Розблокування мобільного телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Розблокування мобільного телефону
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Програмний ремонт від 30 хв від 220 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Сучасні смартфони - це не тільки мобільний телефон, призначений для дзвінків, але й цілі багатофункціональні пристрої, які містять величезну кількість даних про своїх власників. Тому вони мають високий рівень захисту інформації, такої як локальні файли, акаунти електронної пошти, додатків і соціальних мереж, прикріплені кредитні карти.

Більшість моделей пристроїв, що мають операційну систему андроїд і iOS, оснащені різними видами захисту і чим вища ціна смартфона, тим вищий рівень безпеки він має.

В основному мобільні телефони блокуються за допомогою графічного ключа, цифрового коду або відбитка пальця. Але бувають ситуації, при яких можна забути пароль і повністю заблокувати доступ. У такому випадку варто звернутися в наш сервіс-центр, розташований в Одесі, де нададуть висококваліфіковану допомогу з розблокування мобільних пристроїв будь-яких моделей.

Причини блокування мобільних телефонів

Залежно від важливості інформації, що міститься в електронному пристрої, власник встановлює захист відповідного рівня. На андроїд пристроях особливою популярністю користується графічний ключ - комбінація послідовних рухів, які проводять розблокування системи. Такий пароль не вимагає великих зусиль для запам'ятовування і інтуїтивно зрозуміло вводиться на дисплеї.

Але навіть такий захист може привести до блокування смартфона з наступних причин:

  • власник пристрою забув раніше введений пароль;
  • під час гри дитина ввела фіксовану кількість спроб, після чого система заблокувалася;
  • було встановлено шкідливе ПЗ, що вплинуло на працездатність операційної системи.

Чому вам слід звернутися в «Smart Service»

Більшість моделей сучасних електронних пристроїв, оснащених захистом, піддаються розблокуванню досить важко. Для людини, що раніше не мала досвіду у відновленні працездатності смартфона, це буде непосильним завданням.

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує свої послуги з розблокування електронного пристрою. Завдяки багатому досвіду роботи з різними ОС, фахівці за мінімальні терміни знімуть блокування і повернуть доступ до даних і функцій телефону. Прийнятні ціни і консультація щоб уникнути повторних проблем із захистом допоможуть надалі працювати з електронним пристроєм без небезпеки його заблокувати, що могло б призвести до втрати важливих даних.

Вас також може зацікавити:

 Розблокування мобільного телефону - фото 2
13.02.2018
Спасибо большое за качественное и быстрое обслуживание, очень приятный персонал! Заглючил гироборд, за 5 минут сделали!
Женя
 Розблокування мобільного телефону - фото 3
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия