Ремонт iPhone 7 Plus

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт iPhone 7 Plus
Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone 7 Plus
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла (тачскрін) 30 хв 2600 грн
Заміна дисплея 30 хв від 800 грн
Заміна акумулятора 20 хв 500 грн
Заміна корпусу 40 хв от 450 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 400 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 400 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 350 грн
Замена шлейфа зарядки (роз'єм) 40 хв 450 грн
Заміна динаміка 40 хв 350 грн
Заміна мікрофона 40 мин 350 грн
Заміна шлейфу кнопок гучності 30 хв 450 грн
Заміна підсвічування дисплея 60 хв 800 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряду Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після залиття рідиною от 30 хв уточнювати
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Замена антенны WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки включення 30 хв уточнювати
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг (ремонт) центрального процесора від 180 хв уточнювати
Послуга термінового ремонту 15 хв уточнювати
Усунення програмних помилок 15 хв уточнювати
Роботи з поклейки захисної плівки/скла 15 хв уточнювати
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту iPhone є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Компанія Apple реалізувала в смартфонах iPhone 7 Plus велику кількість нових технологій. Тому таке велике число шанувальників цього гаджета. Але нерідкі і випадки виходу айФону з ладу, не дивлячись на високу функціональність і якість збірки.

Майстри сервісного центру «SMART-Service» проводять ремонт будь-якої складності. У роботі ми використовуємо професійну техніку та оригінальні запчастини, тому ви заберете свій гаджет з ремонту як новий. Уточнити вартість ремонту або задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісі в Одесі.

Причини несправності iPhone 7 Plus

Найчастіше несправності в лінійці 7 Плюс пов'язані з неохайним використанням або заводським браком. До нас часто звертаються зі смартфонами, які отримали пошкодження в результаті падіння або удару. Роботи із заміни скла виконують наші фахівці. В такому випадку страждає дисплей і корпус пристрою. Залежно від ступеня несправності ми замінимо скло (тачскрін), перевстановимо шлейф, проведемо рихтування корпуса, відновимо кнопки.

Також проблеми можуть виникнути з акумулятором пристрою. Якщо у вас закінчився гарантійний період, можете звертатися до нашого СЦ за послугою термінової заміни батареї айфона. Причиною цієї проблеми може бути використання неоригінального зарядного пристрою або автомобільної зарядки. Якщо ви помітили, що смартфон став швидко розряджатися, батарея не сприймає заряд або здулася задня кришка пристрою, варто терміново звернутися до сервісного центру за терміновим ремонтом. Ми проведемо діагностику, усунемо причини і наслідки несправностей.

Якщо кнопки пристрою перестали реагувати на натискання, це може говорити про знос мембрани. Особливе місце займає ремонт кнопки Home.Вартість заміни даної кнопки вище за інших, тому що в неї вбудований сканер відбитка пальців. Наші майстри проведуть заміну клавіш та потрібних деталей на нові та усунуть будь-яку проблему в несправності кнопок iPhone.

Нерідко в «СМАРТ-Сервіс" звертаються з проблемами в роботі динаміка і мікрофона пристрою. Це може статися через механічне пошкодження, проникнення вологи або сміття. Проблема вирішується шляхом очищення та ремонту або заміни поламаних комплектуючих.

Якщо смартфон перестав встановлювати з'єднання з мережею Wi-Fi, наші майстри проведуть необхідний ремонт. При необхідності буде замінено модуль Wi-Fi або відремонтовано. Вартість заміни модуля можна дізнатися у нашому сервісному центрі.

Якщо айфон перестав ловити з'єднання з мережею будь-якого оператора, то ця помилка може бути пов'язана з модемом смартфона і вам буде потрібний терміновий ремонт. Проблему усунуть терміновою заміною модему. Вартість роботи із заміни модему можна дізнатися у нашому сервісному центрі.

Проблеми з процесором  iPhone вирішуються з допомогою реболла. Ребол (reball) сам собою - це процес накатки нових куль на BGA чіп. Даний вид ремонту необхідний не так часто, але якщо є проблеми в роботі iPhone і діагностика вказує, що проблема з несправністю  чіпа, наші фахівці завжди зможуть вам допомогти з ремонту.

До апаратних поломок можна віднести помилки в роботі флеш пам'яті. Для ремонту цієї помилки можливо буде потрібно розпаяти роз'єм і замінити неробочий модуль з флеш пам'яттю на новий.

Ви також можете звернутися з приводу ремонту до  нас з наступними проблемами:

 • телефон не включається;
 • батарея перестала заряджатися;
 • в пристрій потрапила рідина;
 • не працює програмне забезпечення.
 • перестала працювати кнопка включення;
 • не працює кнопка home;
 • не працюють клавіші гучності;
 • основна камера не фокусується;
 • фронтальна камера не фокусується;
 • помилка модуля пам'яті;
 • хрип розмовного динаміка;
 • хрип поліфонічного динаміка;
 • розбите скло екрана;
 • проблеми з модемом чи антенами зв'язку;
 • роз'єм не реагує на заряджання;
 • не працює сенсор екрану;
 • проблема із флеш-пам'яттю;

Заміна дисплея iPhone 7 Plus та послуга ремонту тачскрин екрану


Переваги звернення в наш сервісний центр з приводу ремонту та гарантії

Ми допоможемо вам вирішити будь-яку проблему у роботі вашого смартфона. Наші майстри проведуть загальну діагностику айФон 7 Плюс і виявлять причину несправності. Після діагностики ми озвучимо вам ціну і терміни виконання послуги ремонту. Після узгодження ми приступаємо до роботи з ремонту вашого iPhone. В ремонті використовується професійна техніка та оригінальні комплектуючі. На всі види послуг в «SMART-Service» встановлена ​​доступна ціна. Ви можете бути впевнені в безпеці і конфіденційності інформації в телефоні, ми ретельно підберемо і встановимо на місце всі оригінальні деталі. Уточнити вартість і задати питання з приводу ремонту ви можете за телефоном або в нашому сервісному центрі в Одесі. Ми надаємо послуги діагностики, заміни, ремонту та усунення несправності з гарантією.

Ремонт iPhone 7 Plus - фото 3
06.11.2018
Заказывала зарядное устройство для ноутбука HP ProBook 6560b. Быстро перезвонили, все согласовали, наличие и цена соответствовали заявленными на сайте, также быстро доставили. Огромное спасибо и удачи!
Светлана
Ремонт iPhone 7 Plus - фото 4
14.05.2018
Отличный сервис, заменили аккумулятор на моём Huawei Nexus 6p. Персонал очень понравился, рассказали обо всех этапах ремонта, сложностях, отдали в руки старый аккумулятор, ответили на все вопросы. Стараются выполнить всё в срок и могут сказать когда забирать гаджет с точностью до часа) Рекомендую
Валерий