Ремонт комп'ютерів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт комп'ютерів
Зворотній дзвінок
Ремонт ПК

Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 250 грн
Установка Windows від 30 хв від 350 грн
Видалення вірусів від 20 хв від 450 грн
Відновлення даних від 30 хв від 350 грн
Профілактика (чистка системи охолодження, кулерів, заміна термопасти) від 20 хв від 400 грн
Заміна жорсткого диска - HDD / SSD від 20 хв від 400 грн
Ремонт материнської плати від 30 хв від 500 грн
Заміна / ремонт блоку живлення від 40 хв від 500 грн
Оновлення / відновлення прошивки BIOS від 30 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Сьогодні робота, навчання і дозвілля тісно пов'язані з комп'ютерами. Вони дозволяють вести документообіг, знаходити товари в інтернеті, оплачувати послуги й спілкуватися з друзями. Тому будь-яка несправність може надовго вибити «з колії». Запобігти серйозним збоям в роботі ПК допомагає регулярна діагностика і дотримання рекомендацій з експлуатації. Якщо навіть в цьому випадку не вдалося уникнути несправності техніки, зверніться в сервісний центр «SMART-Service» в Одесі. У нас доступна послуга замовлення ремонту комп'ютера з виїздом по Одесі, за допомогою якої можна прискорити процес і швидше повернути пристрій в лад з гарантією якості. Наші спеціалісти в Одесі справляються з широким спектром завдань, від чищення системи охолодження до перевстановлення ОС.

Ремонт комп'ютерів. Чи є сенс робити?

Як правило, комп'ютери ламаються несподівано. У таких ситуаціях користувач не думає про те, треба робити ремонт або ні. Адже на ПК можуть зберігатися важливі документи, фотографії й паролі. Терміновий ремонт комп'ютера може знадобитися, якщо:

 • ОС, зокрема, windows не завантажується,
 • немає реакції на включення і підключення зовнішнього накопичувача к комп'ютеру,
 • пристрій без причини вимикається і перезавантажується,
 • на екрані комп'ютера немає зображень,
 • на екрані з'являється вікно з вказівкою помилки,
 • пристрій шумить і видає нехарактерні звуки,
 • не працює відеокарта і так далі.

Про доцільність ремонту або переустановки windows можна замислитися тільки у тому випадку, якщо збіг термін гарантії експлуатації комп'ютера, якщо він морально або фізично застарів. Але навіть тоді бажано провести діагностику і зрозуміти причину несправності, щоб уникнути її в майбутньому.

Приклади несправностей, які зустрічаються найчастіше

Незалежно від бренду, терміну й умов експлуатації, користувачі комп'ютерів стикаються приблизно з однаковими проблемами. Найчастіше в сервісний центр поводяться зі скаргами на:

 • постійні гальмування і зависання,
 • повільне завантаження ОС (Windows, iOS),
 • відсутність реакції на зовнішні накопичувачі,
 • перегрівання системного блоку комп'ютера,
 • сторонні шуми,
 • збої в роботі USB і HDMI- портів,
 • часте спливання вікна з програмною помилкою.

Ці й інші несправності виникають внаслідок перегрівання компонентів ПК, частих перепадів напруги, механічних дій і неякісної зборки. Якщо в спробі заощадити користувач звернувся до недосвідченого майстра, він також має бути готовий до наслідків.Так проста завдача з чищення елементів комп'ютера від пилу може завершитися необхідністю комплектування ПК новими деталями на заміну тим, що вийшли з ладу.

Діагностика комп'ютерів

Зрозуміти, наскільки складним і дорогим буде ремонт, допомагає діагностика. Для цього майстри використовують високоточне устаткування, завдання якого полягає у виявленні несправності й причини, що викликала її. Збій в роботі комп'ютера може бути слідством:

 • запилювання мікросхем і роз'ємів,
 • окислення і вигорання контактів,
 • перегрівання комплектуючих,
 • некоректного заземлення,
 • нестабільності встановленого блоку живлення.

За результатами діагностики майстер приймає рішення про подальші маніпуляції. Іноді досить чищення компонентів ПК. У задавнених випадках потрібно замовити заміну запчастин комп'ютера.

Чи можна зробити все дешевше

На вартість діагностики й ремонту комп'ютера впливає складність несправності, репутація сервісного центру, терміновість замовлення і якість використовуваних запчастин. Заощадити вдається тільки на дрібних неполадках, з якими користувач може впоратися самостійно або за допомогою роликів в інтернеті.

Якщо збій пов'язаний з оперативною пам'яттю, жорстким диском, материнською платою або процесором комп'ютера, краще звернутися в сертифікований сервісний центр. Економія на запчастинах може стати причиною серйознішої несправності, яка зажадає дорогого ремонту.

Переваги нашого сервісного центру

«SMART-Service» – сервісний центр, що робить кваліфіковані ремонтні послуги в Одесі й інших містах України. Для цього ми зібрали команду дипломованих інженерів, які регулярно проходять професійні курси та тренінги. У їх розпорядженні є високоточне європейське устаткування, що дозволяє виявляти й усувати дефекти будь-якої складності. Ви можете замовити переустановку Windows, чищення системи охолодження, додавання комплектуючих до вашого комп'ютера та багато іншого з гарантією якості від наших спеціалістів в Одесі.

Замовляючи у нас діагностику і ремонт ПК, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • оперативне усунення проблеми,
 • установку оригінальних запчастин,
 • доступні ціни,
 • компетентне обслуговування.

Для отримання детальної інформації про наші послуги в Одесі та по Україні напишіть онлайн-консультантові або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Ремонт комп'ютерів - фото 3
10.11.2015
Отнесла в ваш сервис смартфон. Вскоре мне вернули рабочий телефон, подпаяли чтото. Денег не берут. Дорогие одесситы! В нашем городе с меня не взяли денег за ремонт телефона!!! Хотела оставить хотя бы 200гр. Не взяли!!! У меня нет слов, одни эмоции. Всю технику я буду ремонтировать только в этом центре. Ребята, спасибо большое.
Марченко Татьяна Анатольевна
Ремонт комп'ютерів - фото 4
04.03.2019
Хочу выразить благодарность сотрудникам этого центра за быстрый ремонт моей электронной книги. Дисплей не показывал ничего, теперь его работа налажена и я снова могу читать книги!
Taisiya