ᐉ Збірка комп'ютера на замовлення в Одесі - Зібрати ПК за низькими цінами, якість і гарантія в СЦ Smart-service ᐉ Збірка комп'ютера на замовлення в Одесі - Зібрати ПК за низькими цінами, якість і гарантія в СЦ Smart-service

Збірка комп'ютера на замовлення

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Збірка комп'ютера на замовлення
Зворотній дзвінок

Ціни на збірку комп'ютера на замовлення в Одесі

Найменування послуги Час ремонту Ціна
Офісний комп'ютер Від 1 до 3 днів від 300 $
Домашній комп'ютер від 500 $
Ігровий комп'ютер от 700 $
Комп'ютер для професійних задач від 700 $

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Якщо вам потрібен новий комп'ютер, ви можете купити готовий або зібрати його з окремих компонентів. Для кожного з цих підходів характерна своя ціна, а також цілий ряд плюсів і мінусів. Сервісний центр SMART-Service в Одесі ремонтує і збирає комп'ютери будь-якої складності. Пропонуємо дізнатися все про особливості самостійної збірки.

Готова конфігурація або збірка?

Розглянемо позитивні і негативні сторони цих двох варіантів покупки в розрізі вартості, умов гарантії і якості комплектуючих.

Ціна. За підрахунками самостійна збірка обходиться на 10-15% дешевше, ніж покупка готового рішення. У вартість вже зібраного системного блоку входить встановлена ​​виробником націнка на роботу. Крім цього при окремому підборі ви можете вибирати комплектуючі, ціна яких вас задовольнить. У випадку з готовим рішенням така можливість не надається.

Умови гарантії. У разі поломки системного блоку, який знаходиться на гарантії, ви можете принести його цілком в сервісний центр, де майстри самі з'ясують причину поломки. Якщо ви зібрали комп'ютер з окремих елементів, то на кожну деталь пропонується окрема гарантія.

Тому принести весь системний блок в центр гарантійного обслуговування буде неправильно, і вам доведеться з'ясовувати причину поломки і працювати вже з окремою, що вийшла з ладу деталлю. Але у можливості часткового ремонту є свої плюси - ви можете швидко замінити деталь, не складаючи весь комп'ютер в ремонт і не чекаючи, коли його повернуть.

Якість комплектуючих. При самостійному виборі елементів ви зможете вибрати все характеристики під себе, з огляду на цілі використання техніки. Готові ж рішення не завжди уявляють необхідний набір характеристик.

Класифікація комп'ютерів за призначенням

Залежно від цілей, для яких вам потрібно техніка, варіюються характеристики відеокарти і процесора, обсяг пам'яті, тип материнської плати, блоку живлення і навіть дизайн корпусу.

Персональні ПК

Мають базовими характеристиками, їх купують для домашнього користування або оснащення робочого місця. Головні їх якості - це надійність і доступна ціна. Продуктивність і можливість роботи зі спеціальними програмами відводиться на другий план. На таких ПК не потрібно виконання важких операцій, найчастіше на них проводиться робота з офісним пакетом ПО, їх використовують для перегляду фільмів, прослуховування музики і зберігання файлів.

Професійні моделі

Повинні володіти підвищеними характеристиками продуктивності, тому в них робиться ставка на більший обсяг пам'яті, забезпечення можливості для її розширення і посилення системи охолодження. До таких моделей належать машини для архітекторів, програмістів, 3D дизайнерів.

Геймерські ПК

Ігрові моделі відрізняються високою продуктивністю і можливістю безперебійної роботи з ресурсоємними програмами. В їх складанні в першу чергу робиться ставка на якість відеокарти і процесора.

Сервісний центр SMART-Service допоможе вам зібрати комп'ютер, який повністю відповідатиме поставленим робочим завданням, вашим побажанням за вартістю, дизайну і розмірам.

Послуга збірки включає:

  • підбір і тестування комплектуючих;

  • збірка елементів;

  • тестування готового ПК;

  • встановлення та налаштування ОС за бажанням замовника;

  • підготовка документів на покупку і гарантії;

  • упаковка.

Ми маємо в своєму розпорядженні великим складом оригінальних деталей, які дозволять зібрати будь-яку машину для вас.

Збірка комп'ютера на замовлення - фото 3
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь
Збірка комп'ютера на замовлення - фото 4
29.11.2016
Принес ps3 на даунгрейд, сделали быстро и качественно. И ко всему прочему сонька начала работать тихо и перестала греться.
Нев Михаил