Ремонт Apple iPhone 12 Pro Max

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт Apple iPhone 12 Pro Max
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи:
Діагностика (оплачується у разі відмови від роботи) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 2550 грн
Заміна дисплея 30 хв от 3400 грн
Заміна акумулятора 20 хв 1750 грн
Заміна корпуса 40 хв 5890 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 3140 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 1600 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 750 грн
Заміна динаміка 40 хв 940 грн
Заміна мікрофона 40 хв 775 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 830 грн
Заміна скла камери 40 хв 940 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв 450 грн
Заміна кнопки включення 30 хв 750 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати
 * Ціна зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою. 
 

Сьогодні смартфон компанії Apple моделі iPhone 11 Pro Max вважається одним із найкращих не тільки за якістю, а й за кількістю продажів. Його головні переваги:

  • підвищена продуктивність процесора;
  • покращений графічний модуль;
  • дизайн;
  • запас пам'яті.

Незважаючи на безліч плюсів, телефон не застрахований від пошкодження деяких комплектуючих. Якщо з вашим смартфоном щось сталося, не поспішайте засмучуватись, наш сервісний центр в Одесі готовий запропонувати вам безкоштовну діагностику, якісний ремонт iPhone XS MAX та інших моделей, а також гарантію.

Причини поломок Iphone 11 Pro Max

Якими б обережними ви не були, застрахуватися на 100% від поломки неможливо. Найчастіше до сервісу звертаються з приводу:

  • заміни дисплея чи екрана;
  • через попадання вологи;
  • встановлення нового шлейфу;
  • чищення роз'єму.

Орієнтовну вартість робіт можна дізнатись на сайті. Але остаточну ціну можуть назвати лише інженери після проведення діагностики.

Попадання вологи

Всі чули про те, що айфони останніх моделей мають особливий захист від води. Виробник анонсував наявність захисту IP68 класу на всіх телефонах нового покоління. І це не просто слова. Підтвердженням цього стала низка досвіду самої компанії Apple та шанувальників її продукції. За стандартом телефон може бути на глибині 4 метри півгодини. iPhone вкотре довів якість.

Більш того, на пристрої розташований індикатор, який змінює колір на червоний за наявності вологи. Слід зазначити, якщо після води виникли якісь несправності, телефон слід вимкнути і дати йому висохнути. Проблеми легко вирішуються в сервісі, навіть старших моделей, наприклад ремонт iPhone 8.

Забруднення роз'ємів

Роз'єм – слабке місце будь-яких пристроїв. Користуючись зарядкою або навушниками, ми мимоволі заносимо пил та бруд. Якщо ви побачили явне забруднення, то скористайтеся зубочисткою. У жодному разі не беріть голку чи шпильку. Гострий металевий кінець може зашкодити ніжним контактам смартфона. Процедура недорога, тож краще провести її в сервісному центрі.

Сильні удари

Корпус смартфона виконаний із загартованого скла. Це досить міцний матеріал, але він може тріснути. Уникайте падіння з висоти та дотику екрана в кишені або сумці з гострими предметами, наприклад, ключами.

У нашому сервісі запропонують відновлення дисплея з використанням тільки оригінальних запчастин.

Поломка комплектуючих

З комплектуючих найчастіше заміни потребує акумулятор, шлейф живлення. Рідше материнська плата. Оскільки всі деталі мають оригінальне походження, то після закінчення роботи ви отримаєте гарантію.

Ремонт Apple iPhone 12 Pro Max - фото 4
06.07.2017
Хочу поделится положительным отзывом о данном С. Ц. Ремонтировал у них ноут sony vaio (проблема с тач падом и не работающим переключателем между дискретным видиком и интегрированным). Данный ноут был после падения и ремонта в другом С. Ц. Ребята со смарта его внимательно осмотрели и выполнили качественный ремонт в кротчайшие сроки, в то время как другой СЦ начал рассказывать сказки про проблему с драйверами. Ребята, огромный вам респект, в будущем буду приносить технику только в смарт сервис.
Евгений Москвяк
Ремонт Apple iPhone 12 Pro Max - фото 5
29.11.2017
Огромное спасибо. Заглючил телефон. Обратилась в Смарт-сервис. Очень быстро, в моем присутствии оказали помощь, от денег отказались. Очень порядочные ребята. Рекомендую!
Светлана