Ремонт iPhone 7 Plus

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone 7 Plus
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 2600 грн
Заміна дисплея 30 хв від 800 грн
Заміна акумулятора 20 хв 500 грн
Заміна корпусу 40 хв от 450 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 400 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 400 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 350 грн
Замена шлейфа зарядки 40 хв 450 грн
Заміна динаміка 40 хв 350 грн
Заміна мікрофона 40 мин 350 грн
Заміна шлейфу кнопок гучності 30 хв 450 грн
Заміна підсвічування дисплея 60 хв 800 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряду Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після залиття рідиною от 30 хв уточнювати
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Замена антенны WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки включення 30 хв уточнювати
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Компанія Apple реалізувала в смартфонах iPhone 7 Plus велику кількість нових технологій. Тому таке велике число шанувальників цього гаджета. Але нерідкі і випадки виходу айФону з ладу, не дивлячись на високу функціональність і якість збірки.

Майстри сервісного центру «SMART-Service» проводять ремонт будь-якої складності. У роботі ми використовуємо професійну техніку та оригінальні запчастини, тому ви заберете свій гаджет з ремонту як новий. Уточнити вартість ремонту або задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісі в Одесі.

Причини несправності iPhone 7 Plus

Найчастіше несправності в лінійці 7 Плюс пов'язані з неохайним використанням або заводським браком. До нас часто звертаються зі смартфонами, які отримали пошкодження в результаті падіння або удару. В такому випадку страждає дисплей і корпус пристрою. Залежно від ступеня несправності ми замінимо скло, перевстановимо шлейф, проведемо рихтування корпуса, відновимо кнопки.

Також проблеми можуть виникнути з акумулятором пристрою. Причиною цього може бути використання неоригінального зарядного пристрою або автомобільної зарядки. Якщо ви помітили, що смартфон став швидко розряджатися, батарея не сприймає заряд або здулася задня кришка пристрою, варто терміново звернутися в ремонт. Ми проведемо діагностику, усунемо причини і наслідки несправностей.

Якщо кнопки пристрою перестали реагувати на натискання, це може говорити про знос мембрани. Наші майстри проведуть заміну клавіш і потрібних деталей на нові.

Нерідко в «СМАРТ-Сервіс" звертаються з проблемами в роботі динаміка і мікрофона пристрою. Це може статися через механічне пошкодження, проникнення вологи або сміття. Проблема вирішується шляхом очищення або заміни поламаних комплектуючих.

Якщо смартфон перестав встановлювати з'єднання з мережею Wi-Fi, наші майстри проведуть необхідний ремонт. При необхідності буде замінено модуль Wi-Fi.

Ви також можете звернутися до нас з наступними проблемами:

  • телефон не включається;
  • батарея перестала заряджатися;
  • в пристрій потрапила рідина;
  • не працює програмне забезпечення.

Заміна дисплея iPhone 7 Plus


Переваги звернення в наш сервісний центр

Наші майстри проведуть загальну діагностику айФон 7 Плюс і виявлять причину несправності. Після діагностики ми озвучимо вам ціну і терміни виконання ремонту. Після узгодження ми приступаємо до роботи. В ремонті використовується професійна техніка та оригінальні комплектуючі. На всі види послуг в «SMART-Service» встановлена ​​доступна ціна. Ви можете бути впевнені в безпеці і конфіденційності інформації в телефоні, ми ретельно підберемо і встановимо на місце всі оригінальні деталі. Уточнити вартість і задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісному центрі в Одесі.

Фото
15.09.2015
Мне очень понравилось обслуживание: быстро, надёжно, качественно. Я всем советую.
Владимир
Фото
22.07.2015
В айфон6 попала морская вода, пропал звук. Пришла — почистили динамик, телефон как новый. И менять не пришлось микрофон. Отличная лаборатория по ремонту, отношение теплое и вежливое. Молодцы! Пять звезд!
Эвелина