Ремонт автомагнітол та посилювачів для авто

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт автомагнітол та посилювачів для авто
Зворотній дзвінок

Ремонт автомагнитол

 

Ціни на ремонтні роботи

Ремонт музичних центрів
від 2-х днів 
від 300 грн
Ремонт автомагнітол та посилювачів для авто від 2-х днів  від 300 грн
Ремонт проекторів від 2-х днів від 300 грн
Ремонт аудіо-підсилювачів та ресіверів від 2-х днів від 900 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Часто магнітола в машині для водія залишається єдиним співрозмовником і розвагою в дорозі. Її поломка - вельми неприємна ситуація для водія, а самостійне лагодження часто просто неможливе, в зв'язку з чим слід відразу ж звернутися в сервісний центр. «SMART-Service» в Одесі вже більше восьми років займається ремонтом аудіотехніки для авто та іншої електротехніки.

У сучасній машині, крім автомагнітоли, дуже багато електроніки. Автопідсилювачі, відеореєстратори, автонавігатори, динаміки, сабвуфер, різна автоматика - все це робить поїздку куди більш комфортною, але, як і будь-яка техніка, має властивість виходити з ладу.

Величезний склад деталей від виробника дозволяє нам максимально швидко відремонтувати автомагнітолу будь-якої фірми: ALPINE, JVC, Sony, HYUNDAI, Kenwood, Panasonic, Clarion, LG, Challenger, Philips, Pioneer і будь-які інші пристрої ми з легкістю відремонтуємо. А також гарантуємо, що Ви будете приємно здивовані, дізнавшись, скільки коштує ремонт. До кожної поломки у нас індивідуальний підхід, щоб врахувати бажання клієнта, а також максимально швидко і якісно привести вашу техніку в робочий стан, не налякавши непомірно високою ціною.


Завдяки тому, що ми отримуємо наші деталі безпосередньо від виробника, їх вартість залишається максимально демократичною і приємною покупцеві, а якість запчастин дозволить не скоро згадати про ремонт вашого пристрою. Наш сервісний центр займається лагодженням всьому ланцюгу аудіотехніки в машині, тому ви можете сміливо звертатися до нас зі зламаною магнітолою, автомобільним підсилювачем, елементами управління аудіотехнікою, автомобільними динаміками, сабвуфером. З будь-якої з цих проблем швидко впораються наші майстри.

Переваги «SMART-Service» 

Довіряючи нам свою аудіотехніку, ви отримуєте:


  • індивідуальний підхід до вирішення кожної проблеми і кожної поломки;
  • людське відношення до клієнта — наші фахівці проведуть діагностику, дадуть необхідні керівництва подальшого використання і максимально проінформують вас по будь-якого питання;
  • якісні деталі — у нас є великий склад деталей, на якому знайдуться всі необхідні для вашого пристрою компоненти (а якщо їх не виявиться, то, завдяки нашій співпраці з багатьма компаніями-виробниками, ви отримаєте їх максимально швидко за хорошу ціну);
  • професіоналізм співробітників — у нас працюють перевірені майстри, які не перший рік працюють в цій сфері;
  • адекватну вартість як комплектуючих, так і самих ремонтних робіт;


Завдяки таким особливостям нашої роботи, вже не перший рік ми ремонтуємо техніку жителів Одеси. Побачивши якість роботи, довговічність відремонтованої техніки та низьку вартість ремонту, багато наших клієнтів стають постійними.

Ремонт автомагнітол та посилювачів для авто - фото 3
20.07.2016
Спасибо огромное, сделали все быстро качественно. За не профильный ремонт от жены отдельное спасибо.
Юрий
Ремонт автомагнітол та посилювачів для авто - фото 4
10.08.2015
Грамотные сотрудники, оперативная работа. Остался доволен.
Никита