Ремонт телефонiв — виїзд

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ремонт телефонів

Телефон для сучасної людини – річ абсолютно незамінна. Смартфони та планшети відносно не так давно увійшли до нашого життя, але увійшли так міцно, що тепер більшість людей просто не представляють себе без “розумного телефону”. Несправність телефону буквально викидає людину за борт цивілізації. Вона не може користуватися не лише інтернетом, соціальними мережами, різними додатками та камерою, але і телефонним зв'язком, що робить такий стан речей і зовсім дуже складним.

На жаль, навіть телефони високої якості в часом ламаються. Найбільш часті несправності смартфону наступні:

 • низька продуктивність, телефон “гальмує”;
 • розбитий екран або непрацюючий сенсор;
 • несправність дрібних деталей – мікрофону, динаміків і так далі;
 • ушкодження шлейфів і роз'ємів;
 • несправності в результаті попадання в смартфон вологи й бруду.

Низька продуктивність – це досить поширена проблема, особливо серед власників телефонів на Android. Встановлення великої кількості програм, зараження смартфону вірусами призводить до того, що з часом він починає помітно “гальмувати”. Вийти з цього положення можна за допомогою перепрошивки: повного перевстановлення системи телефону.

Напевно, найчастіше люди звертаються в сервісний центр з розбитим екраном свого смартфону. Чохли й захисні стекла на завжди рятують від падінь. Іноді після падіння ламається і дисплей. У такому разі зникає зображення, на екрані з'являються смуги та патьоки.

Електроніка боїться вологи, тому її попадання на смартфон нічим хорошим для останнього не закінчиться. Але можна врятувати телефон. Для цього його негайно вимкнути й витягнути акумулятор, а потім звернутися до фахівців, які висушать пристрій. Краще не робити це самостійно, а віддати гаджет професіоналам. У них є спеціальні засоби й розчини для чищення, які призначені для таких випадків.

Якщо ваш телефон не заряджається, то можливо у нього пошкоджений роз'єм для зарядки. Це трапляється часто. Причиною різних “глюків” – тимчасової втрати зображення, зв'язку, непрацюючий сенсор – може бути несправність шлейфу. Також досить часто в смартфоні ламаються динаміки й мікрофони.

Перевага ремонту телефонів вдома

Якщо ваш телефон спіткала яка-небудь з цих неприємностей, краще звернутися до фахівця. Але не обов'язково йти в сервісний центр і залишати там свій гаджет на декілька днів. Адже він потрібний якнайшвидше. Вам потрібний терміновий ремонт? Тоді телефонуйте майстрові. Він оперативно приїде на до вас додому і здійснить лагодження вашого девайса на місці.

Чому варто замовити у нас

Компанія “Smart-service” здійснює послуги з ремонту телефонів з виїздом додому в Одесі. У нас є оригінальні компоненти для телефону. Ви можете замовити виклик майстра у нас. Ми можемо швидко замінити за невеликою вартістю:

 • корпус;
 • шлейф;
 • тачскрин;
 • дисплей;
 • мікрофон і динамік;
 • роз'їм живлення;
 • системну плату.

Окрім цього, ми можемо розблоковувати телефон, перепрошити його, а також русифікувати ваш пристрій. Зробіть виклик, і наш майстер швидко приїде до вас і відновить працездатність вашого смартфону за низькою ціною, у тому числі й на IOS: ми займаємося і ремонтом смартфонів iPhone різних моделей.

Фото
11.07.2016
Уже не раз покупала запчасти для ноутбука, вообще без нареканий. Всё чётко, оперативно, наличие и цены были актуальными. Спасибо, продолжайте в том же духе!)
Настасия
Фото
11.07.2015
Ребёнок открыл Нетбук Eee PC X101CH в обратную сторону, сделали за 3 дня. Понравились цена ремонта и вежливость персонала. Хороший сервис. На днях думаю телефончик занести на замену сенсора…
Лилия Петрова