Заміна матриці на iPad

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Заміна матриці на iPad
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи:

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 250 грн
Заміна акумулятора / батареї iPad від 40 хв від 450 грн
Заміна дисплея / матриці iPad від 30 хв від 550 грн
Програмний ремонт iPad від 30 хв від 350 грн
Заміна сенсорного скла iPad від 30 хв від 550 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) iPad від 40 хв від 550 грн
Заміна / відновлення шлейфів iPad від 30 хв від 650 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів, динаміків iPad від 40 хв від 650 грн
Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем iPad від 60 хв від 670 грн
Ремонт / заміна кнопки Home iPad від 30 хв від 400 грн
Заміна корпусу iPad від 40 хв 900 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту iPad є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Якщо ви помітили на дисплеї свого планшета Apple iPad биті пікселі, смуги або розводи, він перестав реагувати на дотики до сенсора або повністю відсутнє зображення, ймовірно, вашому планшету потрібна заміна матриці. Сервісний центр Smart-Service в Одесі працює з усіма видами техніки Apple, тому ми зможемо визначити будь-яку несправність і швидко усунути її.  Ми пропонуємо доступні ціни та гарантуємо якість роботи наших фахівців. Після діагностики iPad наш майстер точно вкаже, скільки коштує робота і терміни її виконання.

Що собою являє матриця iPad

Різні моделі планшетів iPad від Apple мають відмінності в будові дисплея. Це і визначає складність ремонту. Актуальні моделі iPad у яких скло та матриця є одним цілим:

  • iPad 10,2 9-го покоління (2021)
  • iPad Air 10,9 4-го покоління (2020)
  • iPad Pro 11 3-го покоління (2021)
  • iPad Pro 12,9 5-го покоління (2021)
  • iPad mini 8,3 6-го покоління (2021)

У старіших моделях iPad скло і матриця є дві окремі деталі, що дуже зручно в ремонті. Якщо на екрані утворилася тріщина, це ніяк не відбивається на стані матриці. Досить просто поміняти скло і ваш iPad буде як новий..

У виготовленні екрана для iPad air, iPad Mini та iPad Pro розробники Apple використовували ту ж технологію, що і в мобільних телефонах марки. Між матрицею і склом у iPad прокладений шар клею, який з'єднує ці деталі в єдиний модуль. У разі несправності дисплея весь модуль вимагає заміни. У різних моделях планшетів Apple iPad 2, iPad 3, iPad Pro, iPad Mini, iPad 4 різниться спосіб кріплення екрану. Залежно від цього змінюється складність і вартість робіт з ремонту iPad. Навіть якщо у вас остання модель iPad Pro або не менш технологічний iPad Mini - сервісний центр «Smart-Service» допоможе вам. Багато хто вважає, що чим більший розмір планшета, тим більше він схильний до небезпеки пошкодити екран, але наш досвід показує, що це не так і шанс розбити дисплей однаковий, як у iPad Pro 12,9 так і у iPad mini 8,3.

Основні види пошкоджень матриці iPad:

Пошкодження шлейфа iPad. Цей елемент відповідає за з'єднання екрану з іншими робочими блоками.

Тріщини на дисплеї iPad. Найбільш небезпечна ситуація для власників iPad air, iPad Pro, iPad Mini.  Якщо в інших моделях тріщини скла можуть вимагати тільки його заміни, то у даній моделі руйнуються повністю все дисплейні прошарки.  Тріщини можуть виникнути не тільки в результаті падіння, але і через деформацію корпусу або здуття акумулятора.

Волога та бруд між матрицею і склом iPad. Найчастіше проблема виникає, якщо ви поміняли вже раніше пошкоджений елемент на неякісну підробку за нижчою ціною. Ця проблема не зустрічається у останніх моделей IPad (IPad mini, IPad Pro).

Глибокі подряпини та потертості екрану iPad. Ці пошкодження неприємні з естетичної точки зору. І якщо у вас сильно затертий і подряпаний екран iPad, то вам буде необхідно замінити матрицю.

СЦ Smart-Service (Одеса) пропонує послуги ремонту iPad та будь-яких пристроїв марки Apple. Ми проведемо діагностику вашого iPad, визначимо попередню вартість і зробимо ремонт iPad в зазначені терміни. Наш сервісний центр має власний склад оригінальних запчастин у Одесі, тому ми можемо швидко і за мінімальною вартістю поміняти будь-яку несправну деталь. Вас чекають доступні ціни, максимально оперативна робота і висока якість. Дізнатися, скільки коштує відновлення дисплея iPad Apple ви можете по телефону або безпосередньо після проведення діагностики.

Заміна матриці на iPad - фото 2
01.08.2015
Прекрасный сервис!) Мой смартфон починили за несколько часов, заработал как новенький, а вечером мне нужно было на поезд. Персонал очень вежливый, постарались максимально помочь с решением проблемы! В общем, большое человеческое спасибо!
Надежда
Заміна матриці на iPad - фото 3
11.07.2015
Раздавили экран на Asus Zenfone 5, отнесли в смарт-сервис — сделали за два дня, очень понравилась оперативность ребят, наличие дефицитных деталей. Молодцы парни. Продолжайте в том же духе. Респект!
Толкаченко Андрей