Ремонт джойстиків

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт джойстиків
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт джойстиків в сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Видача технічного висновку несправності  150 грн
Відновлення шлейфів  300 грн
Заміна кабелю  250 грн
Ремонт материнської плати  300 грн
Ремонт кнопки  120 грн

Геймпад є в більшості випадків єдиним пультом керування ігровою консоллю, а тому його коректна робота дуже важлива для якісної та повноцінної взаємодії з приставкою. І так вже вийшло, що це та сама частина ігрової системи, яка виходить з ладу найчастіше.

Причини збоїв у роботі джойстика

Оскільки геймпади схильні до впливу людського фактора, то причин їх поломки може бути досить багато. Серед них:

  • механічні удари та падіння;
  • проникнення води та інших рідин всередину корпусу;
  • використання неякісних зарядних пристроїв;
  • занадто інтенсивне натискання на кнопки та стики.

Так чи інакше, геймпад від будь-якої приставки рано чи пізно стане непридатним. Наскільки швидко це станеться, залежатиме від поведінки користувача.

Найпоширеніші поломки джойстиків

Модель геймпаду впливає на його слабкі місця. Відгуки та запити в мережі говорять про такі поломки:

  • Поломка курків.

Пристрій курків у більшості джойстиків досить примітивний, тому зламати їх дуже нескладно. До того ж на них часто стираються силіконові прокладки, через що пульт не розуміє положення кнопки та не дає зробити максимальне натискання. Здійснити заміну прокладки можна досить просто, швидко і недорого.

  • Дрифт аналогових стиків.

Найчастіше через два-три роки на будь-якому геймпаді починає дрифтити лівий стик. Чим далі – тим більше. Проблема вирішується заміною та перепаюванням 3-D контролера. Вибирати деталь потрібно хорошої якості, бо дешеві китайські моделі працюватимуть геть погано. Краще звернутися за відновленням цієї несправності до фахівця, якщо гарантія на пристрій вже закінчилася.

  • Проблеми з заряджанням або живленням.

Іноді геймпад може з якоїсь причини закоротити, і тоді він може не тримати заряд, не підсвічуватись (що буває критично важливо при грі в VR гарнітурі), періодично відключатися. Те, наскільки недорого і швидко вдасться розв'язати питання, буде відомо лише після консультації з майстром.

  • Механічні пошкодження.

Часто після падіння джойстик не вмикається, перестає працювати вібрація, не реєструються натискання тощо. Це найчастіше свідчить про пошкодження плати та потреби у її повній заміні. Ціна питання досить істотна та розумніше купити новий джойстик.

У будь-якому випадку, купуючи консоль, слід пам'ятати, що геймпад – не більше, ніж розхідник. Не турбуйтеся про його поломку.

Переваги сервісного центру Smart-service в Одесі

Сервісний центр Smart-Service в Одесі береться за будь-які несправності. Ми пропонуємо велику сферу послуг: ремонт GPS навігаторів, систем Icos та Glo, смарт-годин, мийок високого тиску та багато чого іншого іншої техніки. На консультації вам скажуть, у чому причина поломки, якою буде ціна послуги і як швидко її зможуть здійснити.

Ремонт роутерів та мережевого обладнання, персональних комп'ютерів та ноутбуків, смартфонів та планшетів, телевізорів та електротранспорту ‒ фахівці Smart-service готові взятися за будь-яке завдання. Безліч позитивних відгуків про відновлення техніки та гарантія на послуги свідчать про максимальну якість сервісу нашого центру.

Ремонт джойстиків - фото 2
25.09.2018
Огромнейшее спасибо смарт сервису за качественные услуги, граммотную консультацию и просто человеческое отношение к своим клиентам! Отдавала в ремонт планшет mi pad2, очень быстрот выявили и исправили все неполадки!
Ирина
Ремонт джойстиків - фото 3
12.01.2018
По роду занятий имею дело с несколькими фирмами по ремонту и запчастям , могу сказать следующее : тут всё быстро , просто , правильно , компетентно ! Удачи и так держать .
Виталий .