Ремонт електронних сигарет Вейп

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт електронних сигарет Вейп
Зворотній дзвінок
Ремонт Вейпа

Ціни на ремонт електронних сигарет Вейп в Одесі

Найменування послуги Час ремонту Ціна
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 300 грн
Заміна акб від 40 хв від 300 грн
Заміна роз'єму від 40 хв від 300 грн
Ремонт плати від 40 хв від 350 грн
Чистка від 20 хв від 300 грн
Заміна / ремонт кнопки від 30 хв від 300 грн


* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Вейп - технічний пристрій зі складним механізмом. Уважно вивчивши інструкцію, навчитися поводитися з ним просто. Однак в процесі експлуатації можуть виникати поломки різної складності. Це відбувається при неправильному застосуванні або тривалому використанні пристрою. Щоб зрозуміти, з якої причини зламалася електронна сигарета, зверніться до консультанта SMART Сервіс. Він допоможе розібратися в поломці, розрахує ціну ремонту і підкаже точну адресу сервісного центру в Одесі.

Ознаки поломки вейпа

Більшість несерйозних поломок Vape пристрою можна усунути самостійно. Наприклад, користувачі лякаються, коли починає блимати лампочка прилад. Хоча насправді це сигнал до того, що пора зарядити електронний пристрій. Побоювання повинні викликати ситуації, коли:

  • в процесі куріння виробляється мало диму,
  • дим має гіркий присмак,
  • в процесі куріння в рот потрапляє рідина,
  • пристрій швидко розряджається або Неможливо зарядити телефон.

У кожному з цих випадків можуть знадобитися послуги інженерів. Тільки вони можуть провести діагностику електронної сигарети і правильно визначити причину несправності.

Причини поломки вейпа

Найбільш уразлива деталь Vape пристрої - акумулятор. Деякі моделі оснащені захистом від переразряда, короткого замикання або перезарядження. Однак через неправильну зарядки, під дією дуже низької температур або попадання води прилад може вибухнути. Якщо причиною поломки визнана несправна АКБ, краще її замінити або зовсім позбутися від пристрою.

Якщо при використанні електронних сигарет відчувається гар, це може бути викликано несправністю випарника. У цьому випадку ремонт буде полягати в заміні деталі, перемотування спіралі або заміні вати.

Третій чутливий елемент - плата. Мікросхема ламається внаслідок попадання води, стрибків напруги, залипання кнопки або відходження контактів. Щоб дізнатися точну причину поломки, жителі міста Одеса можуть звернутися в наш сервісний центр.

Як оформити заявку в SMART Сервіс

Сервісний центр приймає заявки на діагностику і ремонт електронних сигарет. В нашій команді працюють досвідчені інженери, в розпорядженні яких є сучасне діагностичне обладнання та оригінальні запчастини. Потенційним клієнтам компанія гарантує:

  • безкоштовну діагностику,
  • оперативне виявлення і усунення причини поломки,
  • можливість проведення термінового ремонту,
  • помірні ціни,
  • зручні способи оплати.
Дізнайтеся вартість послуги і запишіться на сервіс Vape пристрої, зателефонувавши за вказаними номерами. Жителі Одеси або іншого міста України можуть також замовити «Зворотній дзвінок» або написати оператору онлайн-чату.
Ремонт електронних сигарет Вейп - фото 3
11.07.2016
Уже не раз покупала запчасти для ноутбука, вообще без нареканий. Всё чётко, оперативно, наличие и цены были актуальными. Спасибо, продолжайте в том же духе!)
Настасия
Ремонт електронних сигарет Вейп - фото 4
08.12.2018
Благодарю за быстрый и качественный ремонт электронной книги. Цена для меня - пенсионера оказалась доступной. Получила грамотную консультацию, тронута доброжелательным отношением.
Евгения