Ремонт і заміна акумулятора iPhone

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт і заміна акумулятора iPhone
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи

 
Ремонт Iphone 6
Заміна аккамулятора 40 хв від 350 грн
Ремонт Iphone 6s
Заміна аккамулятора 40 хв від 500 грн
Ремонт Iphone 6 Plus
Заміна аккамулятора 40 хв від 350 грн
Ремонт Iphone 6S Plus
Заміна аккамулятора 40 хв від 350 грн
Ремонт Iphone 7
Заміна аккамулятора 40 хв 600 грн
Ремонт Iphone 7 Plus
Заміна аккамулятора 40 хв 700 грн
Ремонт Iphone 8
Заміна аккамулятора 40 хв 750 грн
Ремонт Iphone 8 Plus
Заміна аккамулятора 40 хв 750 грн
Ремонт Iphone X (10)
Заміна аккамулятора 40 хв 1105 грн
Ремонт Iphone XR
Заміна аккамулятора 40 хв 1105 грн
Ремонт Iphone Xs
Заміна аккамулятора 40 хв 1150 грн
Ремонт Iphone XS Max
Заміна аккамулятора 40 хв 1200 грн
Ремонт Iphone 11
Заміна аккамулятора 40 хв 4270 грн
Ремонт Iphone 11 Pro
Заміна аккамулятора 40 хв 1350 грн
Ремонт Iphone 11 Pro Max
Заміна аккамулятора 40 хв 3850 грн
Ремонт iPhone SE 2
Заміна аккамулятора 40 хв 1000 грн
Ремонт iPhone SE
Заміна аккамулятора 40 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Акумулятор будь-якого смартфона, ноутбука та іншої техніки з часом зношується, тому якщо він швидко розряджається або з'являються інші ознаки несправності, потрібен терміновий ремонт і заміна блоку живлення на новий.

Ігнорування проблеми може привести до здуття і корозії акумулятора, що може сильно нашкодити iPhone.

Як розпізнати проблеми з акумулятором на iPhone

Зазвичай, проблема з батареєю активно проявляється, тому важливо помічати будь-які зміни в роботі акумулятора. Є кілька ознак, які дозволяють зробити висновок, що батареї потрібен терміновий ремонт:

Швидко розряджається телефон. Коли активне використання iPhone знижує рівень заряду - це нормально. Проблема, коли смартфон Apple розряджається сам по собі.

Не варто піддавати акумулятор сильному морозу, але при холодних погодних умовах він повинен тримати заряд так само, як при кімнатній температурі.

Зміна часу заряду батареї. Якщо раніше вона заряджала протягом певної кількості годин, а потім цей процес почав займати набагато більше або менше часу - це явна ознака проблеми.

Нагрівання задньої кришки iPhone. Зазвичай це служить досить серйозним сигналом про необхідність замінити блок, який відповідає за зарядку.  Телефон Apple стає теплим, а дуже гарячим і не помітити таке просто неможливо.

Деформація задньої кришки або дисплея. Коли починається роздуття або корозія батареї - це впливає на зовнішній вигляд iPhone, а на його екрані навіть можуть з'явитися тріщини.

Чому не варто замінювати акумулятор самостійно

Самостійний ремонт небажаний через ризик серйозних пошкоджень, але це не всіх зупиняє. Фахівці сервісних центрів часто стикаються з ситуаціями, коли, начитавшись в інтернеті порад, люди намагалися поміняти батарею і пошкодили все шлейфи і дроти, які тільки можна було зачепити. Не завжди після такого смартфон Apple взагалі підлягає відновленню.

Ще одна причина, по якій відремонтувати телефон можуть тільки професіонали з сервісу - вони можуть провести діагностику. Проблеми з зарядом не завжди пов'язані з самим блоком живлення, іноді це ознака інших поломок. Розпізнати їх самостійно практично неможливо, тому діагностика пристрою вузькопрофільним фахівцем дуже потрібна.

Пошкодувавши грошей на майстра, можна процедуру з мінімальною вартістю перетворити в ремонт з космічною ціною.

Переваги ремонту iPhone в «SMART-Service»

«SMART-Service» - це сервісний центр в самому центрі Одеси, який може гарантувати надійність своїх послуг.

Всі фахівці проявляють максимальну акуратність і уважність при проведенні діагностики що дозволяє з упевненістю говорити про надійність ремонту, після якого не виявляться приховані проблеми.

Що стосується вартості, то ціна на заміну акумулятора у різних пристроїв - від ноутбуків до телефонів - невелика. Дізнатися напевно, скільки коштує заміна батареї в конкретному випадку, можна безпосередньо у консультанта.

Ремонт і заміна акумулятора iPhone - фото 2
08.06.2016
Я очень благодарна вашей компании за высокое качество и высокие принципы работы. Приятно было сотрудничать на всех этапах работы. Желаю сохранить такое отношение к работе и клиентам. Мой IPhone снова трудится со смной:)
Елена
Ремонт і заміна акумулятора iPhone - фото 3
01.08.2017
Покупал зарядку для Dell. Доволен на все 100%. Все быстро, внимательно, все оригинальное, работает на ура. Спасибо, парни !)
Андрей