Ремонт синтезаторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Ремонт синтезаторів
Зворотній дзвінок


Синтезатор – електронне або цифрове піаніно, що дозволяє створювати й відтворювати унікальні мелодії. Пристрій працює від мережі та розрахований на певний термін експлуатації, який зменшується при недбалому відношенні та заводському браку. Усунути несправність і відновити роботу музичного устаткування допоможуть майстри сервісного центру SMART-Service. Ми займаємося ремонтом аудіо і відеотехніки з виїздом по Одесі.

Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Ремонт  синтезаторів  40 хв 500 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Основні несправності синтезаторів

Музичний синтезатор, як і інше електронне устаткування, вимагає дотримання рекомендацій виробника з експлуатації. Проблеми в роботі можуть виникнути не лише внаслідок ігнорування інструкції, але також при збоях в електромережі, падіннях, механічних діях, природному зносі або заводському браку. Щоб відновити його майстра SMART-Service:

 • прошивають і відновлюють мікропрограмне забезпечення;
 • міняють транзистори, мікросхеми, конденсатори, динаміки, потенціометри, блоки живлення;
 • ремонтують внутрішні плати й шлейфи
 • міняють роз'єми, кнопки та перемикачі;
 • перепаюють мікросхеми й так далі.

Встановити причину неполадки можна тільки в ході діагностики. Для цього у нас є високоточне діагностичне устаткування європейського виробництва, а для усунення проблеми – оригінальні запчастини.

Ознаки несправності синтезатора

Синтезатор – пристрій, який є не в усіх у будинку, але яким користуються більшість музикантів. Він має складну конструкцію, до складу якої входить безліч дрібних деталей. При недотриманні умов експлуатації, природному зносі або механічних діях кожна з них може вийти з ладу. Як правило, користувачі скаржаться на те, що синтезатор :

 • не включається,
 • довільно вимикається,
 • не реагує на натиснення клавіш і перемикачів на панелі управління,
 • видає перешкоди та фоновий шум,
 • звучить в іншій тональності,
 • не виводить зображення на дисплей і так далі.

Кожна з цих ознак є наслідком збою в роботі пристрою. Визначити точну причину неполадки й усунути її зможе тільки досвідчений інженер.

Що ви отримаєте, скориставшись нашими послугами

Майстри сервісного центру SMART-Service в Одесі займаються діагностикою й обслуговуванням аудіо- і відеотехніки. При необхідності вони проводять ремонт MP3 плеєрів, музичних центрів і іншого музичного устаткування. Вирішивши довірити їм ремонт свого синтезатора, можете розраховувати на:

 • швидке визначення та усунення причини несправності,
 • індивідуальний підхід,
 • доступні ціни,
 • гарантію якості.

Ми зібрали команду досвідчених інженерів з «золотими» руками, у розпорядженні яких є оригінальні запчастини й високоточні прилади. Це дозволяє здійснювати діагностику, ремонт і обслуговування техніки як в умовах сервісного центру, так і вдома у клієнта.

Як викликати майстра?

Щоб усунути несправність і викликати майстра для ремонту музичного устаткування в Одесі, зателефонуйте за номерами в шапці сайту, замовте зворотний дзвінок або напишіть операторові онлайн-чату.

 Ремонт синтезаторів - фото 2
21.02.2019
Спасибо вашим специалистам за хорошее отношение к своей работе. Ремонт моего телефона оказался не только быстрым, но и качественным. Снова хорошо слышно и звук регулируется.
Ульяна
 Ремонт синтезаторів - фото 3
08.12.2018
Благодарю за быстрый и качественный ремонт электронной книги. Цена для меня - пенсионера оказалась доступной. Получила грамотную консультацию, тронута доброжелательным отношением.
Евгения