Ремонт техніки Toshiba

Про Toshiba

Toshiba - одна з найбільших японських корпорацій, сфера діяльності якої охоплює 4 напрямки:

  • цифрова техніка;
  • промислове обладнання;
  • електронні пристрої та комплектуючі;
  • побутова техніка.


Основну графу доходів компанії Toshiba становить випуск ноутбуків, аудіо-відеоапаратури і телевізорів. Також, Toshiba зайняті в сфері розробки медичного обладнання, апаратури для галузі альтернативної енергетики.

Toshiba: як корабель ви назвете?

Створена в 1875 році геніальним винахідником Хісасіге Танака, компанія спочатку називалася Tanaka Engineering Works і займалася виробництвом телеграфного устаткування. У 1904 їй було дано нове ім'я - Shibaura Engineering Works і компанія почала випускати побутову техніку.

У 1939 відбувається об'єднання компанії з корпорацією Tokyo Electric Company: так з'являється новий організм - Tokio Shibara Electric, але незабаром ім'я скорочується до Toshiba.

У 2003 році Toshiba, спільно з NEC розробляє формат HD-DVD.

У 2007 році Toshiba встановлює власний рекорд з продажу портативних комп'ютерів, яких по всьому світу було продано більше 80 мільйонів!

У 2008 році Toshiba поступається в цьому плані пальму першості компаніям Dell, Hewlett-Packard, Lenovo і Acer.

Через рік корпорація анонсує реліз першого телевізора, що працює на базі процесора Cell Regza 55X1, що дозволяє переглядати до 8 каналів одночасно, записуючи їх паралельно в форматі HD. У підсумку, в 2010 Toshiba випускає телевізор Regza GL1, на якому можна було дивитися 3D без спеціальних окулярів.

Після землетрусу в Японії в 2011 році компанії Toshiba, одному з основних розробників атомних реакторів, який втратив величезні збитки вдається швидко відновитися: частково, за рахунок співпраці з Apple Inc і випуску нових LCD-дисплеїв для мобільних телефонів.
 

Сервісний центр Toshiba в Одесі «SMART-Service»

Завдання, що здаються багатьом важкими або взагалі нездійсненними, наші фахівці сприймають як черговий шанс підвищити свою кваліфікацію і досвід. Прагнення до найкращого результату, в поєднанні з талантом і новітнім ремонтним обладнанням роблять наш сервіс центр Toshiba в Одесі одним з кращих в сфері ремонту передової техніки знаменитого японського бренду.

Вас також може зацікавити: