Ремонт побутової техніки

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт бытовой техники

Побутова техніка міцно увійшла до нашого життя. Ми вже не можемо без неї приготувати сніданок, зібратися або привести речі до ладу. Тому навіть через незначну несправність спізнюємося на роботу, не встигаємо зібрати дитину в школу або підготуватися до важливого заходу. Щоб така ситуація не вибила вас «з колії», замовте ремонт побутової техніки з виїздом майстра додому в сервісному центрі «SMART-Service».

Види побутової техніки, яку є сенс лагодити

Під побутовою технікою розуміють електричні механічні прилади, які виконують функції, пов'язані з приготуванням їжі, прибиранням і пранням білизни. Вона буває великою і дрібною. До великих апаратів відносяться холодильники, пральні машини, морозильні камери, кухонні плити й духові шафи, до дрібних – електрочайники, праски, зволожувачі повітря, тостери й так далі. Кожен з цих приладів спрощує нам життя, але при цьому не захищений від несправностей. Найчастіше користувачі скаржаться на те, що пристрій:

 • видає сторонні звуки й запахи,
 • не виконує свої прямі функції,
 • не реагує на натиснення кнопок,
 • перегрівається,
 • не включається,
 • б'є струмом і так далі.

При виявленні будь-якої з цих несправностей треба записатися на діагностику або викликати майстра додому. Він підкаже, чи доцільне відновлення пристрою або простіше купити нове.

Можливі причини несправності побутової техніки

Побутова техніка складається з безлічі механізмів і вузлів. Попри те, що їх робота впорядкована, будь-який несприятливий чинник може порушити систему. Цим чинником можуть бути скачки напруги, через яку плавляться дроти, перегорають електричні вилки, материнські плати й процесор. Це може статися при природному зносі, заводському браку і недотриманні правил експлуатації.

Переваги нашого сервісного центру

Сервісний центр «SMART-Service» робить кваліфіковані ремонтні послуги в Одесі. Наша команда складається з талановитих майстрів, у розпорядженні яких є високоточне устаткування й оригінальні запчастини. Замовляючи у нас ремонт побутової техніки, можете розраховувати на:

 • безкоштовну діагностику,
 • точне визначення причини несправності,
 • заміну дефектних деталей оригінальними,
 • доступні ціни,
 • зручні способи оплати.

Для запису на безкоштовну діагностику заповніть онлайн-форму, напишіть в чат або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Фото
08.06.2016
Я очень благодарна вашей компании за высокое качество и высокие принципы работы. Приятно было сотрудничать на всех этапах работы. Желаю сохранить такое отношение к работе и клиентам. Мой IPhone снова трудится со смной:)
Елена
Фото
20.02.2019
Обращался к вам впервые. Хочу сказать большое спасибо за быстрый ремонт моего телефона. Поставили новый корпус и отремонтировали динамики. Телефон стал выглядеть и работать как новый.
Боря