Заміна шлейфа

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 310 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Найбільш поширене пошкодження телефонів з гнучкими або рухомими елементами - це пошкодження шлейфа. Така несправність призводить до часткової або повної втрати працездатності пристрою.

Шлейф - провідник гнучкого зв'язку, що забезпечує працездатність і взаємодію елементів пристрою між собою.

В сучасних смартфонах моноблочного типу також зустрічаються такі гнучкі контактні групи, що з'єднують різні деталі, як материнська плата і дисплей.

Це неміцне на перший погляд з'єднання є невід'ємною частиною сучасного мобільного пристрою, так як правильна компоновка всередині корпусу дозволяє зробити модель тонкої і стійкою до пошкоджень.

Причини пошкодження

Несправність шлейфа призводить до того, що телефон може не включатися, до неробочого екрану, проблем у функціонуванні динаміків, непрацездатності допоміжних кнопок і т. п. Але після заміни пошкодженого елементу, функції пристрою знову будуть коректно працювати.

Ознаками проблем зі шлейфом є:

  • проблеми з виведенням зображення на екран, повна відсутність картинки;
  • динамік видає нечистий звук або не працює;
  • не відгукуються на натискання функціональні клавіші або тачскрін пристрою;
  • смартфон не включається.

Такий великий список несправностей через одну поламану деталь виправданий тим, що практично будь-який елемент всередині пристрою з'єднаний з системною платою за допомогою шлейфа. У таких випадках допоможе тільки заміна гнучкого провідника на новий.

Будь-яке самостійне втручання і ремонт пошкодженої деталі не буде гарантувати подальшу працездатність. Незалежно від моделі та ціни пристрою, наш сервісний центр надасть швидку кваліфіковану допомогу в Одесі по заміні несправних частин за доступну ціну.

Переваги сервісного центру Smart-Service

Заміна деталі в сучасному електронному пристрої - справа, яка потребує наявності досвіду і якісних деталей. Є велика ймовірність пошкодити системну плату при неакуратному монтуванні гнучкого зв'язку.

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги кваліфікованих фахівців з ремонту та обслуговування смартфонів. Невисока ціна, високоякісні комплектуючі та швидка швидкість роботи - головні переваги компанії. По закінченню роботи власник електронного пристрою отримає гарантію на проведену роботу.

Вас також може зацікавити:

Фото
25.09.2018
Огромнейшее спасибо смарт сервису за качественные услуги, граммотную консультацию и просто человеческое отношение к своим клиентам! Отдавала в ремонт планшет mi pad2, очень быстрот выявили и исправили все неполадки!
Ирина
Фото
26.02.2019
Мне очень понравился ваш сервисный центр. Именно у вас прямо в день обращения по вполне приемлемой цене мне поставили новый корпус на телефон. Рекомендую вас!
Леша