Ремонт гіробордів, гіроскутерів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт гіробордів, гіроскутерів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт гіробордів та гіроскутерів у сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Заміна ламп освітлення  90 грн
Калібрування пристрою  100 грн
Ремонт АКБ із заміною блоків АКБ  150 грн
Заміна елементів освітлення  180 грн
Заміна АКБ велосипед, гіроскутер  180 грн
Заміна/Ремонт мотор колеса (мотора) велосипед, гіроскутер  300 грн
Заміна АКБ мопед, мотоцикл, квадроцикл  360 грн
Заміна/Ремонт мотор колеса (мотора) велосипед, гіроскутер, мопед, мотоцикл, квадроцикл  500 грн
Складний механічний ремонт з використанням зварювального та іншого обладнання  720 грн

Популярність гіробордів та гіроскутерів складно переоцінити. Хоча сьогодні за частотою використання у повсякденному житті вони й поступилися своїм місцем електросамокатам, проте все ще залишаються затребуваним прогулянковим транспортом для багатьох людей та улюбленою іграшкою дітей.

Чому можуть вийти з ладу гіроборди та гіроскутери

Ремонт гіробордів не настільки широко затребуваний у сервісних центрах Одеси, Києва та інших міст України, як, наприклад, ремонт мобільних телефонів, тому знайти хорошого майстра, який забезпечив би професійну консультацію, а також необхідні деталі буває досить проблематично.

Можливість швидкого ремонту електричного транспорту залежить від причин його виходу з ладу. Найчастіші серед них:

  • механічні пошкодження корпусу та модулів;
  • попадання води в корпус та електронні елементи;
  • замикання електроживлення через низьку якість виробу;
  • неправильне заряджання пристрою, перепади напруги всередині мережі;
  • знос ходової частини гіроскутера.

Використання електротранспорту з порушенням за будь-якою рекомендацією виробника може призвести до поломки та порушення гарантії якщо не відразу, то з часом.

Найчастіші несправності гіробордів та гіроскутерів

Виходячи з особливостей експлуатації електротранспорту та ситуації, що призвела до поломки, досвідчені майстри, які надають послуги з ремонту гіробордів та гіроскутерів, можуть практично безпомилково визначити проблему при діагностиці. Найпоширеніші з них:

  • Окислення контактів або короткі замикання на платах системи.

Які б виробник не давав гарантії того, що його пристрій здатний працювати під дощем, забезпечити йому повну герметичність практично неможливо. Згодом елементи електричного транспорту пропускатимуть вологу, що призводитиме до замикання електромоторів, гіроскопів та акумулятора.

  • Неякісний ремонт.

Часто власники гіробордів прагнуть відремонтувати свій пристрій якомога недорого. Зазвичай це полягає в заміні старого акумулятора, що зносився, на новий ‒ неоригінальний, куплений за низькою ціною. Така деталь не тільки прослужить недовго, але може й закоротити основну плату, вартість якої часто можна порівняти з гіроскутером.

  • Поломка ходової.

Щоб їздити нерівностями, великою плиткою, пересіченою місцевістю, потрібен хороший гіроборд і якісні шини для нього. Дешеві литі шини при такій експлуатації швидко зносяться і через слабку амортизацію будуть виводити з ладу ходову частину, яку відремонтувати до первинного стану досить складно.

  • Довгий простоювання пристрою.

Якщо гіроскутером користуються лише влітку, то в період простоювання можуть порушитися функції деяких частин пристрою. Насамперед це стосується акумулятора, який стоятиме порожній, а також електропроводки, якій потрібне періодичне навантаження, щоб уникнути окислення.

Переваги сервісного центру Smart-service в Одесі

Сервісний центр Smart-service працює вже багато років, і за цей час отримав велику кількість позитивних відгуків про послуги, що надаються з ремонту цифрових фотоапаратів, ігрових консолей, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, у тому числі гіробордів та гіроскутерів. Завдяки тому, що у нас завжди є всі необхідні деталі для ремонту, ви недорого отримаєте швидку і надійну консультацію, діагностику, обслуговування, відновивши свою техніку.

Smart-service надає гарантію на ремонт ноутбуків та будь-якої іншої цифрової техніки та електротранспорту. Ви можете бути впевнені в якості послуг та прийнятній за них ціні. Кожен позитивний відгук про роботу Smart-Service від задоволених клієнтів це підтверджує.

Ремонт гіробордів, гіроскутерів - фото 2
18.10.2016
Качественный и быстрый сервис! Приятные цены и и скорость работы радует! Продолжайте в том же ритме! ;)
Виктория
Ремонт гіробордів, гіроскутерів - фото 3
28.08.2017
Я с Белгорода-Днестровского. Поломался ноутбук, черный экран при включении. У меня в городе сказали - купить новый. Решила отвезти в «SMART-Service» на диагностику. Через 3 часа перезвонили, сообщили причину и варианты ремонта, внесла аванс и на следующий день забрала рабочий ноутбук с замененной видеокартой. Спасибо за скорость и качество работы, а так же за внимательное обращение с клиентами.
Елена Ямбаршева