Ремонт мобільних телефонів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Ремонт мобільних телефонів
Зворотній дзвінок
Ремонт мобильных телефонов

Ціни на ремонт мобільних телефонів і смартфонів в Одесі

Найменування послуги Час ремонту Ціна
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 100 грн
Заміна акумулятора (батареї) від 10 хв від 100 грн
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 300 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 220 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 250 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 310 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів від 40 хв від 320 грн
Складний електричний ремонт BGA мікросхем від 60 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

У сучасному житті, якщо зламався телефон або смартфон - ви залишаєтеся буквально як «без рук». Безумовно, завжди можна замінити апарат. Але! По-перше, на ньому можуть бути надзвичайно важливі контакти та дані, втратити які - величезна проблема для власника девайса. По-друге, висока вартість: якщо ви купили дорогий телефон, нерозумно його просто викинути. Для розв'язання цих проблем і існує професійний терміновий ремонт мобільних телефонів і ремонт смартфонів в Одесі «SMART-Service».

Смартфони стали частиною нашого життя, дозволивши увесь час залишатися на зв'язку, бути в курсі новин, фіксувати на фото або відео цікаві моменти. Тому будь-який збій в системі телефону стає справжньою трагедією. Проте це не означає, що треба відразу ж бігти купувати новий телефон. Більшість несправностей можна усунути швидше за допомогою ремонту, ніж доїхати до магазину й оформити купівлю. Для цього треба терміново звернутися за послугою ремонту в сервісний центр «SMART-Service». Ми готові розв'язати проблему будь-якої складності за доступною вартістю, провести ремонт й прокачати будь-який пристрій на iOS і Android. Для цього ми маємо все необхідне обладнання для ремонту вашого телефону від будь-якої несправності: від мікросхем і плат до роз'ємів.

Ремонт телефону в Одесі

Користувачі Одеси, Києва, Дніпра або іншого міста України постають перед однаковими труднощами в роботі телефону. Але швидкість усунення несправності апарату залежить від того, наскільки швидко вони звертаються за послугою ремонту в сервісний центр за ремонтом. Майстри «SMART-Service» займаються діагностикою, обслуговуванням ремонтом техніки Apple, Samsung і інших брендів. У нашому розпорядженні є сучасний інвентар, високотехнологічне устаткування і запчастини, які дозволяють терміново виявити й усунути збій в роботі телефону і це за невисокої вартості. Ми займаємося відновленням мікросхем, плат, роз'ємів та інших деталей телефону як за допомогою простої заміни, так і ремонту методом паяння.

Основні проблеми з мобільною технікою

З кожним роком мобільні телефони стають усе більш продуктивними. Проте, попри вдосконалену конструкцію, жоден гаджет не захищений від несправностей й може потребувати ремонту або відновлення. Рано чи пізно користувачеві доводиться стикатися з наступними проблемами:

 • збій в роботі сенсорного дисплея телефону,
 • смуги на екрані (зіпсоване зображення),
 • несправність динаміків телефону,
 • постійне перезавантаження гаджету,
 • відсутність реакції на сім-карту,
 • швидка розрядка батареї телефону.
 • погана робота роз'єму живлення.

Причинами цих несправностей можуть бути як збої в самому гаджеті, так і дія зовнішніх чинників. У сервісний центр часто поступають телефони з розбитим екраном, акумулятором, який роздувся або водою усередині корпусу. Як правило, це виникає внаслідок падіння апарату з висоти або у воду. Чим раніше власник звертається до майстрів, тим вище ймовірність того, що вони успішно проведуть ремонт гаджета та зможуть замінити потрібні деталі.

Телефон не включається

Незалежно від терміну експлуатації, користувач може зіткнутися з ситуацією, коли смартфон не включається. Для цього навіть необов'язково, щоб телефон падав з висоти або у воду. Причиною несправності може бути:

 • критична розрядка акумулятора (батареї),
 • ушкодження клемів АКБ або запобіжника,
 • несправність порту зарядки або кнопки включення телефону,
 • ушкодження процесора або контролера живлення телефону,
 • збій в роботі завантажувача Bootloader та ін.

Майстер може прийняти рішення про ремонт методом відновлення запчастини або її повною заміною. Від цього залежатиме кінцева вартість ремонту. Приміром, при збої в роботі завантажувача проблема ремонту вирішується відновленням за допомогою спеціального обладнання програматора, при ушкодженні контролера живлення – пайкою плати телефону.

У телефоні розбитий екран, сенсорний монітор не реагує на дію

Сенсорний дисплей багато в чому спростив управління смартфоном. При цьому він став його найуразливішою деталлю телефону. За відсутності захисного скла або недбалому відношенні на ньому з'являються тріщини, сколи й потертості, які знижують чутливість сенсорів та спотворюють зображення. Вони можуть неправильно інтерпретувати натиснення на певні кнопки або взагалі не реагувати на торкання. У кращому разі проблема усувається перезавантаженням пристрою і скиданням налаштувань до заводських. Якщо сенсорний дисплей пошкоджений сильно і більш ніж половина екрану телефону непридатна для роботи, краще звернутися за послугою ремонту в сервісний центр для ремонту. Майстри оцінять стан пристрою, замінять шлейфи, дисплей або верхнє скло.

Якщо причиною несправності є шкідливе ПЗ або оновлення, для відновлення треба встановити антивірус, відкалібрувати або перепрошити гаджет.

Акумулятор швидко розряджається

З цією проблемою можуть зіткнутися власники як старих, так і нових мобільних телефонів. У першому випадку причиною неполадки є витікання ресурсу акумулятора, в другому – брак і неякісна зборка апарату. Часто для відновлення роботи телефону потрібно замінити АКБ або купити новий зарядний пристрій для живлення.

Якщо батарея швидко розряджається через проблеми з прошивкою, майстри допоможуть «відкотитися» до попередньої версії ПЗ або скинути налаштування до заводських. Іноді щоб розв'язати проблему, досить відключати зайві датчики та модулі зв'язку.

 Ремонт мобільних телефонів - фото 3
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия
 Ремонт мобільних телефонів - фото 4
06.11.2018
Заказывала зарядное устройство для ноутбука HP ProBook 6560b. Быстро перезвонили, все согласовали, наличие и цена соответствовали заявленными на сайте, также быстро доставили. Огромное спасибо и удачи!
Светлана