Заміна матриці на iPad

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи:

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 250 грн
Заміна акумулятора / батареї від 40 хв від 450 грн
Заміна дисплея / матриці від 30 хв від 550 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 350 грн
Заміна сенсорного скла від 30 хв від 550 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 40 хв від 550 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 650 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 650 грн
Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем від 60 хв від 670 грн
Ремонт / заміна кнопки Home від 30 хв від 400 грн
Заміна корпусу iPad від 40 хв 900 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Якщо ви помітили на дисплеї свого планшета Apple биті пікселі, смуги або розводи, він перестав реагувати на дотики до сенсора або повністю відсутнє зображення, ймовірно, вашому планшету потрібна заміна матриці. Сервісний центр Smart-Service в Одесі працює з усіма видами техніки Apple, тому ми зможемо визначити будь-яку несправність і швидко усунути її.  Ми пропонуємо доступні ціни та гарантуємо якість роботи наших фахівців. Після діагностики наш майстер точно вкаже, скільки коштує робота і терміни її виконання.

Що собою являє матриця iPad

Різні моделі планшетів від Apple мають відмінності в будові дисплея. Це і визначає складність ремонту.  У старіших моделях марки скло і матриця є дві окремі деталі, що дуже зручно в ремонті. Якщо на екрані утворилася тріщина, це ніяк не відбивається на стані матриці. Досить просто поміняти скло.

У виготовленні екрана для iPad air розробники Apple використовували ту ж технологію, що і в мобільних телефонах марки. Між матрицею і склом прокладений шар клею, який з'єднує ці деталі в єдиний модуль. У разі несправності дисплея весь модуль вимагає заміни. У різних моделях планшетів Apple iPad 2, iPad 3, iPad Pro, iPad Mini різниться спосіб кріплення екрану. Залежно від цього змінюється складність і вартість робіт.

Основні види пошкоджень матриці iPad:

Пошкодження шлейфа. Цей елемент відповідає за з'єднання екрану з іншими робочими блоками.

Тріщини на дисплеї. Найбільш небезпечна ситуація для власників iPad air.  Якщо в інших моделях тріщини скла можуть вимагати тільки його заміни, то у даній моделі руйнуються повністю все дисплейні прошарки.  Тріщини можуть виникнути не тільки в результаті падіння, але і через деформацію корпусу або здуття акумулятора.

Волога та бруд між матрицею і склом. Найчастіше проблема виникає, якщо ви поміняли вже раніше пошкоджений елемент на неякісну підробку за нижчою ціною.

СЦ Smart-Service (Одеса) пропонує послуги ремонту будь-яких пристроїв марки Apple. Ми проведемо діагностику, визначимо попередню вартість і зробимо ремонт в зазначені терміни. Наш сервісний центр має в своєму розпорядженні власним складом оригінальних запчастин, тому ми можемо швидко і за мінімальною вартістю поміняти будь-яку несправну деталь. Вас чекають доступні ціни, максимально оперативна робота і висока якість. Дізнатися, скільки коштує відновлення дисплея Apple ви можете по телефону або безпосередньо після проведення діагностики.

Фото
14.10.2017
Случайно утопил телефон в ванной. Принес в сервис. Через несколько часов перезвонили и огласили цену ремонта. На следующий день забрал уже готовый телефон. Рекомендую!
Максим
Фото
01.08.2017
Покупал зарядку для Dell. Доволен на все 100%. Все быстро, внимательно, все оригинальное, работает на ура. Спасибо, парни !)
Андрей