Заміна шлейфу мобільного телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Заміна шлейфу мобільного телефону
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 310 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Найбільш поширене пошкодження телефонів з гнучкими або рухомими елементами - це пошкодження шлейфа. Така несправність призводить до часткової або повної втрати працездатності пристрою та легко діагностується.

Шлейф - провідник гнучкого зв'язку, що забезпечує працездатність і взаємодію елементів пристрою між собою.

В сучасних смартфонах моноблочного типу також зустрічаються такі гнучкі контактні групи, що з'єднують різні деталі, як материнська плата і дисплей.

Це неміцне на перший погляд з'єднання є невід'ємною частиною сучасного мобільного пристрою, так як правильна компоновка всередині корпусу дозволяє зробити модель тонкої і стійкою до пошкоджень.Поломка вимагає діагностики, робот по ремонту або повної заміни на відповідну запчастину.
Наші фахівці можуть терміново діагностувати та замінити пошкоджений елемент з гарантією якості та за низькою вартістю.

Причини пошкодження

Несправність шлейфа призводить до того, що телефон може не включатися, до неробочого екрану, проблем у функціонуванні динаміків, непрацездатності допоміжних кнопок і т. п. Але після правильної діагноститки та заміни пошкодженого елементу на необхідну запчастину, функції пристрою знову будуть коректно працювати. Залежно від розташування шлейфу може залежати вартість роботи.

Ознаками проблем зі шлейфом є:

  • проблеми з виведенням зображення на екран, повна відсутність картинки;
  • динамік видає нечистий звук або не працює;
  • не відгукуються на натискання функціональні клавіші або тачскрін пристрою;
  • смартфон не включається.

Такий великий список несправностей через одну поламану деталь виправданий тим, що практично будь-який елемент всередині пристрою з'єднаний з системною платою за допомогою шлейфа. У таких випадках допоможе тільки діагностика та заміна гнучкого провідника на новий.

Будь-яке самостійне втручання і ремонт пошкодженої деталі не буде гарантувати подальшу працездатність. Незалежно від моделі та вартості пристрою, наш сервісний центр надасть термінову кваліфіковану допомогу в Одесі по заміні несправних частин на якісні запчастини за доступну ціну та з гарантією.

Переваги сервісного центру Smart-Service

Заміна деталі в сучасному електронному пристрої — робота, що потребує наявності досвіду та якісних деталей. Є велика ймовірність пошкодити системну плату при неакуратному монтуванні гнучкого зв'язку та неправильної діагностики. Особливо коли робота є терміновою.

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги кваліфікованих фахівців з діагностики, ремонту та обслуговування смартфонів. Невисока вартість, високоякісні комплектуючі та швидка швидкість роботи - головні переваги компанії. По закінченню роботи власник електронного пристрою отримає гарантію на проведену роботу.

Вас також може зацікавити:

 Заміна шлейфу мобільного телефону - фото 2
25.05.2016
Благодарю за блок питания для ноутбука и оперативную отправку! Dell Alienware
Евгений
 Заміна шлейфу мобільного телефону - фото 3
29.07.2015
Смарт работает качественно! Так держать! Девчатам на ресепшене спасибо, помогли, подсказали и проблему решили!)))
Александр