Ремонт техніки MSI

MSI: простота досконалості

Micro-Star International має в своєму розпорядженні сьогодні власними виробничими потужностями, що обумовлює неперевершену якість продукції. Крім того, MSI вважається одним з лідерів по термінах пропозиції інноваційних рішень на IT-ринку.

У числі призерів «CES Innovations-2015» виступили наступні рішення MSI:

  • ноутбук MSI Dominator Pro (GT72);
  • моноблок AG240 4K Edition;
  • ноутбук GS30 Shadow;
  • материнські плати серії X99 GAMING 9.
В цьому ж році MSI зайняли почесне 4 місце в світі як кращий виробник портативних комп'ютерів і 1 місце в числі азіатських виробників на думку авторитетного видання «Laptop Magazine».

MSI Gaming


Будучи провідним ігровим брендом, MSI невпинно прагне підвищити планку в сфері інновацій та дизайну ігрової серії MSI Gaming. Співпраця з провідними кіберспортивного командами призвело в результаті до помітного удосконалення всієї серії Gaming як окремого рішення.
В останні роки компанія MSi зосередила свої зусилля на розробці і виробництві революційних рішень для самого вимогливого сегмента IT-аудиторії:
 
  • геймери (ігрові ноутбуки, моноблоки, материнські плати, barebone, відеокарти);
  • професійні користувачі CAD / CAM-систем.

«SMART-Service» - лідируючий сервісний центр MSI в Одесі


Сім років активної присутності на ринку дали нам не тільки безцінний досвід і впевненість у завтрашньому дні, а й довіру наших клієнтів - що, по суті, стоїть дорожче більшості активів і говорить про компанії красномовніше найефективнішою реклами.

Наш сервіс центр MSI в Одесі пропонує сьогодні своїм клієнтам повний спектр ремонтних послуг відразу по декількох напрямках техніки найбільшого японського бренду.