Ремонт iPhone XS MAX

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone XS MAX
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв уточнювати
Заміна дисплея 30 хв уточнювати
Заміна акумулятора 20 хв уточнювати
Заміна корпусу 40 хв уточнювати
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв уточнювати
Заміна фронтальної камери 30 хв уточнювати
Заміна шлейфу зарядки 40 хв уточнювати
Заміна динаміка 40 хв уточнювати
Заміна мікрофона 40 хв уточнювати
Заміна шлейфу кнопок гучності 30 хв уточнювати
Заміна скла камери 40 хв уточнювати
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряду Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після залиття рідиною від 30 хв уточнювати
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки включення 30 хв уточнювати
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Розробники Apple не припиняють удосконалювати свою продукцію. Не так давно Одеса зустрічала смартфон iPhone XS MAX, що вражає величезним дисплеєм і, відповідно, ціною. Не дивно, що власники подібних девайсів не хочуть розлучатися з ними навіть при несправності. Відновити працездатність пристрою допоможуть інженери «SMART-Сервіс».

Причини несправностей Айфон XS MAX

Власники iPhone XS MAX рідко стикаються з несправностями, що виникли з вини виробника, тому приводів звернутися в сервіс Apple в Україні за гарантійним обслуговуванням у них небагато. А усунення несправності, що виникла з вини користувача, в центрах обслуговування не радують вартістю. Вихід - звернутися в наш сервісний центр, де за невелику ціну зроблять ретельну діагностику і якісний ремонт вашого девайса. Найчастіше причинами несправності Айфон XS MAX в Одесі виступають:

  • попадання всередину рідини,
  • забруднення,
  • механічні ушкодження.

iPhone XS MAX, як і всі пристрої в лінійці iPhone Х, захищений від проникнення всередину вологи. Але тривале перебування у воді або під впливом води на пристрій з пошкодженим корпусом закінчується так само сумно, як і для попередніх моделей. Щоб звести до мінімуму пошкодження і швидко відновити функціональність пристрою досить звернутися до нас.

Забруднення роз'ємів

Монолітний корпус iPhone XS MAX здається втіленням надійності. Але, як і в Айфон 7 Плюс або iPhone 8 Plus, у нього є вразливі місця - роз'єми для гарнітури, зарядного кабелю, виходи динаміків і мікрофона. Частою причиною їх несправності стає забруднення, яке за невисоку ціну і в короткий термін усунуть наші інженери.

Механічні ушкодження

Монолітний корпус з нержавіючої сталі і загартоване скло - досить серйозний захист від зовнішніх пошкоджень. Але досить сильний удар все ж може вивести Айфон XS MAX з ладу. Ми легко усунемо зовнішні пошкодження смартфона: замінимо корпус, скло, зробимо ремонт тачскрін.

Крім того, якщо з якоїсь причини або по закінченню гарантійного терміну вийде з ладу контролер живлення, кнопка регулювання гучності, підведе батарея або інший елемент ми швидко і якісно зробимо ремонт, замінивши пошкоджені деталі.

Чому «SMART-Сервіс»?

У нашому сервісному центрі в Одесі працюють сертифіковані інженери, які постійно підвищують власну кваліфікацію. Звернувшись до наших послуг, можна не сумніватися в:

  • якості комплектуючих;
  • швидкості роботи;
  • збереження конфіденційності.

Якість наших послуг ми підтверджує гарантією, тому можна не сумніватися, що після ремонту Айфон XS MAX знову запрацює, як годинник.

Фото
06.07.2017
Хочу поделится положительным отзывом о данном С. Ц. Ремонтировал у них ноут sony vaio (проблема с тач падом и не работающим переключателем между дискретным видиком и интегрированным). Данный ноут был после падения и ремонта в другом С. Ц. Ребята со смарта его внимательно осмотрели и выполнили качественный ремонт в кротчайшие сроки, в то время как другой СЦ начал рассказывать сказки про проблему с драйверами. Ребята, огромный вам респект, в будущем буду приносить технику только в смарт сервис.
Евгений Москвяк
Фото
29.11.2016
Принес ps3 на даунгрейд, сделали быстро и качественно. И ко всему прочему сонька начала работать тихо и перестала греться.
Нев Михаил