Ремонт підсвічування рідкокристалічних моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

LCD - так називається дисплей, робота якого базується на застосуванні рідкокристалічної матриці з люмінесцентними або флуоресцентними лампами підсвічування. Вона може бути пасивною і активною (TFT), яка передбачає застосування тонкоплівкових транзисторів для кожного пікселя. Такі матриці забезпечують більш якісну передачу кольору на екран.

Порушення в передачі кольору зображення можуть свідчити про вихід з ладу різних елементів обладнання. Найчастіше причиною є несправність лампи підсвічування матриці.

Основні ознаки несправності елементів, які підсвічують 

Якщо ви помітили, як знижується яркість дисплею, зображення транслюється зі спотворенням колірної гами, необхідно показати техніку фахівцю. Також про несправність деталей, які підсвічують можуть свідчити наступні симптоми:

  • зображення на моніторі подається з рожевим відтінком;
  • через деякий час після включення екран блимає, періодично гасне або зовсім відключається, при цьому звук продовжує працювати, і ви можете побачити зображення, посвітивши на нього яскравим джерелом світла.

Вихід з ладу монітора може проявлятися у вигляді появи різних артефактів на екрані: горизонтальних або вертикальних смуг, плям, битих пікселів. Але такі симптоми свідчать про пошкодження самої РК матриці або інших деталей обладнання.

Специфіка ремонту і заміни ламп підсвічування

При виході з ладу ламп підсвічування матриці необхідно здійснити їх заміну. Складність завдання полягає в тому, що, щоб дістатися до цих приладів, необхідно буде розібрати весь монітор.

Тому такі роботи краще не проводити самостійно, оскільки вони вимагають застосування спеціальних інструментів, точності здійснення кожної операції.

Також заміна ламп підсвічування передбачає використання лампочок, які точно підходять за розміром. У сервісному центрі ми зможемо підібрати найбільш підходящі деталі, здійснити перевірку і швидко замінити їх.

Навіщо потрібна заміна лампи підсвічування на світлодіодну стрічку

Зараз все частіше ремонт деталей підсвічування в РК моніторах проводиться з заміною люмінесцентних або флуоресцентних лампочок на світлодіодну стрічку, оскільки вона відрізняється доступністю, тривалістю використання і простотою установки.

Якщо ви хочете провести заміну ламп підсвічування, приносите техніку в пункти прийому сервіс-центру SMART-Service в Одесі. Ми гарантуємо якісне та швидке виконання ремонту і доступні ціни.

Переваги сервісного центру SMART-Service в Одесі

Ми пропонуємо ряд переваг своїм клієнтам:
  • проведення комплексної діагностики обладнання та ремонту моніторів;
  • швидка заміна ламп підсвічування;
  • досвідчена команда майстрів, які якісно виконують свою роботу;
  • доступні ціни на послуги сервіс-центру.

Ми чекаємо вас в пунктах прийому техніки, адреси яких ви зможете знайти на нашому сайті.

Фото
28.11.2016
Замена батареи в МакБуке Про. За день заказали и получили батарею, за час все поставили и протестировали. Вышло значительно быстрее и дешевле, чем в авторизованных сервисных центрах за пределами Украины.
Eugene Rozov
Фото
15.02.2017
Были проблемы с камерой Sony a7s, заклинил затвор, так же после ремонта в другой конторе(меняли системную плату) не работал видоискатель. В Smart-service все исправили в кратчайшие сроки по адекватной цене. Выражаю благодарность и желаю успехов этому сервису!
Юсупов Эльгар