Ремонт інверторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт інверторів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт інверторів у сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Профілактика інвертора (дрібний ремонт)  200 грн
Заміна транзисторів  250 грн
Ремонт плати  300 грн

Інвертори змінної напруги (вони ж перетворювачі) – це прилади, незамінні для перетворення постійного струму різної величини напруги на змінний струм стандартних 220 В. Це формат електроструму, на якому працюють практично всі побутові прилади. Якщо ви знаходитесь в польових або інших нестаціонарних умовах, і вам, наприклад, потрібно забезпечити роботу холодильника від акумулятора, то без інвертора вам не обійтися.

Типи інверторів

Інвертори поділяються на такі типи;

 • автомобільні;
 • сонячні;
 • лінійно-інтерактивні;
 • інвертори онлайн типу;
 • гібридні;
 • мережеві.

Різниця між цими видами інверторів не тільки в принципі їх роботи, а й у надійності, що безпосередньо впливає на зносостійкість, стійкість до поломок, ремонтопридатність та ціну. Залежно від потужності, виду синусоїди та інших параметрів, ціна інвертора може сильно відрізнятися.

Режими роботи інверторів

Інвертори електричного струму можуть працювати в одному з трьох режимів:

 • пусковий режим;
 • тривалий (постійний) режим;
 • режим навантаження (екстремальний режим).

У номінальному режимі потужність навантаження відповідає номіналам інвертора протягом тривалого часу, у режимі пуску потужність може перевищувати номінал інвертора у 2–3 рази, у режимі перевантаження — у 1,5 раза.

Ремонт та діагностика інверторів

Як і всі технічні пристрої, інвертор (перетворювач струму) може вийти з ладу. У цьому випадку для відновлення працездатного стану приладу знадобиться проведення діагностики та подальшого ремонту. Діагностика інвертора має виконуватися фахівцями — так само як і ремонт тепловізорів або будь-яких інших складних апаратів. Якщо ви живете в Одесі та шукаєте професіоналів, які якісно, ​​швидко та недорого відремонтують ваше обладнання, рекомендуємо компанію Smart Service.

Переваги сервісного центру Smart Service

Якщо вам потрібен ремонт інвертора постійного струму, звертайтеся до сервісного центру Smart Service, в якому якість — це найвищий пріоритет. Ви можете зателефонувати та здійснити виклик майстра додому або на виробництво (вони приїжджають швидко та оперативно розв`язують вашу проблему). Також пропонуємо привести несправний пристрій безпосередньо в офіс сервісного центру в Одесі. Рівень роботи СЦ Smart Service відображає відгуки клієнтів – переважна більшість задоволена результатом та рекомендує майстрів центру своїм друзям.

Перевагами сервісного центру Smart Service є:

 • повний цикл діагностики, ремонту, обслуговування приладів різної складності — наші фахівці візьмуться за ремонт незалежно від того, яка у вашого інвертора потужність, частота, діапазон робочих температур, синусоїда тощо;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта, незалежно від масштабу його проблеми – це означає, що клієнту буде запропоновано оптимальний варіант як недорого і з гарантією полагодити свою техніку;
 • широкий спектр техніки, з якою працюють фахівці центру;
 • наявність повного асортименту запчастин та комплектуючих на власному складі.

Smart Service — це гарантія якості, яка підтверджується великим досвідом роботи та безліччю позитивних відгуків від клієнтів. Зателефонуйте за номером нашої гарячої лінії, якщо потребує додаткової консультації. Наші фахівці радо вам допоможуть.

Ремонт інверторів - фото 2
11.07.2016
Уже не раз покупала запчасти для ноутбука, вообще без нареканий. Всё чётко, оперативно, наличие и цены были актуальными. Спасибо, продолжайте в том же духе!)
Настасия
Ремонт інверторів - фото 3
28.11.2016
Замена батареи в МакБуке Про. За день заказали и получили батарею, за час все поставили и протестировали. Вышло значительно быстрее и дешевле, чем в авторизованных сервисных центрах за пределами Украины.
Eugene Rozov