Ремонт мобільних телефонів і смартфонів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт мобильных телефонов

Ціни на ремонт мобільних телефонів і смартфонів в Одесі

Найменування послуги Час ремонту Ціна
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 100 грн
Заміна акумулятора від 10 хв від 100 грн
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 300 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 220 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 250 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 310 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів від 40 хв від 320 грн
Складний електричний ремонт BGA мікросхем від 60 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

У сучасному житті, якщо зламався телефон або смартфон - ви залишаєтеся буквально як «без рук». Безумовно, завжди можна купити інший. Але! По-перше, на ньому можуть бути надзвичайно важливі контакти та дані, втратити які - величезна проблема для власника девайса. По-друге, це гроші: якщо ви купили дорогий телефон, нерозумно його просто викинути. Для розв'язання цих проблем і існує професійний ремонт мобільних телефонів і смартфонів в Одесі «SMART-Service».
 

Смартфони стали частиною нашого життя, дозволивши увесь час залишатися на зв'язку, бути в курсі новин, фіксувати на фото або відео цікаві моменти. Тому будь-який збій в системі стає справжньою трагедією. Проте це не означає, що треба відразу ж бігти купувати новий телефон. Більшість несправностей можна усунути швидше, ніж доїхати до магазину й оформити купівлю. Для цього треба звернутися в сервісний центр «SMART-Service». Ми готові розв'язати проблему будь-якої складності й прокачати будь-який пристрій на iOS і Android.

Ремонт телефону в Одесі

Користувачі Одеси, Києва, Дніпра або іншого міста України постають перед однаковими труднощами в роботі смартфону. Але швидкість усунення несправності залежить від того, наскільки швидко вони звертаються в сервісний центр. Майстри «SMART-Service» займаються діагностикою, обслуговуванням ремонтом техніки Apple, Samsung і інших брендів. У нашому розпорядженні є сучасний інвентар, високотехнологічне устаткування і запчастини, які дозволяють своєчасно виявити й усунути збій в роботі телефону.

Основні проблеми з мобільною технікою

З кожним роком мобільні телефони стають усе більш продуктивними. Проте, попри вдосконалену конструкцію, жоден гаджет не захищений від несправностей. Рано чи пізно користувачеві доводиться стикатися з наступними проблемами:

 • збій в роботі сенсорного дисплея,
 • смуги на екрані,
 • несправність динаміків,
 • постійне перезавантаження пристрою,
 • відсутність реакції на сім-карту,
 • швидка розрядка акумулятора.

Причинами цих несправностей можуть бути як збої в самому пристрої, так і дія зовнішніх чинників. У сервісний центр часто поступають смартфони з розбитим екраном, акумулятором, який роздувся або водою усередині корпусу. Як правило, це виникає внаслідок падіння з висоти або у воду. Чим раніше власник звертається до майстрів, тим вище ймовірність того, що вони успішно відремонтують гаджет.

Телефон не включається

Незалежно від терміну експлуатації, користувач може зіткнутися з ситуацією, коли смартфон не включається. Для цього навіть необов'язково, щоб він падав з висоти або у воду. Причиною несправності може бути:

 • критична розрядка акумулятора,
 • ушкодження клемів АКБ або запобіжника,
 • несправність порту зарядки або кнопки включення,
 • ушкодження процесора або контролера живлення,
 • збій в роботі завантажувача Bootloader та ін.

Майстер може прийняти рішення про відновлення запчастини або її повну заміну. Приміром, при збої в роботі завантажувача проблема вирішується відновленням за допомогою спеціального програматора, при ушкодженні контролера живлення – перекочуванням плати.

У телефоні розбитий екран, сенсорний монітор не реагує на дію

Сенсорний дисплей багато в чому спростив управління смартфоном. При цьому він став його найуразливішою деталлю. За відсутності захисного скла або недбалому відношенні на ньому з'являються тріщини, сколи й потертості, які знижують чутливість сенсорів. Вони можуть неправильно інтерпретувати натиснення на певні кнопки або взагалі не реагувати на торкання. У кращому разі проблема усувається перезавантаженням пристрою і скиданням налаштувань до заводських. Якщо сенсорний дисплей пошкоджений сильно і більш ніж половина екрану телефону непридатна для роботи, краще звернутися в сервісний центр. Майстри оцінять стан пристрою, замінять шлейфи, дисплей або верхнє скло.

Якщо причиною несправності є шкідливе ПЗ або оновлення, треба встановити антивірус, відкалібрувати або перепрошити гаджет.

Акумулятор швидко розряджається

З цією проблемою можуть зіткнутися власники як старих, так і нових мобільних телефонів. У першому випадку причиною неполадки є витікання ресурсу акумулятора, в другому – брак і неякісна зборка. Найчастіше вона вирішується заміною АКБ або купівлею нового зарядного пристрою.

Якщо акумулятор швидко розряджається через проблеми з прошивкою, майстри допоможуть «відкотитися» до попередньої версії ПЗ або скинути налаштування до заводських. Іноді щоб розв'язати проблему, досить відключати зайві датчики та модулі зв'язку.

Фото
08.12.2018
Благодарю за быстрый и качественный ремонт электронной книги. Цена для меня - пенсионера оказалась доступной. Получила грамотную консультацию, тронута доброжелательным отношением.
Евгения
Фото
13.02.2018
Спасибо большое за качественное и быстрое обслуживание, очень приятный персонал! Заглючил гироборд, за 5 минут сделали!
Женя