Ремонт електрочайників

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Електричний чайник - кухонний прилад, що дозволяє швидко закип'ятити воду. Він має просту конструкцію, в яку входить резервуар і нагрівальний елемент. Зовні розташовується кнопка включення і шкала для контролю об'єму рідини. Незалежно від конструкції і року випуску, електрочайники не захищені від поломок і природного зносу. Підтримувати їх продуктивність допомагає діагностика і своєчасний ремонт в СЦ SMART-Service в Одесі.

Види електричних чайників і їх поломок

Електричні чайники в першу чергу розрізняються за матеріалом корпусу, який буває скляним, пластиковим, металевим і керамічним. Серед інших відмінностей:

  • тип нагрівального елементу,
  • вид підставки,
  • додаткові функції.

Незалежно від конструкції, неполадки у електрочайників завжди приблизно однакові. Найчастіше користувачі скаржаться на те, що прилад тече, не включається, що не нагріває воду, не вимикається при закипанні або вимикається ще до закипання. Причиною тому може бути накип, перегорання спіралі або природний знос. Визначити джерело проблеми допомагає діагностика.

Коли можна відремонтувати електрочайник

Якщо чайник перестав включатися або швидко нагрівати воду - це не привід викидати його і купувати новий пристрій. Для початку потрібно провести діагностику, яка допоможе визначити джерело проблеми і зрозуміти, чи має сенс робити ремонт. Майстри SMART-Service займаються ремонтом GPS навігаторів і працюють з технікою різних брендів.У більшості випадків їм вдається відновити продуктивність приладів.

Старі чайники відрізняються якісною збіркою і конструкцією, тому їх ремонт зазвичай полягає в заміні шнура. З сучасними електрочайниками також проблем не виникає, так як деталі для них є в широкому доступі. Найскладніше з дешевою китайською технікою. Тому якщо пристрій перестало нормально працювати, простіше купити нове.

Полагодити чайник в нашому сервісному центрі - переваги

Сервісний центр SMART-Service пропонує кваліфіковані ремонтні послуги з виїздом на будинок і в офіс в Одесі. За це відповідають досвідчені інженери і майстри з «золотими» руками. У їх розпорядженні є високоточне обладнання та запчастини, що дозволяють проводити ремонт комп'ютерів і побутової техніки різних виробників.

Кожен, хто довірить нам обслуговування електричного чайника або іншого кухонного приладу, може розраховувати на:

  • безкоштовну діагностику,
  • індивідуальний підхід,
  • точне визначення і швидке усунення несправності,
  • адекватні ціни.

Ми співпрацюємо з надійними постачальниками, у яких купуємо оригінальні запчастини. В купе з майстерністю наших фахівців це дозволяє давати гарантію на проведені роботи.

Як викликати майстра?

Для виклику майстра додому або в офіс в Одесі зателефонуйте за номерами, прикріпленим в шапці сайту. Можете також написати онлайн-оператору або заповнити заявку для зворотного дзвінка.

Фото
11.07.2015
Ребёнок открыл Нетбук Eee PC X101CH в обратную сторону, сделали за 3 дня. Понравились цена ремонта и вежливость персонала. Хороший сервис. На днях думаю телефончик занести на замену сенсора…
Лилия Петрова
Фото
12.01.2018
По роду занятий имею дело с несколькими фирмами по ремонту и запчастям , могу сказать следующее : тут всё быстро , просто , правильно , компетентно ! Удачи и так держать .
Виталий .