Ремонт ноутбукiв — виїзд

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт ноутбукiв — виїзд
Зворотній дзвінок

Ремонт ноутбуків

Ноутбук сьогодні – це техніка абсолютно незамінна. Комп'ютер і доступ до інтернету потрібний майже в усіх сферах життя. Ми вчимося за допомогою комп'ютера. Для багатьох він – знаряддя праці. Ми залишаємося завдяки ньому в курсі новин і прогнозів погоди. Можна промовчати про соціальні мережі: без них люди сьогодні зовсім не представляють своє життя. Перераховувати усі ті речі, які ми робимо за допомогою комп'ютера – зайняття довге, і ми цього не робитимемо. Словом, несправність ноутбука для сучасної людини – це справжня катастрофа, яка відрізує його від цивілізації й відправляє назад в кам'яне століття. І тоді перше бажання людини сучасної – це якнайшвидше полагодити свій девайс.

Несправності ноутбука бувають трьох типів:

  • програмні;
  • апаратні;
  • змішані.
 
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 300 грн
Заміна акумулятора від 10 хв від 350 грн
Заміна дисплея/матриці від 20 хв від 450 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 330 грн
Профілактика (чистка системи охолодження, кулерів, заміна термопасти) від 20 хв від 490 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 550 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 650 хв
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 650 хв
Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем від 60 хв від 670 хв

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Програмні несправності не так страшні. Іноді вони є результатом дій самого користувача. Саме він засмічує пристрій непотрібними програмами, заходить на сумнівні сайти, внаслідок чого отримує на свій комп'ютер купу вірусів, які потім гальмують систему. Також до таких проблем призводить робота без антивірусу. 

Звичайно, зараз комп'ютерні віруси можна підхопити не лише на сайтах з “полуничкою”. Але максимальне дотримання цифрової гігієни допоможе уникнути багатьох троянів і інших вірусів. Для цього треба хоч би не переходити за посиланнями з сумнівних листів, не натискати на кричущі рекламні банери й обережно ставитися до програм і файлів, які викачуєш на свій гаджет. Але якщо все-таки комп'ютер заражений і помітно уповільнив свою роботу, щоб відновити його працездатність треба буде зробити чистку від вірусів і, можливо, переустановлення системи.

Апаратні поломки можуть принести вже більше неприємностей. Вони, своєю чергою, діляться на:

  • механічні;
  • електронні.

Механічні несправності є фізичними ушкодженнями, нанесеними ноутбуку. До них відносяться пролиті рідини, ушкодження клавіатури й матриці, різні несправності, які сталися внаслідок ударів і падінь ноутбука. Також до механічних несправностей відносяться несправності блоку живлення і розриви дротів. Від цього роду проблем найчастіше страждає клавіатура і монітор.

До електронних несправностей відносяться ушкодження жорсткого диска, поломки екрану, оперативної пам'яті, несправності відеочіпа і мостів, несправності зовнішнього і внутрішнього блоку живлення, поломки шлейфів і роз'ємів. Для того, щоб виправити це, найчастіше доводиться міняти оперативну пам'ять, жорсткий диск, привід або акумулятор.

Переваги ремонту ноутбуків вдома

Якщо з програмними проблемами користувач ще може спробувати впоратися сам, то електронні й механічні несправності часто звичайній людині не під силу. У таких випадках потрібна професійна діагностика і ремонт. 

Неприємності з ноутбуком трапляються, як правило, вдома. Якщо комп'ютер виходить з ладу, з'являється необхідність відремонувати його якнайшвидше. Їхати в сервісний центр з ноутбуком, а потім їхати назад, щоб забрати його, як правило, через день або декілька днів – погодьтеся, довго. А робочий комп'ютер потрібний саме зараз, важлива терміновість ремонту. В цьому випадку краще за все замовити виїзд майстра додому. Він оперативно приїде на місце, проведе діагностику і відремонтує ноутбук у вас вдома, якщо ситуація не занадто складна. Це заощадить ваш час, і ви зможете продовжити роботу за комп'ютером.

Чому варто замовляти у нас

У компанії “Smart-service” працюють досвідчені інженери, які зможуть оперативно зробити ремонт високої якості вашого девайса за низькою ціною. Ми також ремонтуємо техніку Apple. Наш фахівець зробить безкоштовну діагностику.

Ремонт ноутбукiв — виїзд - фото 2
19.04.2016
Меняли дисплей на Meizu M2 note. Он был под заказ. В среду заказала, в четверг уже перезвонили, что есть. Поменяли в течении дня. Все быстро и качественно! Спасибо! Рекомендую!
Анна
Ремонт ноутбукiв — виїзд - фото 3
21.02.2019
Спасибо вашим специалистам за хорошее отношение к своей работе. Ремонт моего телефона оказался не только быстрым, но и качественным. Снова хорошо слышно и звук регулируется.
Ульяна