Ремонт телефонів Nokia

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ми ремонтуємо:
Nokia 1
Nokia 2
Nokia 2.1
Nokia 3
Nokia 3.1
Nokia 3.1 Plus
Nokia 5
Nokia 5.1
Nokia 5.1 Plus
Nokia 6
Nokia 6.1
Nokia 6.1 Plus
Nokia 7.1
Nokia 7 Plus
Nokia 8
Nokia 8.1
Показати всі
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 100 грн
Заміна акумулятора від 10 хв від 100 грн
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 300 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 220 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 250 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 310 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів від 40 хв від 320 грн
Складний електричний ремонт BGA мікросхем від 60 хв від 450 грн
  * Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

 

Одними з найбільш відомих мобільних телефонів вважаються пристрої від компанії Nokia. Таку популярність продукція від даного виробника завоювала за рахунок високої якості комплектуючих, різних сміливих інноваційних рішень в плані дизайну і функціоналу, а також завдяки великому рівню автономності в роботі пристроїв. Сучасні моделі смартфонів Nokia пропонують високу продуктивність і наявність вибору операційної системи.

Проводити ремонт телефону від даного бренду найкраще в спеціалізованому закладі. Використовуючи оригінальні комплектуючі та деталі, девайс прослужить своєму власникові багато років без збоїв і проблем. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги ремонту та заміни деталей для всіх моделей смартфонів Nokia. 

Причини ламання смартфонів Nokia

Славляться своєю міцністю, телефони Nokia можуть стати жертвою неакуратне ставлення, яке, як правило, призводить до пошкодження деталей і ремонту за високу ціну. Поломки девайса відбуваються з наступних причин:

  • отримання серйозних механічних пошкоджень, таких як сколи, подряпини, деформація корпусу, тріщини і т. д. - зазвичай вони є наслідком падінь пристрою в великої висоти і ударів об тверду поверхню. Сучасні моделі-моноблоки можуть мати захист від ударів і подряпин;
  • негативний вплив підвищеної вологості на мобільний пристрій - якщо девайс впав у воду, його потрібно якомога швидше отримати з рідини, розібрати, висушити і віднести в сервісний центр для усунення наслідків намокання струмопровідних елементів пристрою;
  • призводити до його перегрівання, екрану або процесора - кожен елемент в гаджеті має свою допустиму робочу температуру і її перевищення, як правило, призводить до виходу з ладу всього девайса; щоб не допустити перегріву, потрібно слідувати інструкції виробника або замінити пошкоджену деталь, яка виділяє надмірну кількість тепла.

Вчасно виявивши несправність, власник девайса від Nokia може значно знизити вартість проведення ремонту. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги по усуненню несправностей в будь-яких моделях. Швидкий ремонт, якісні комплектуючі і доступна ціна - головні переваги нашої компанії.

Вас також може зацікавити:

Фото
20.02.2019
Обращался к вам впервые. Хочу сказать большое спасибо за быстрый ремонт моего телефона. Поставили новый корпус и отремонтировали динамики. Телефон стал выглядеть и работать как новый.
Боря
Фото
30.06.2015
Не понравился сервис! Не говорят цену ремонта сразу, а разводят на диагностику, хотя поломка была очевидной. Нужно было менять сенсор. Очень дорого оценили и ремонт и запчасть. Никаких чеков и актов проведенных работ не выдают (((
Ирина