Ремонт підсвічування рідкокристалічних моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт підсвічування рідкокристалічних моніторів
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 150 грн
Ремонт блоку живлення від 40 хв від 350 грн
Ремонт інвертора від 50 хв від 400 грн
Відновлення прошивки flash-пам'яті від 30 хв від 250 грн
Ремонт плати матриці від 30 хв від 300 грн
Ремонт материнської плати від 40 хв від 400 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 60 хв від 500 грн
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

LCD - так називається дисплей, робота якого базується на застосуванні рідкокристалічної матриці з люмінесцентними або флуоресцентними лампами підсвічування. Вона може бути пасивною і активною (TFT), яка передбачає застосування тонкоплівкових транзисторів для кожного пікселя. Такі матриці забезпечують більш якісну передачу кольору на екран.

Порушення в передачі кольору зображення можуть свідчити про вихід з ладу різних елементів обладнання. Найчастіше причиною є несправність лампи підсвічування матриці.

Основні ознаки несправності елементів, які підсвічують 

Якщо ви помітили, як знижується яркість дисплею, зображення транслюється зі спотворенням колірної гами, необхідно показати техніку фахівцю. Також про несправність деталей, які підсвічують можуть свідчити наступні симптоми:

  • зображення на моніторі подається з рожевим відтінком;
  • через деякий час після включення екран блимає, періодично гасне або зовсім відключається, при цьому звук продовжує працювати, і ви можете побачити зображення, посвітивши на нього яскравим джерелом світла.

Вихід з ладу монітора може проявлятися у вигляді появи різних артефактів на екрані: горизонтальних або вертикальних смуг, плям, битих пікселів. Але такі симптоми свідчать про пошкодження самої РК матриці або інших деталей обладнання.

Специфіка ремонту і заміни ламп підсвічування

При виході з ладу ламп підсвічування матриці необхідно здійснити їх заміну. Складність завдання полягає в тому, що, щоб дістатися до цих приладів, необхідно буде розібрати весь монітор.

Тому такі роботи краще не проводити самостійно, оскільки вони вимагають застосування спеціальних інструментів, точності здійснення кожної операції.

Також заміна ламп підсвічування передбачає використання лампочок, які точно підходять за розміром. У сервісному центрі ми зможемо підібрати найбільш підходящі деталі, здійснити перевірку і швидко замінити їх.

Навіщо потрібна заміна лампи підсвічування на світлодіодну стрічку

Зараз все частіше ремонт деталей підсвічування в РК моніторах проводиться з заміною люмінесцентних або флуоресцентних лампочок на світлодіодну стрічку, оскільки вона відрізняється доступністю, тривалістю використання і простотою установки.

Якщо ви хочете провести заміну ламп підсвічування, приносите техніку в пункти прийому сервіс-центру SMART-Service в Одесі. Ми гарантуємо якісне та швидке виконання ремонту і доступні ціни.

Переваги сервісного центру SMART-Service в Одесі

Ми пропонуємо ряд переваг своїм клієнтам:
  • проведення комплексної діагностики обладнання та ремонту моніторів;
  • швидка заміна ламп підсвічування;
  • досвідчена команда майстрів, які якісно виконують свою роботу;
  • доступні ціни на послуги сервіс-центру.

Ми чекаємо вас в пунктах прийому техніки, адреси яких ви зможете знайти на нашому сайті.

Ремонт підсвічування рідкокристалічних моніторів - фото 2
05.10.2015
Выражаю огромную благодарность компании за качество обслуживания, а именно за доходчивость в разъяснении проблемы, милое и очень корректное общение, быстрые сроки ремонта и за незабываемые улыбки на ресепшне) зы. Ира :)))
Aleksey
Ремонт підсвічування рідкокристалічних моніторів - фото 3
04.03.2019
Отличный сервисный центр и я рад, что обратился именно к вам. теперь мой телефон работает и выглядит как новый. Новый корпус поставили аккуратно и починили динамики.
Алекс