Ремонт моніторів ASUS

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Якщо ви заглянете в магазин побутової, аудіо- та відеотехніки і запитайте про те, які монітори користуються особливою популярністю серед покупців, консультанти покажуть вам продукцію компанії ASUS. Таке обладнання відомо не тільки надійною роботою і довговічністю, але і якістю зображення.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів ASUS

Компанія випускає ряд LCD і LED обладнання, найбільш популярними моделями є ROG Swift PG348Q, VX229H, VC239H і інші. Вони відрізняються такими параметрами, як розширення, тип матриці для монітора, інтерфейс, що дозволяє використовувати обладнання для різних цілей.

Типові несправності

Під впливом зовнішніх або внутрішніх факторів рідкокристалічні монітори ASUS можуть виходити з ладу. При несправності комплектуючих елементів (блоку живлення, плати інвертора та інших) ви можете помітити певні симптоми:

  • обладнання не включається або включається не відразу;
  • екран гасне, вимикається, блимає;
  • не працюють кнопки управління;
  • відсутнє зображення, при цьому підсвічування працює;
  • з'явилися вертикальні смуги;
  • немає зображення і немає підсвічування (яскравості).

Якщо на дисплеї з'явилися такі артефакти, як горизонтальні смуги, биті пікселі і плями, несправність має механічний характер, тобто вона виникла через пошкодження матриці для монітора. У деяких випадках таке обладнання може не підлягати ремонту.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту

Щоб уникнути таких неприємностей, слід правильно доглядати за рідкокристалічним обладнанням ASUS - перевозити його в спеціальних коробках, використовувати гігієнічні набори для очищення від пилу і бруду.

Якщо ж з ладу вийшли або були пошкоджені комплектуючі деталі, не обійтися без професійного сервісу. РК монітор ASUS краще віднести в сервісний центр, щоб майстер зміг провести діагностику обладнання, виявити характер несправності, підібрати оригінальні комплектуючі та провести якісний ремонт.

Переваги ремонту в сервісному центрі SMART-Service

SMART-Service - це команда досвідчених фахівців, що надають надійний сервіс по ремонту моніторів, планшетів, ноутбуків і інших видів техніки в Одесі. Ми прагнемо знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта, проводимо всі роботи швидко і за доступними цінами.

У нашому арсеналі представлений великий вибір оригінальних комплектуючих ASUS, які ми поставляємо з Європи за ціною від виробника. Це означає, що ціна ремонту буде максимально вигідною для вас.

Для отримання більш докладної інформації ви можете звернутися до менеджерів SMART-Service в Одесі.

Фото
25.09.2015
Спасибо большое, ремонтировали электронную книгу, очень быстро и качественно. Мне кажется, на Канатной 80 лучший сервисный центр в городе в каком я была.
Анастасия
Фото
20.02.2019
Спасибо вам за хорошее обслуживание. Чинили электронную книгу, у меня перестала работать подсветка и вы быстро смогли исправить данную проблему. Теперь устройство работает отлично.
Ростислав