Ремонт тепловізорів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт тепловізорів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт тепловізорів у сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Діагностика тепловізора безкоштовно
Ремонт тепловізорів  450 грн

Тепловізори використовуються для вимірювання температури неживих та живих об'єктів, для пошуку несправностей з метою подальшого ремонту аудіо та відеотехніки, автомобілів, у будівництві тощо. Однак і самі ці пристрої, навіть високої вартості, можуть вийти з ладу. Що робити в цьому випадку? Зараз ми й розберемося.

Основні причини несправності тепловізорів

Судячи з відгуків, серед найпоширеніших причин виходу з ладу даних пристроїв можна виділити такі:

  • проблема з живленням або акумулятором;
  • об'єктив неправильно відображає зображення (показує його не повністю або зі спотвореннями);
  • не працює панель керування пристрою;
  • система сенсора працює некоректно.

Є тепловізори, які мають вищу ціну у магазинах Одеси чи інших міст України. Вони можуть мати можливість підключення до персонального комп'ютера для діагностики пристрою. В іншому ж визначити де саме виникла проблема досить складно і це вимагає звернення до фахівців сервісного центру за ремонтом.

Через це ламаються тепловізори

Якщо застосовувати тепловізор суворо за призначенням та згідно з інструкцією, то шанс його швидкого виходу з ладу не надто великий. Однак цей пристрій використовують у різних і часом наближених до екстремальних умов, тому гарантувати його збереження досить складно.

Щоб апарат прослужив якомога довше, слід дуже уважно поставитися до запобігання його падінням. Для цього використовуйте спеціальні шнурки та чохли. Всього одне серйозне механічне пошкодження здатне деактивувати гарантію тепловізора і вивести його з ладу, через що вам доведеться платити повну ціну за його ремонт.

Також не слід використовувати його в непризначених для цього обставинах, наприклад, в умовах підвищених температур, вологості, тиску тощо. Це може призвести до утворення засвітів на матриці пристрою. Як бачите, недорогий апарат, призначений, наприклад, для діагностики автомобілів, не можна використовувати для перевірки гарячих печей, вологих саун тощо.

Також тепловізори не надто довговічні пристрої. Навіть у якісних виробів високої вартості з часом виходять з ладу деякі особливо чутливі компоненти. Найчастіше вони підлягають заміні, тому немає нічого критичного.

Ціна ремонту таких пристроїв в Одесі не завжди є високою. Якщо йдеться про щось не надто технічно складне, на кшталт заміни wi-fi модуля або usb роз'ємів, то вартість буде несуттєва, а ось заміна або ремонт енкодера, або корекція зображення у видошукачі обійдеться вже дорожче.

Чому варто звернутися за обслуговуванням тепловізорів до сервісного центру Smart Service в Одесі

Smart Service є одним із найбільших та найвідоміших сервісних центрів на півдні України. Понад 12 років ми обслуговуємо клієнтів з Одеси та інших міст нашої країни. Ми швидко і недорого здійснюємо не тільки ремонт тепловізорів, але також ремонт ноутбуків, смартфонів, дрібної та великої побутової техніки та інших пристроїв. Багато відгуків, відмінні ціни та гарантія на всі послуги підкреслює високу якість нашого сервісу.

Ремонт тепловізорів - фото 2
28.08.2017
Я с Белгорода-Днестровского. Поломался ноутбук, черный экран при включении. У меня в городе сказали - купить новый. Решила отвезти в «SMART-Service» на диагностику. Через 3 часа перезвонили, сообщили причину и варианты ремонта, внесла аванс и на следующий день забрала рабочий ноутбук с замененной видеокартой. Спасибо за скорость и качество работы, а так же за внимательное обращение с клиентами.
Елена Ямбаршева
Ремонт тепловізорів - фото 3
25.09.2018
Огромнейшее спасибо смарт сервису за качественные услуги, граммотную консультацию и просто человеческое отношение к своим клиентам! Отдавала в ремонт планшет mi pad2, очень быстрот выявили и исправили все неполадки!
Ирина