Ремонт моніторів ASUS

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт моніторів ASUS
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 150 грн
Ремонт блоку живлення від 40 хв від 350 грн
Ремонт інвертора від 50 хв від 400 грн
Відновлення прошивки flash-пам'яті від 30 хв від 250 грн
Ремонт плати матриці від 30 хв від 300 грн
Ремонт материнської плати від 40 хв від 400 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 60 хв від 500 грн
Заміна системних роз'ємів, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Якщо ви заглянете в магазин побутової, аудіо- та відеотехніки і запитайте про те, які монітори користуються особливою популярністю серед покупців, консультанти покажуть вам продукцію компанії ASUS. Таке обладнання відомо не тільки надійною роботою і довговічністю, але і якістю зображення.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів ASUS

Компанія випускає ряд LCD і LED обладнання, найбільш популярними моделями є ROG Swift PG348Q, VX229H, VC239H і інші. Вони відрізняються такими параметрами, як розширення, тип матриці для монітора, інтерфейс, що дозволяє використовувати обладнання для різних цілей.

Типові несправності

Під впливом зовнішніх або внутрішніх факторів рідкокристалічні монітори ASUS можуть виходити з ладу. При несправності комплектуючих елементів (блоку живлення, плати інвертора та інших) ви можете помітити певні симптоми:

  • обладнання не включається або включається не відразу;
  • екран гасне, вимикається, блимає;
  • не працюють кнопки управління;
  • відсутнє зображення, при цьому підсвічування працює;
  • з'явилися вертикальні смуги;
  • немає зображення і немає підсвічування (яскравості).

Якщо на дисплеї з'явилися такі артефакти, як горизонтальні смуги, биті пікселі і плями, несправність має механічний характер, тобто вона виникла через пошкодження матриці для монітора. У деяких випадках таке обладнання може не підлягати ремонту.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту

Щоб уникнути таких неприємностей, слід правильно доглядати за рідкокристалічним обладнанням ASUS - перевозити його в спеціальних коробках, використовувати гігієнічні набори для очищення від пилу і бруду.

Якщо ж з ладу вийшли або були пошкоджені комплектуючі деталі, не обійтися без професійного сервісу. РК монітор ASUS краще віднести в сервісний центр, щоб майстер зміг провести діагностику обладнання, виявити характер несправності, підібрати оригінальні комплектуючі та провести якісний ремонт.

Переваги ремонту в сервісному центрі SMART-Service

SMART-Service - це команда досвідчених фахівців, що надають надійний сервіс по ремонту моніторів, планшетів, ноутбуків і інших видів техніки в Одесі. Ми прагнемо знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта, проводимо всі роботи швидко і за доступними цінами.

У нашому арсеналі представлений великий вибір оригінальних комплектуючих ASUS, які ми поставляємо з Європи за ціною від виробника. Це означає, що ціна ремонту буде максимально вигідною для вас.

Для отримання більш докладної інформації ви можете звернутися до менеджерів SMART-Service в Одесі.

Ремонт моніторів ASUS - фото 2
12.07.2017
Привезла в ремонт свой ноут ASUS, с проблемой отключения его под нагрузкой, плюс неудачная переустановка системы и сильные повреждения нижней части корпуса, попросила сделать диагностику, боялась, что поломка серьезнее, на четвертый день ноутбук забрала домой как новенький, с родным восстановленным корпусом, обошлось вполне приемлемо даже по стоимости, думаю, что теперь на чистку и профилактику я теперь знаю куда возить свой ноут. Спасибо за быструю и качественную работу, хотя знаю, что забрать могла его на день раньше.
Ольга
Ремонт моніторів ASUS - фото 3
14.07.2019
Отличный сервисный центр и я рад, что обратился именно к вам. теперь мой телефон работает и выглядит как новый. Новый корпус поставили аккуратно и починили динамики. Остался доволен произведенным ремонтом. После того, как ваши сотрудники поработали, на планшете снова стала работать камера. Не зависает и фотографии четкие!
Василий