Ремонт техніки Sony

Sony: відправна точка до мрії

Біля витоків дуже багатьох знаменитих світових брендів часто стояли дві людини, які працюють в ідеальному тандемі: талановитий інженер і відмінний бізнесмен. Також сталося і зі всесвітньо відомою компанією Sony.

У 1946 році, в Японії, тільки відроджується після потрясінь, викликаних Другою світовою війною, що подає надії інженер Масару Ібука засновує зі своїм старим приятелем, Акіо Моріта, міні-фірму з нескромно гучною назвою «Tokyo Telecommunications Research Institute».

Першою розробкою геніальної пари стає приставка для радіоприймачів, що розширює можливості даного пристрою, за допомогою чого воно змогло «приймати» закордонні радіопрограми.

У 1958 компанія змінює назву на «Sony», як ми і знаємо їх сьогодні. У подальші роки вся увага була зосереджена на двох речах - інноваційні розробки і красиві бренди. Так з'явилися торгові марки, як суперпопулярні в широких масах - Vaio, Trinitron, Walkman, PlayStation, Cyber-shot, Bravia, Clie, так і ті, про існування яких відомо тільки фахівцям вузького профілю.

Місія Sony полягає не просто в прагненні створювати якісну прогресивну техніку, але ще і в тому, щоб з її допомогою надихати споживачів на нові відкриття.

Цифрова техніка Sony: хороша у всьому!

Прихильність компанії новим технологіям, створення різного контенту і корисних сервісів, нестримне прагнення до впровадження інноваційних рішень дозволяють фахівцям Sony постійно придумувати щось новеньке, багато в чому випереджаючи конкурентів на два-три кроки. Sony сьогодні - це:

  • професійна і побутова електроніка;
  • фінансові послуги;
  • ігрові приставки;
  • виробництво і продюсування кінокартин;
  • мобільні телефони і смартфони;
  • планшети і ноутбуки;
  • телевізори наступного покоління.


Сьогодні, приголомшливі розваги і дивовижні технології вже стали своєрідною візитною карткою Sony Corporation.

Sony стоїть біля витоків створення новітньої культури і неповторного досвіду.

«SMART-Service» - професійний сервісний центр Sony в Одесі


Наш сервіс центр в Одесі оснащений всім необхідним обладнанням першого класу для надточної діагностики та якісного ремонту техніки Соні, часто настільки складною і прогресивної, що вона вимагає до себе особливого підходу.

Ми не говоримо, що ми кращі - це стверджують сотні наших клієнтів, а також їхні друзі та близькі, яким вони нас радять!


У списку послуг нашого сервіс центру Sony ви завжди знайдете: