Виклик майстра

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Виклик майстра
Зворотній дзвінок

Виклик майстра з ремонту електроніки

Електронні пристрої сьогодні нас оточують скрізь. Без них важко представити сучасний побут. Персональні комп'ютери, ноутбуки, смартфони, планшети та багато що інше: усе це електроніка, якою ми щодня користуємося і яка вирішує наші повсякденні завдання. Її несправності бентежать нас, і ми почуваємо себе немов “без рук”. Нічого не поробиш, така зворотна сторона цивілізації: залежність від гаджетів. Але це не привід для занепокоєння. Сучасні девайси сильно спрощують життя, дають нам багато можливостей. Комп'ютери для багатьох сьогодні – знаряддя праці. Тому обійтися без них неможливо. На жаль, навіть хороша електроніка іноді ламається і виникає необхідність усунути несправність.

Несправності комп'ютерів, смартфонів і планшетів можуть бути наступними:

 • програмними;
 • апаратними;
 • змішаними.

Програмні несправності є проблемами з продуктивністю девайса, які виникли із-за зараження пристрою комп'ютерними вірусами та засмічення великою кількістю програм. Щоб розв'язати цю проблему і повернути пристрою швидкодію, треба очистити його від вірусів і зайвих програм або перевстановити операційну систему.

Апаратні несправності – це несправності, пов'язані з “залізом”, тобто, комплектуючими пристрою. На комп'ютерах і ноутбука найчастіше ламаються usb-порти, блоки живлення, жорсткі диски, відеокарти, процесори та материнські плати. На смартфонах і планшетах вразливі місця це: екран, роз'їм для зарядки. Смартфони та планшети часто страждають від падінь і попадання вологи.

У компанії “Smart-service” можна замовити виклик фахівця з ремонту електроніки в місті Одеса. Наші майстри зможуть відремонтувати:

 • персональні комп'ютери;
 • телефони;
 • ноутбуки;
 • планшети;
 • техніку фірми Apple;

Наші фахівці займаються ремонтом і обслуговуванням техніки Apple усіх видів. Ми допоможемо полагодити ваш:

 • iPhone;
 • моноблок iMac;
 • iPad;
 • iPod;
 • MacBook;
 • Apple Watch.

Переваги виклику фахівця додому для ремонту електронних пристроїв

Сьогодні не обов'язково йти в сервісний центр, щоб відремонтувати свій девайс. Досить звернутися до послуг майстра, і він швидко здійснить виїзд додому та усуне несправність. Це дуже зручно. Особливо, якщо до найближчого сервісного центру не дуже близько, а в місті пробки. Якщо несправність не дуже серйозна, майстер відремонтує ваш девайс на місці, і ви зможете продовжити користуватися ім.

Чому варто замовляти консультацію у наших фахівців? 

У компанії “Smart-service” працюють досвідчені інженери, які можуть зробити терміновий ремонт вашого гаджета. У нас є оригінальні запчастини на техніку виробників різних брендів високої якості, у тому числі й Apple. Сплатити замовлення можна будь-яким способом: готівкою, через електронний гаманець або банківську карту. Також наші фахівці зроблять безкоштовну діагностику вашого пристрою.

Вам треба залишити заявку на нашому сайті, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер. Треба буде пояснити йому характер несправності. Майстер візьме необхідні запчастини та приїде до вас додому. Якщо поломка не занадто важка, він відремонтує девайс на місці. Якщо ж ремонт вимагає спеціального устаткування – майстер забере ваш пристрій, після чого ви отримаєте відремонтований девайс через кур'єра. Вартість послуги залежатиме від ціни задіяних деталей і складності ремонту.

Виклик майстра - фото 2
18.10.2016
Качественный и быстрый сервис! Приятные цены и и скорость работы радует! Продолжайте в том же ритме! ;)
Виктория
Виклик майстра - фото 3
30.06.2015
Не понравился сервис! Не говорят цену ремонта сразу, а разводят на диагностику, хотя поломка была очевидной. Нужно было менять сенсор. Очень дорого оценили и ремонт и запчасть. Никаких чеков и актов проведенных работ не выдают (((
Ирина