Ремонт моніторів Samsung

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Продукція компанії Samsung користується великою популярністю не тільки в Україні, а й в усьому світі. Компанія зарекомендувала себе як виробник техніки для дому та офісів, яка справно працює протягом багатьох років. Особливим попитом користуються монітори Samsung.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів Samsung

Компанія Samsung в своїй роботі прагне використовувати новітні технології, покликані зробити процес користування технікою простішим і комфортним. При цьому продукція відрізняється сучасним ультрамодним дизайном, що виділяє її на тлі обладнання інших компаній.

Сьогодні серед українців користуються популярністю сучасні моделі моніторів Samsung: S24D300HS, Curved C27F591 ° F, S24E391HL і інші. Вони розрізняються не тільки ціною і розмірами, а й іншими характеристиками, які визначають функціональність обладнання і якість зображення.

Типові несправності

Якщо техніка не подає ознак життя, або ви помітили зміни в якості зображення, є сенс говорити про несправність обладнання.

Техніка може вийти з ладу з різних причин:

  • механічні пошкодження (падіння, удари);
  • тривале використання;
  • перепади напруги в мережі.

Про наявність несправності говорять певні симптоми, які можуть бути типовими як для техніки Samsung, так і для продукції інших виробників:

LED або LCD монітор не включається, не реагує при натисканні на кнопки управління або включається, але не відразу. Швидше за все, причина криється в блоці живлення. Типовими симптомами можуть бути стан, при якому екран сам гасне або блимає, вимикається самостійно.

Зображення спотворене (на ньому помітні вертикальні смуги або горизонтальні смуги, плями) або відсутнє. При цьому може бути знижена яскравість. Частими бувають несправності, при яких зображення є, але немає підсвічування, що говорить про вихід з ладу інвертора або ламп.

Обладнання працює шумно, з перешкодами або навіть вібрацією.

При виявленні таких симптомів і артефактів на дисплеї необхідно звертатися за допомогою в сервісний центр, де за доступною ціною вам зможуть провести ремонт рідкокристалічної техніки з гарантією якості.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту

Щоб обладнання не виходило з ладу, необхідно з ним поводитися правильно - не упускати і не бити, перевозити в спеціальній упаковці, очищати матрицю РК для монітора за допомогою спеціальних гігієнічних засобів.

У разі несправності необхідно проводити ремонт обладнання в спеціальних сервісах. Чому? Щоб техніка працювала справно, слід вибирати тільки оригінальні деталі - матрицю для монітора, блок живлення, елементи підсвічування і інші. Так ви зумієте подовжити термін служби обладнання і забезпечите його належну роботу.

Переваги ремонту в СЦ SMART-Service в Одесі

SMART-Service - один з провідних сервіс-центрів по ремонту моніторів в Одесі і всій південній частині України. Наша команда - це досвідчені майстри, які проводять комплексну діагностику і точний ремонт обладнання, гарантуючи якість всіх виконуваних робіт і доступну вартість послуг.

Фото
10.11.2015
Отнесла в ваш сервис смартфон. Вскоре мне вернули рабочий телефон, подпаяли чтото. Денег не берут. Дорогие одесситы! В нашем городе с меня не взяли денег за ремонт телефона!!! Хотела оставить хотя бы 200гр. Не взяли!!! У меня нет слов, одни эмоции. Всю технику я буду ремонтировать только в этом центре. Ребята, спасибо большое.
Марченко Татьяна Анатольевна
Фото
14.01.2016
Необходимо было восстановить на телефоне потерянную информацию. Восстановили больше чем ожидал. Очень быстро и профессионально. Спасибо большое)
Александр