).

Сенс замовляти послугу в сервісному центрі? Професіонал, прекрасно орієнтується в цьому питанні, швидко відбере для вас перевірені офіційні додатки, що дозволить вам відразу ж почати користуватися всіма привілеями, які дарують нам популярні додатки.


До слова, поки ви не є зареєстрованим користувачем в App Store, ви не зможете самостійно оновлювати програмне забезпечення за допомогою сервісу. Деякі звертаються до сервісних центрів за повторним прокачуванням, в процесі якого «одним махом» встановлюються поновлення на всі програми. Робити це потрібно раз на півроку або рік, паралельно додаючи в свою медіатеку новітні додатки.

Також, ви завжди можете замовити у нас послугу створення акаунтів в App Store і Play Market. Один і той же Apple ID ви зможете використовувати в iCloud, iTunes, FaceTime, iMessage та інших службах.

Є два типи акаунтів Apple ID: з прив'язкою до кредитної карти і без. Природно, аккаунт, прив'язаний до карти дозволяє вам завантажувати платні додатки, без прив'язки - тільки безкоштовні.

Ціна на прокачку пристрою, найчастіше, включає тільки вартість роботи по інсталяції програм і не має ніякого відношення до вартості самих додатків.  Але якщо порівнювати вартість ПЗ в App Store, прокачування обходиться в 10 разів дешевше, ніж купівля додатків в сервісі Apple.

Чому вам варто вибрати наш сервісній центр:

 • повний спектр послуг по прошивці пристроїв на iOs і Android;
 • найбільш адекватні ціни на подібні послуги в місті;
 • швидке і професійне виконання роботи;
 • гарантований результат;
 • ретельний відбір програмного забезпечення виходячи з його актуальності і ваших завдань;
 • наявність готової колекції додатків, яка своєчасно поповнюється новинками;
 • консультації з усіх питань, пов'язаних з встановленими нами додатками.


Кожна наша дія, незалежно від того, прокачуємо ми планшет, або ремонтуємо і налаштовуємо ваш ноутбук направлена на досягнення максимально комфортного і продуктивного користування вашою технікою. Після нашої роботи, ваш пристрій зміниться в кращу сторону до невпізнання, не ставши при цьому «N-кілограмовою цеглою». Для більшості користувачів це дуже важливо.

Хотілося б доповнити список наших переваг тим, що ми просто обожнюємо ту справу, якою займаємося! Але в такій згадці немає необхідності - ви і самі в цьому переконаєтеся, коли довірите нам свій девайс!

Крім того, Вас може зацікавити:

Прокачування будь-яких пристроїв на iOs та Android - фото 3
26.05.2018
Спасибо смарт-сервису за ремонт ноутбука. Очень бистро качественно отремонтировали, бесплатно обновили драйвера, приятный персонал. Ранее ремонтировал у них телефон, могу сказать лишь то что они мастера своего дела.
Сергей
Прокачування будь-яких пристроїв на iOs та Android - фото 4
11.07.2016
Уже не раз покупала запчасти для ноутбука, вообще без нареканий. Всё чётко, оперативно, наличие и цены были актуальными. Спасибо, продолжайте в том же духе!)
Настасия