Ремонт моніторів Samsung

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт моніторів Samsung
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 150 грн
Ремонт блоку живлення від 40 хв від 350 грн
Ремонт інвертора від 50 хв від 400 грн
Відновлення прошивки flash-пам'яті від 30 хв від 250 грн
Ремонт плати матриці від 30 хв від 300 грн
Ремонт материнської плати від 40 хв від 400 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 60 хв від 500 грн
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Продукція компанії Samsung користується великою популярністю не тільки в Україні, а й в усьому світі. Компанія зарекомендувала себе як виробник техніки для дому та офісів, яка справно працює протягом багатьох років. Особливим попитом користуються монітори Samsung.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів Samsung

Компанія Samsung в своїй роботі прагне використовувати новітні технології, покликані зробити процес користування технікою простішим і комфортним. При цьому продукція відрізняється сучасним ультрамодним дизайном, що виділяє її на тлі обладнання інших компаній.

Сьогодні серед українців користуються популярністю сучасні моделі моніторів Samsung: S24D300HS, Curved C27F591 ° F, S24E391HL і інші. Вони розрізняються не тільки ціною і розмірами, а й іншими характеристиками, які визначають функціональність обладнання і якість зображення.

Типові несправності

Якщо техніка не подає ознак життя, або ви помітили зміни в якості зображення, є сенс говорити про несправність обладнання.

Техніка може вийти з ладу з різних причин:

  • механічні пошкодження (падіння, удари);
  • тривале використання;
  • перепади напруги в мережі.

Про наявність несправності говорять певні симптоми, які можуть бути типовими як для техніки Samsung, так і для продукції інших виробників:

LED або LCD монітор не включається, не реагує при натисканні на кнопки управління або включається, але не відразу. Швидше за все, причина криється в блоці живлення. Типовими симптомами можуть бути стан, при якому екран сам гасне або блимає, вимикається самостійно.

Зображення спотворене (на ньому помітні вертикальні смуги або горизонтальні смуги, плями) або відсутнє. При цьому може бути знижена яскравість. Частими бувають несправності, при яких зображення є, але немає підсвічування, що говорить про вихід з ладу інвертора або ламп.

Обладнання працює шумно, з перешкодами або навіть вібрацією.

При виявленні таких симптомів і артефактів на дисплеї необхідно звертатися за допомогою в сервісний центр, де за доступною ціною вам зможуть провести ремонт рідкокристалічної техніки з гарантією якості.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту

Щоб обладнання не виходило з ладу, необхідно з ним поводитися правильно - не упускати і не бити, перевозити в спеціальній упаковці, очищати матрицю РК для монітора за допомогою спеціальних гігієнічних засобів.

У разі несправності необхідно проводити ремонт обладнання в спеціальних сервісах. Чому? Щоб техніка працювала справно, слід вибирати тільки оригінальні деталі - матрицю для монітора, блок живлення, елементи підсвічування і інші. Так ви зумієте подовжити термін служби обладнання і забезпечите його належну роботу.

Переваги ремонту в СЦ SMART-Service в Одесі

SMART-Service - один з провідних сервіс-центрів по ремонту моніторів в Одесі і всій південній частині України. Наша команда - це досвідчені майстри, які проводять комплексну діагностику і точний ремонт обладнання, гарантуючи якість всіх виконуваних робіт і доступну вартість послуг.

Ремонт моніторів Samsung - фото 2
06.07.2017
Хочу поделится положительным отзывом о данном С. Ц. Ремонтировал у них ноут sony vaio (проблема с тач падом и не работающим переключателем между дискретным видиком и интегрированным). Данный ноут был после падения и ремонта в другом С. Ц. Ребята со смарта его внимательно осмотрели и выполнили качественный ремонт в кротчайшие сроки, в то время как другой СЦ начал рассказывать сказки про проблему с драйверами. Ребята, огромный вам респект, в будущем буду приносить технику только в смарт сервис.
Евгений Москвяк
Ремонт моніторів Samsung - фото 3
20.07.2016
Спасибо огромное, сделали все быстро качественно. За не профильный ремонт от жены отдельное спасибо.
Юрий