Ремонт iPhone 7

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 2300 грн
Заміна дисплея 30 хв від 800 грн
Заміна акумулятора 20 хв 500 грн
Заміна корпусу 40 хв от 450 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 400 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 400 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 350 грн
Заміна шлейфу зарядки 40 хв 450 грн
Заміна динаміка 40 хв 350 грн
Замена микрофона 40 хв 350 грн
Заміна шлейфу кнопок гучності 30 хв 450 грн
Заміна підсвічування дисплея 60 хв 800 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряду Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після залиття рідиною від 30 хв уточнювати
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки включення 30 хв уточнювати
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Смартфон iPhone 7 - сучасний гаджет, який користується великою популярністю.  Виробники айФон 7 постаралися зробити його по-справжньому невразливим, тому число звернень в сервіс з несправностями невелика.  Але навіть така сучасна техніка схильна до руйнувань.  Найчастіше причиною стає неакуратне використання, але при своєчасному зверненні за ремонтом працездатність можна повністю відновити.

Сервісний центр «SMART-Service" в Одесі здійснює ремонт будь-якої складності.  В ремонті айФон 7 ми використовуємо оригінальні деталі і надаємо гарантії на виконану роботу. Також вас чекають доступні ціни та зручні строки виконання робіт.

Часті причини несправностей iPhone 7:

  • Волога - При попаданні вологи в корпус пристрою починаються процеси окислення і може статися замикання. З цим стикаються багато користувачів, які при контакті смартфона з водою намагаються висушити його на батареї або за допомогою фена. При зверненні в «СМАРТ-Сервіс" корпус смартфона розкривають, видаляють вологу і проводять повну діагностику для виключення несправностей;
  • Падіння і удари - Смартфон має тонкий корпус, тому так легко забути про нього, поклавши в задню кишеню джинсів. В результаті з'являються тріщини на дисплеї.  Усунути проблему можна шляхом заміни скла або всієї матриці, якщо несправність була серйозною. При падінні на екрані можуть утворитися тріщини, артефакти, сенсор може перестати працювати;
  • Домашні тварини - Нерідко в ремонт звертаються власники зі смартфонами, які  мають сліди зубів домашніх улюбленців.  Якщо ваш собака погриз смартфон, в нашому сервісі допоможуть відновити шлейф, дисплей, кнопки і зроблять рихтування корпуса;
  • Проблеми з акумулятором - При використанні зарядних пристроїв китайських виробників акумулятор смартфону поступово виходить з ладу.  Також при сильному нагріванні або охолодженні акумулятор може роздутися.  Якщо вчасно його не замінити, він може пошкодити начинку смартфона.

Міняти матрицю або дисплей?

Виробники в збірці екрану використовують модуль, що складається з матриці, сенсора, підсвічування і кріпильної рамки.  Це цілісна система, тому при виході з ладу одного компонента, потрібно заміна інших.  У деяких випадках за допомогою спеціального обладнання можна від'єднати скло і встановити нове.  Але в процесі зіставлення деталей і видалення прошарків повітря можна нашкодити і матриці, в результаті чого повна заміна буде неминуча.


Сервісний центр «SMART-Service" здійснює ремонт будь-якої складності.  Ми працюємо з усіма моделями айФон.  Наші майстри використовують в роботі професійну техніку та оригінальні запчастини.  На всі види послуг надається гарантія і встановлена ​​доступна ціна.  Уточнити вартість і задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісному центрі в Одесі.

Фото
13.09.2016
Половина сервисов Одессы отказывались брать данную работу, а половина увенчалась сломанной флешкой и симкартой (Смарт сервис принялся сделать. Не думал что у них получится т.к. все надежды уже ушли… но ДА, они сделали это, качественно, быстро и надежно! Советую Всем! Тут сидят лучшие мастера Одессы!
Александр
Фото
06.07.2017
Хочу поделится положительным отзывом о данном С. Ц. Ремонтировал у них ноут sony vaio (проблема с тач падом и не работающим переключателем между дискретным видиком и интегрированным). Данный ноут был после падения и ремонта в другом С. Ц. Ребята со смарта его внимательно осмотрели и выполнили качественный ремонт в кротчайшие сроки, в то время как другой СЦ начал рассказывать сказки про проблему с драйверами. Ребята, огромный вам респект, в будущем буду приносить технику только в смарт сервис.
Евгений Москвяк