Ремонт телефонів Nokia

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ми ремонтуємо:
Nokia 1
Nokia 2
Nokia 2.1
Nokia 3
Nokia 3.1
Nokia 3.1 Plus
Nokia 5
Nokia 5.1
Nokia 5.1 Plus
Nokia 6
Nokia 6.1
Nokia 6.1 Plus
Nokia 7.1
Nokia 7 Plus
Nokia 8
Nokia 8.1
Показати всі

Одними з найбільш відомих мобільних телефонів вважаються пристрої від компанії Nokia. Таку популярність продукція від даного виробника завоювала за рахунок високої якості комплектуючих, різних сміливих інноваційних рішень в плані дизайну і функціоналу, а також завдяки великому рівню автономності в роботі пристроїв. Сучасні моделі смартфонів Nokia пропонують високу продуктивність і наявність вибору операційної системи.

Проводити ремонт телефону від даного бренду найкраще в спеціалізованому закладі. Використовуючи оригінальні комплектуючі та деталі, девайс прослужить своєму власникові багато років без збоїв і проблем. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги ремонту та заміни деталей для всіх моделей смартфонів Nokia. 

Причини ламання смартфонів Nokia

 
Славляться своєю міцністю, телефони Nokia можуть стати жертвою неакуратне ставлення, яке, як правило, призводить до пошкодження деталей і ремонту за високу ціну. Поломки девайса відбуваються з наступних причин:

  • отримання серйозних механічних пошкоджень, таких як сколи, подряпини, деформація корпусу, тріщини і т. д. - зазвичай вони є наслідком падінь пристрою в великої висоти і ударів об тверду поверхню. Сучасні моделі-моноблоки можуть мати захист від ударів і подряпин;
     
  • негативний вплив підвищеної вологості на мобільний пристрій - якщо девайс впав у воду, його потрібно якомога швидше отримати з рідини, розібрати, висушити і віднести в сервісний центр для усунення наслідків намокання струмопровідних елементів пристрою;
     
  • призводити до його перегрівання, екрану або процесора - кожен елемент в гаджеті має свою допустиму робочу температуру і її перевищення, як правило, призводить до виходу з ладу всього девайса; щоб не допустити перегріву, потрібно слідувати інструкції виробника або замінити пошкоджену деталь, яка виділяє надмірну кількість тепла.
 

Вчасно виявивши несправність, власник девайса від Nokia може значно знизити вартість проведення ремонту. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги по усуненню несправностей в будь-яких моделях. Швидкий ремонт, якісні комплектуючі і доступна ціна - головні переваги нашої компанії.

 

Вас також може зацікавити:

Фото
25.09.2015
Спасибо большое, ремонтировали электронную книгу, очень быстро и качественно. Мне кажется, на Канатной 80 лучший сервисный центр в городе в каком я была.
Анастасия
Фото
05.10.2015
Выражаю огромную благодарность компании за качество обслуживания, а именно за доходчивость в разъяснении проблемы, милое и очень корректное общение, быстрые сроки ремонта и за незабываемые улыбки на ресепшне) зы. Ира :)))
Aleksey