Ремонт техніки Motorola

Motorola: злети, падіння, злети

Ім'я бренду Motorola у більшості споживачів стійко асоціюється з мобільними телефонами, хоча, насправді, асортимент вироблених компанією продуктів набагато ширше:

  • історія компанії почалася в 1928 році, коли, з легкої руки Пола Галвін була заснована компанія Galvin Manufacturing Corporation. Деякий час фірма займається виробництвом мережевих випрямлячів, зібраних вручну командою з п'яти чоловік;
  • в 1930 спектр вироблених товарів розширюється - з'являються перші автомобільні приймачі «Motorola». Перша модель пристрою була встановлена ​​на авто Studebaker знаходяться у власності компанії;
  • в 1943 році світу був представлений перший «Walkie-talkie» - невелика кишенькова рація з невеликим радіусом дії. Цей пристрій зв'язку дало початок виробництва цілої серії девайсів, названих на його честь;
  • протягом наступних декількох років продукція компанії стає буквально стандартом. У 1956 з'явився перший пейджер, а в 1963 - перший прямокутний телевізійний кінескоп.

Переломним моментом в історії розвитку компанії став 1973 рік, коли був випущений «Motorola DynaTAC» - перша модель стільникового телефону, який здійснив справжню революцію. Комерційна реалізація пристроїв почалася лише в 1984 році, коли телефон надійшов у продаж. Незважаючи на пристойну вартість пристрою, вже через пару років кількість користувачів вимірювалося мільйонами.

Компанія Motorola відзначилася і в розробці мікропроцесорів: перші комп'ютери компанії Apple будувалися з їх застосуванням. Також, вони були використані в перших моделях наладонников Palm.

Проте, знаменитість компанії принесли саме мобільні телефони, особливо - настільки популярні на той час розкладаються «StarTAC» (1996 рік), а трохи пізніше - і Motorola RAZR V3 (2003 рік).

На жаль, після цієї справи у компанії на ринку не склалися, і вона поступилася пальмою першості LG Electronics і Samsung Mobile, скотившись з другого місця на четверте.

інновації Motorola

Серед інноваційних рішень компанії в сфері розробки комп'ютерів особливо виділяються наступні пристрої:

  • розроблений спільно з кабельним оператором комп'ютер HMC 3260, що працює на основі платформи Android і призначений для домашнього застосування, в якості центру розваг;
  • комп'ютер-носиться на голові пристрій HC1, що дозволяє користувачеві звільнити руки, отримуючи одночасний доступ до необхідних файлів.

Смартфони Motorola

Смартфони бренду представлені в двох серіях - Moto Smartphones (лінійки X, G, E і Nexus 6) і Droid Smartphones (лінійки Turbo, Maxx і Mini).

У Motorola в рукаві все ще є два козирі:

  • компанія продовжує робити наголос на широкі можливості кастомізації пристроїв - ви можете вибирати як покриття (дерево, шкіра), так і колір смартфона, і інші деталі дизайну;
  • графічний інтерфейс, максимально наближений до оригінального інтерфейсу Android.

Сервісний центр Motorola - «SMART-Service»

Якщо користувачам необхідний спеціалізований сервіс центр Motorola в Одесі, найчастіше вони звертаються в «SMART-Service», де на високому професійному рівні виконуються наступні роботи: