ᐉ Збірка комп'ютера на замовлення в Одесі - Зібрати ПК за низькими цінами, якість і гарантія в СЦ Smart-service ᐉ Збірка комп'ютера на замовлення в Одесі - Зібрати ПК за низькими цінами, якість і гарантія в СЦ Smart-service

Збірка комп'ютера на замовлення

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Збірка комп'ютера на замовлення
Зворотній дзвінок

Ціни на збірку комп'ютера на замовлення в Одесі

Найменування послуги Час ремонту Ціна
Офісний комп'ютер Від 1 до 3 днів від 300 грн.
Домашній комп'ютер від 500 грн.
Ігровий комп'ютер від 700 грн.
Комп'ютер для професійних задач від 700 грн.

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Якщо вам потрібен новий комп'ютер, ви можете купити готовий або зібрати його з окремих компонентів. Для кожного з цих підходів характерна своя ціна, а також цілий ряд плюсів і мінусів. Сервісний центр SMART-Service в Одесі ремонтує і збирає комп'ютери будь-якої складності. Пропонуємо дізнатися все про особливості самостійної збірки.

Готова конфігурація або збірка?

Розглянемо позитивні і негативні сторони цих двох варіантів покупки в розрізі вартості, умов гарантії і якості комплектуючих.

Ціна. За підрахунками самостійна збірка обходиться на 10-15% дешевше, ніж покупка готового рішення. У вартість вже зібраного системного блоку входить встановлена ​​виробником націнка на роботу. Крім цього при окремому підборі ви можете вибирати комплектуючі, ціна яких вас задовольнить. У випадку з готовим рішенням така можливість не надається.

Умови гарантії. У разі поломки системного блоку, який знаходиться на гарантії, ви можете принести його цілком в сервісний центр, де майстри самі з'ясують причину поломки. Якщо ви зібрали комп'ютер з окремих елементів, то на кожну деталь пропонується окрема гарантія.

Тому принести весь системний блок в центр гарантійного обслуговування буде неправильно, і вам доведеться з'ясовувати причину поломки і працювати вже з окремою, що вийшла з ладу деталлю. Але у можливості часткового ремонту є свої плюси - ви можете швидко замінити деталь, не складаючи весь комп'ютер в ремонт і не чекаючи, коли його повернуть.

Якість комплектуючих. При самостійному виборі елементів ви зможете вибрати все характеристики під себе, з огляду на цілі використання техніки. Готові ж рішення не завжди уявляють необхідний набір характеристик.

Класифікація комп'ютерів за призначенням

Залежно від цілей, для яких вам потрібно техніка, варіюються характеристики відеокарти і процесора, обсяг пам'яті, тип материнської плати, блоку живлення і навіть дизайн корпусу.

Персональні ПК

Мають базовими характеристиками, їх купують для домашнього користування або оснащення робочого місця. Головні їх якості - це надійність і доступна ціна. Продуктивність і можливість роботи зі спеціальними програмами відводиться на другий план. На таких ПК не потрібно виконання важких операцій, найчастіше на них проводиться робота з офісним пакетом ПО, їх використовують для перегляду фільмів, прослуховування музики і зберігання файлів.

Професійні моделі

Повинні володіти підвищеними характеристиками продуктивності, тому в них робиться ставка на більший обсяг пам'яті, забезпечення можливості для її розширення і посилення системи охолодження. До таких моделей належать машини для архітекторів, програмістів, 3D дизайнерів.

Геймерські ПК

Ігрові моделі відрізняються високою продуктивністю і можливістю безперебійної роботи з ресурсоємними програмами. В їх складанні в першу чергу робиться ставка на якість відеокарти і процесора.

Сервісний центр SMART-Service допоможе вам зібрати комп'ютер, який повністю відповідатиме поставленим робочим завданням, вашим побажанням за вартістю, дизайну і розмірам.

Послуга збірки включає:

  • підбір і тестування комплектуючих;

  • збірка елементів;

  • тестування готового ПК;

  • встановлення та налаштування ОС за бажанням замовника;

  • підготовка документів на покупку і гарантії;

  • упаковка.

Ми маємо в своєму розпорядженні великим складом оригінальних деталей, які дозволять зібрати будь-яку машину для вас.

Збірка комп'ютера на замовлення - фото 3
15.02.2016
Не работала кнопка включения на гелекси нот, сделали все быстро. Очень доволен работой и результатом, надеюсь в ближайшее время проблемы с кнопкой не будет. Спасибо.
Артур
Збірка комп'ютера на замовлення - фото 4
12.02.2016
Достойный сервис. В очень короткие сроки отремонтировали мой телефон iPhone 5. В предыдущих сервисах не брались за ремонт ссылаясь на замену платы. У мастеров smart service получилось, очень благодарна им. Приятные ребята на приемке, все объяснили четко и лаконично. Всем советую!
Юлия