Ремонт і заміна акумулятора iPhone

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Акумулятор будь-якого смартфона, ноутбука та іншої техніки з часом зношується, тому якщо він швидко розряджається або з'являються інші ознаки несправності, потрібен терміновий ремонт і заміна блоку живлення на новий.

Ігнорування проблеми може привести до здуття і корозії акумулятора, що може сильно нашкодити iPhone.

Як розпізнати проблеми з акумулятором на iPhone

Зазвичай, проблема з батареєю активно проявляється, тому важливо помічати будь-які зміни в роботі акумулятора. Є кілька ознак, які дозволяють зробити висновок, що батареї потрібен терміновий ремонт:

Швидко розряджається телефон. Коли активне використання iPhone знижує рівень заряду - це нормально. Проблема, коли смартфон Apple розряджається сам по собі.

Не варто піддавати акумулятор сильному морозу, але при холодних погодних умовах він повинен тримати заряд так само, як при кімнатній температурі.

Зміна часу заряду батареї. Якщо раніше вона заряджала протягом певної кількості годин, а потім цей процес почав займати набагато більше або менше часу - це явна ознака проблеми.

Нагрівання задньої кришки iPhone. Зазвичай це служить досить серйозним сигналом про необхідність замінити блок, який відповідає за зарядку.  Телефон Apple стає теплим, а дуже гарячим і не помітити таке просто неможливо.

Деформація задньої кришки або дисплея. Коли починається роздуття або корозія батареї - це впливає на зовнішній вигляд iPhone, а на його екрані навіть можуть з'явитися тріщини.

Чому не варто замінювати акумулятор самостійно

Самостійний ремонт небажаний через ризик серйозних пошкоджень, але це не всіх зупиняє. Фахівці сервісних центрів часто стикаються з ситуаціями, коли, начитавшись в інтернеті порад, люди намагалися поміняти батарею і пошкодили все шлейфи і дроти, які тільки можна було зачепити. Не завжди після такого смартфон Apple взагалі підлягає відновленню.

Ще одна причина, по якій відремонтувати телефон можуть тільки професіонали з сервісу - вони можуть провести діагностику. Проблеми з зарядом не завжди пов'язані з самим блоком живлення, іноді це ознака інших поломок. Розпізнати їх самостійно практично неможливо, тому діагностика пристрою вузькопрофільним фахівцем дуже потрібна.

Пошкодувавши грошей на майстра, можна процедуру з мінімальною вартістю перетворити в ремонт з космічною ціною.

Переваги ремонту iPhone в «SMART-Service»

«SMART-Service» - це сервісний центр в самому центрі Одеси, який може гарантувати надійність своїх послуг.

Всі фахівці проявляють максимальну акуратність і уважність при проведенні діагностики що дозволяє з упевненістю говорити про надійність ремонту, після якого не виявляться приховані проблеми.

Що стосується вартості, то ціна на заміну акумулятора у різних пристроїв - від ноутбуків до телефонів - невелика. Дізнатися напевно, скільки коштує заміна батареї в конкретному випадку, можна безпосередньо у консультанта.

Фото
11.08.2015
Информация с сайта: «за считанные минуты вы получаете полную информацию о перечне ремонтных работ, сроках, необходимых на их выполнение, и их экономической целесообразности». Пошли вторые сутки…
Юрий
Фото
19.04.2016
Меняли дисплей на Meizu M2 note. Он был под заказ. В среду заказала, в четверг уже перезвонили, что есть. Поменяли в течении дня. Все быстро и качественно! Спасибо! Рекомендую!
Анна