Розблокування телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Програмний ремонт від 30 хв від 220 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Сучасні смартфони - це не тільки мобільний телефон, призначений для дзвінків, але й цілі багатофункціональні пристрої, які містять величезну кількість даних про своїх власників. Тому вони мають високий рівень захисту інформації, такої як локальні файли, акаунти електронної пошти, додатків і соціальних мереж, прикріплені кредитні карти.

Більшість моделей пристроїв, що мають операційну систему андроїд і iOS, оснащені різними видами захисту і чим вища ціна смартфона, тим вищий рівень безпеки він має.

В основному мобільні телефони блокуються за допомогою графічного ключа, цифрового коду або відбитка пальця. Але бувають ситуації, при яких можна забути пароль і повністю заблокувати доступ. У такому випадку варто звернутися в наш сервіс-центр, розташований в Одесі, де нададуть висококваліфіковану допомогу з розблокування мобільних пристроїв будь-яких моделей.

Причини блокування мобільних телефонів

Залежно від важливості інформації, що міститься в електронному пристрої, власник встановлює захист відповідного рівня. На андроїд пристроях особливою популярністю користується графічний ключ - комбінація послідовних рухів, які проводять розблокування системи. Такий пароль не вимагає великих зусиль для запам'ятовування і інтуїтивно зрозуміло вводиться на дисплеї.

Але навіть такий захист може привести до блокування смартфона з наступних причин:

  • власник пристрою забув раніше введений пароль;
  • під час гри дитина ввела фіксовану кількість спроб, після чого система заблокувалася;
  • було встановлено шкідливе ПЗ, що вплинуло на працездатність операційної системи.

Чому вам слід звернутися в «Smart Service»

Більшість моделей сучасних електронних пристроїв, оснащених захистом, піддаються розблокуванню досить важко. Для людини, що раніше не мала досвіду у відновленні працездатності смартфона, це буде непосильним завданням.

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує свої послуги з розблокування електронного пристрою. Завдяки багатому досвіду роботи з різними ОС, фахівці за мінімальні терміни знімуть блокування і повернуть доступ до даних і функцій телефону. Прийнятні ціни і консультація щоб уникнути повторних проблем із захистом допоможуть надалі працювати з електронним пристроєм без небезпеки його заблокувати, що могло б призвести до втрати важливих даних.

Вас також може зацікавити:

Фото
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь
Фото
27.05.2015
Живу в Ильичевске и никто не хотел браться за ремонт ноутбука (пропало изображение). Посоветовали Smart-service, поехал в Одессу. Не зря! Видно, когда ребята знают свое дело. Сразу сказали причину и стоимость ремонта. На следующий день мне заменили видеокарту. Спасибо. Так держать.
Панов Леонид