Ремонт електрочайників

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Ремонт електрочайників
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Ремонт електрочайників від 40 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Електричний чайник (електрочайник) - кухонний прилад, що дозволяє швидко закип'ятити воду. Він має просту конструкцію, в яку входить резервуар і нагрівальний елемент. Зовні розташовується кнопка включення (Вимикач) і шкала для контролю об'єму рідини у чайнику. Незалежно від конструкції і року випуску, електрочайники не захищені від поломок і природного зносу. Підтримувати їх продуктивність допомагає діагностика і своєчасний ремонт в СЦ SMART-Service в Одесі.

Види електричних чайників і їх поломок

Електричні чайники в першу чергу розрізняються за матеріалом корпусу, який буває скляним, пластиковим, металевим і керамічним. Серед інших відмінностей електрочайників:

  • тип нагрівального елементу,
  • вид підставки,
  • додаткові функції.

Незалежно від конструкції, неполадки у електрочайників завжди приблизно однакові. Найчастіше користувачі скаржаться на те, що прилад тече, не включається, що не нагріває воду, не вимикається при закипанні або вимикається ще до закипання. Причиною тому може бути накип, перегорання спіралі або природний знос. Визначити джерело проблеми допомагає діагностика, яку можуть зробити наші фахівці з ремонту чайників в Одесі.

Коли можна відремонтувати електрочайник

Якщо чайник перестав включатися, швидко нагрівати воду або вимикач не реагує на закипання води у чайнику - це не привід викидати його і купувати новий пристрій. Для початку потрібно провести діагностику, яка допоможе визначити джерело проблеми і зрозуміти, чи має сенс робити ремонт та замінити деталі. Майстри SMART-Service в Одесі займаються ремонтом GPS навігаторів і працюють з технікою різних брендів.У більшості випадків їм вдається відновити продуктивність приладів.

Старі чайники відрізняються якісною збіркою і конструкцією, тому їх ремонт зазвичай полягає в заміні шнура. З сучасними електрочайниками також проблем не виникає, так як деталі для них є в широкому доступі. Найскладніше з дешевою китайською технікою. Тому якщо пристрій перестало нормально працювати (кнопки погано натискаються, вимикач не реагує на закипання чайника), простіше купити новий чайник, а не займатися його ремонтом.

Полагодити чайник в нашому сервісному центрі - переваги

Сервісний центр SMART-Service пропонує кваліфіковані ремонтні послуги з виїздом на будинок і в офіс в Одесі. За це відповідають досвідчені інженери і майстри з «золотими» руками. У їх розпорядженні є високоточне обладнання та запчастини, що дозволяють проводити ремонт комп'ютерів і побутової техніки різних виробників в Одесі, включаючи електрочайники.

Кожен, хто довірить нам обслуговування та ремонт електричного чайника або іншого кухонного приладу, може розраховувати на:

  • безкоштовну діагностику,
  • індивідуальний підхід,
  • точне визначення і швидке усунення несправності,
  • адекватні ціни.

Ми співпрацюємо з надійними постачальниками, у яких купуємо оригінальні запчастини на заміну, включаючи шнури, вимикачі та кнопки. В купе з майстерністю наших фахівців це дозволяє давати гарантію на проведені роботи.

Як викликати майстра?

Для виклику майстра додому або в офіс в Одесі зателефонуйте за номерами, прикріпленим в шапці сайту. Можете також написати онлайн-оператору або заповнити заявку для зворотного дзвінка.

 Ремонт електрочайників - фото 2
29.07.2015
Смарт работает качественно! Так держать! Девчатам на ресепшене спасибо, помогли, подсказали и проблему решили!)))
Александр
 Ремонт електрочайників - фото 3
06.11.2018
Заказывала зарядное устройство для ноутбука HP ProBook 6560b. Быстро перезвонили, все согласовали, наличие и цена соответствовали заявленными на сайте, также быстро доставили. Огромное спасибо и удачи!
Светлана