Ремонт мобільних телефонів і смартфонів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт мобильных телефонов
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 100 грн
Заміна акумулятора від 10 хв від 100 грн
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 300 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 220 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 250 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 310 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів від 40 хв від 320 грн
Складний електричний ремонт BGA мікросхем від 60 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.
У сучасному житті, якщо зламався телефон або смартфон - ви залишаєтеся буквально як «без рук». Безумовно, завжди можна купити інший. Але! По-перше, на ньому можуть бути надзвичайно важливі контакти та дані, втратити які - величезна проблема для власника девайса. По-друге, це гроші: якщо ви купили дорогий телефон, нерозумно його просто викинути. Для розв'язання цих проблем і існує професійний ремонт мобільних телефонів і смартфонів в Одесі «SMART-Service».
 

Смартфони стали частиною нашого життя, дозволивши увесь час залишатися на зв'язку, бути в курсі новин, фіксувати на фото або відео цікаві моменти. Тому будь-який збій в системі стає справжньою трагедією. Проте це не означає, що треба відразу ж бігти купувати новий телефон. Більшість несправностей можна усунути швидше, ніж доїхати до магазину й оформити купівлю. Для цього треба звернутися в сервісний центр «SMART-Service». Ми готові розв'язати проблему будь-якої складності й прокачати будь-який пристрій на iOS і Android.

Ремонт телефону в Одесі

Користувачі Одеси, Києва, Дніпра або іншого міста України постають перед однаковими труднощами в роботі смартфону. Але швидкість усунення несправності залежить від того, наскільки швидко вони звертаються в сервісний центр. Майстри «SMART-Service» займаються діагностикою, обслуговуванням ремонтом техніки Apple, Samsung і інших брендів. У нашому розпорядженні є сучасний інвентар, високотехнологічне устаткування і запчастини, які дозволяють своєчасно виявити й усунути збій в роботі телефону.

Основні проблеми з мобільною технікою

З кожним роком мобільні телефони стають усе більш продуктивними. Проте, попри вдосконалену конструкцію, жоден гаджет не захищений від несправностей. Рано чи пізно користувачеві доводиться стикатися з наступними проблемами:

 • збій в роботі сенсорного дисплея,
 • смуги на екрані,
 • несправність динаміків,
 • постійне перезавантаження пристрою,
 • відсутність реакції на сім-карту,
 • швидка розрядка акумулятора.

Причинами цих несправностей можуть бути як збої в самому пристрої, так і дія зовнішніх чинників. У сервісний центр часто поступають смартфони з розбитим екраном, акумулятором, який роздувся або водою усередині корпусу. Як правило, це виникає внаслідок падіння з висоти або у воду. Чим раніше власник звертається до майстрів, тим вище ймовірність того, що вони успішно відремонтують гаджет.

Телефон не включається

Незалежно від терміну експлуатації, користувач може зіткнутися з ситуацією, коли смартфон не включається. Для цього навіть необов'язково, щоб він падав з висоти або у воду. Причиною несправності може бути:

 • критична розрядка акумулятора,
 • ушкодження клемів АКБ або запобіжника,
 • несправність порту зарядки або кнопки включення,
 • ушкодження процесора або контролера живлення,
 • збій в роботі завантажувача Bootloader та ін.

Майстер може прийняти рішення про відновлення запчастини або її повну заміну. Приміром, при збої в роботі завантажувача проблема вирішується відновленням за допомогою спеціального програматора, при ушкодженні контролера живлення – перекочуванням плати.

У телефоні розбитий екран, сенсорний монітор не реагує на дію

Сенсорний дисплей багато в чому спростив управління смартфоном. При цьому він став його найуразливішою деталлю. За відсутності захисного скла або недбалому відношенні на ньому з'являються тріщини, сколи й потертості, які знижують чутливість сенсорів. Вони можуть неправильно інтерпретувати натиснення на певні кнопки або взагалі не реагувати на торкання. У кращому разі проблема усувається перезавантаженням пристрою і скиданням налаштувань до заводських. Якщо сенсорний дисплей пошкоджений сильно і більш ніж половина екрану телефону непридатна для роботи, краще звернутися в сервісний центр. Майстри оцінять стан пристрою, замінять шлейфи, дисплей або верхнє скло.

Якщо причиною несправності є шкідливе ПЗ або оновлення, треба встановити антивірус, відкалібрувати або перепрошити гаджет.

Акумулятор швидко розряджається

З цією проблемою можуть зіткнутися власники як старих, так і нових мобільних телефонів. У першому випадку причиною неполадки є витікання ресурсу акумулятора, в другому – брак і неякісна зборка. Найчастіше вона вирішується заміною АКБ або купівлею нового зарядного пристрою.

Якщо акумулятор швидко розряджається через проблеми з прошивкою, майстри допоможуть «відкотитися» до попередньої версії ПЗ або скинути налаштування до заводських. Іноді щоб розв'язати проблему, досить відключати зайві датчики та модулі зв'язку.

Фото
01.08.2019
Спасибо большое за качественный ремонт iqos 3.0 Все быстро и качественно
Денис
Фото
20.02.2019
У меня на планшете перестала работать камера и я обратилась к вам. Огромное спасибо за быстрый и качественный ремонт. Новая камера отлично делает фотографии.
Вика