Ремонт iPhone 7

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт iPhone 7
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Ремонт Iphone 7
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 700 грн
Заміна дисплея 30 хв від 1450 грн
Заміна акумулятора 20 хв 600 грн
Заміна корпуса 40 хв 1650 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 940 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 1380 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 885 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 450 грн
Заміна динаміка 40 хв 610 грн
Заміна мікрофона 40 хв 665 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 450 грн
Заміна підсвітки дисплея 60 хв 800 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв 1270 грн
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв 1160 грн
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв 1270 грн
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки вмикання 30 хв 775 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв 1160 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Смартфон iPhone 7 - сучасний гаджет, який користується великою популярністю.  Виробники айФон 7 постаралися зробити його по-справжньому невразливим, тому число звернень в сервіс з несправностями невелика.  Але навіть така сучасна техніка схильна до руйнувань.  Найчастіше причиною стає неакуратне використання, але при своєчасному зверненні за ремонтом працездатність можна повністю відновити.

Сервісний центр «SMART-Service" в Одесі здійснює ремонт будь-якої складності.  В ремонті айФон 7 ми використовуємо оригінальні деталі і надаємо гарантії на виконану роботу. Також вас чекають доступні ціни та зручні строки виконання робіт.

Часті причини несправностей iPhone 7:

  • Волога - При попаданні вологи в корпус пристрою починаються процеси окислення і може статися замикання. З цим стикаються багато користувачів, які при контакті смартфона з водою намагаються висушити його на батареї або за допомогою фена. При зверненні в «СМАРТ-Сервіс" корпус смартфона розкривають, видаляють вологу і проводять повну діагностику для виключення несправностей;
  • Падіння і удари - Смартфон має тонкий корпус, тому так легко забути про нього, поклавши в задню кишеню джинсів. В результаті з'являються тріщини на дисплеї.  Усунути проблему можна шляхом заміни скла або всієї матриці, якщо несправність була серйозною. При падінні на екрані можуть утворитися тріщини, артефакти, сенсор може перестати працювати;
  • Домашні тварини - Нерідко в ремонт звертаються власники зі смартфонами, які  мають сліди зубів домашніх улюбленців.  Якщо ваш собака погриз смартфон, в нашому сервісі допоможуть відновити шлейф, дисплей, кнопки і зроблять рихтування корпуса;
  • Проблеми з акумулятором - При використанні зарядних пристроїв китайських виробників акумулятор смартфону поступово виходить з ладу.  Також при сильному нагріванні або охолодженні акумулятор може роздутися.  Якщо вчасно його не замінити, він може пошкодити начинку смартфона.

Міняти матрицю або дисплей?

Виробники в збірці екрану використовують модуль, що складається з матриці, сенсора, підсвічування і кріпильної рамки.  Це цілісна система, тому при виході з ладу одного компонента, потрібно заміна інших.  У деяких випадках за допомогою спеціального обладнання можна від'єднати скло і встановити нове.  Але в процесі зіставлення деталей і видалення прошарків повітря можна нашкодити і матриці, в результаті чого повна заміна буде неминуча.


Сервісний центр «SMART-Service" здійснює ремонт будь-якої складності.  Ми працюємо з усіма моделями айФон.  Наші майстри використовують в роботі професійну техніку та оригінальні запчастини.  На всі види послуг надається гарантія і встановлена ​​доступна ціна.  Уточнити вартість і задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісному центрі в Одесі.

Ремонт iPhone 7 - фото 3
06.11.2018
Заказывала зарядное устройство для ноутбука HP ProBook 6560b. Быстро перезвонили, все согласовали, наличие и цена соответствовали заявленными на сайте, также быстро доставили. Огромное спасибо и удачи!
Светлана
Ремонт iPhone 7 - фото 4
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия